Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    annamaja zapytaj się bo ja dopiero 1 grudnia ide i to do pediatry bo do gin mi sie juz nie chce skoro stwierdziła ze szystko ok.

    Ja nadwór w chuście nie wychodze, tylko po domu. Na wiosne czekam to chusta pójdzie w ruch. Lece bo mała sie budzi.... Ech...sobota.
    A to moja Gabi ;-)

    i w chuście podczas sprzątania:
    Last edited by niuniakura; 07-11-2010, 14:07.



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Hej Mamusie melduję się!

      niuniakura ładniusie zdjęcia i Gabi i mamusia śliczne, a z tą chustą ja też tak chcę! czasem chusta na szybkie wyjście na dwór by mi się przydała bo wózka mi się znosić nie chce a tak mig mig do sklepu pod domem kurcze też muszę sobie taką sprawić

      ja w weekend standardowo u rodziców byłam, bo małż w szkole
      co do pierwszego razu to jeszcze nie próbowałam, najpierw czekałam do wizyty u gina teraz już trza popróbować...

      u ortopedy byliśmy w piątek, niby wszystko okej stwierdził tyle że ja myślałam że on mi od razu zrobi usg bioderek a tu dupa! dał mi dopiero skierowanie i zaś będę miesiąc czekać jak się zarejestruję?

      dziewczyny ja słabo chudnę chociaż słodkiego prawie nie jem, żadnych słodyczy nie kupuję, za cistami z mężem nie przepadamy i jem niedużo i trochę kiepsko mi idzie, mam ochotę pójść na aerobik albo też na ten rolletic trochę skórę pomasować co by jędrniejsza była, ale nie mam z kim małego zostawić

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Mamuski
        Ja chyba pisalam ze bylam na usg bioderek i ze wszytsko oki-ciesze sie bardzo.
        Co do pierwszego razu po to tak. Przy pierwszym porodzie robilismy to dopiero po 2 i pol miesiacach(bo po prostu nie widzielismy sie przez ten okres czasu) Ale jak sie zobaczylismy hmmm- serio mowiac bylo wszystko normalnie. Nic nie bolalo ani nie pieklo. Normalnie jak przed porodem
        Teraz tez bedzie dopiero pod konec roku wiec musze jeszcze poczekac
        Ciekawe jak teraz bedzie, czy tak samo czy inaczej
        beau a nie myslalas o tym zeby malego zostawic z mezem wieczorkiem a samej wyskoczyc na aerobik-ja tak przy pierwszym dziecku robilam. To dobry pomysl, mzesz sie wyluzowac wtedy troszke.
        Ja tez nie moge schudnac ale na aerobik pojde po powrocie do polski.
        A tak ogolnie to weekend minal fajnie. W sobote bylam na zakupach-kupilam dzieciaczkom kilka ubranek a sobie buciki spotkalam sie ze znajomymi. Zaliczam go do udanych weekendow
        ide spac buzka

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
          annamaja zapytaj się bo ja dopiero 1 grudnia ide i to do pediatry bo do gin mi sie juz nie chce skoro stwierdziła
          Jaka sliczna dziecinka
          super w tej chuscie, bardzo dobry pomysl. Ja nie mam chusty mam co prawda nosiadelka i tez sprawdzaja sie rewelacyjnie,

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Też miałam kupić chuste,może w końcu się zdecyduję?Ja mniej jem i waga ciut spada oby tak dalej bo noszę tylko spodnie ciążowe i musze kupić pas poporodowy bo brzucha sporo

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Hej mamusie,
              niuniakura super zdjęcia Gabrysi i Twoje
              Wczoraj mieliśmy gości i byliśmy w sklepie więc weekend też udany.
              Hania wczoraj spała od 11-18 z małą przerwą, najbardziej lubi spać na dworze i właśnie jak wychodzimy do sklepu. Za to kiepską noc miałam bo chyba do 12stej nie spała ... u mnie dziś kiepska pogoda, pada więc nie wiem co ze spacerkiem będzie może przestanie to wyjdziemy,miłego poniedziałku


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Niuniakura Gabrysia śliczna, a jak urosła
                Ja schudłam sporo i ważę mniej niż przed ciążą, ale brzuszek mam jeszcze spory Ciekawe czy się zmniejszy





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  adus jak ty to zrobiłaś że tak szybko schudłaś??? zazdroszczę! ja w sumie schudłam z 2-3 kg, ale jeszcze duuużo zostało
                  xagusiu mąż w pracy często do 19-stej

                  a mój Kubuś to teraz w dzień mało śpi- już rzadko dłużej niż godzinkę, chyba że na dworze w wózeczku ale to dziś nie byliśmy bo padało, wczoraj tak samo paskudnie na dworze było bywa że Kubuś łącznie w dzień 1,5-2 godz tylko śpi, za o dzisiejszej nocy znowu 7,5 godz spał! potem obudził się na jedzonko i znowu kima
                  Last edited by beau; 08-11-2010, 17:54.

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    U nas też padało to nie byłam na podwórku

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      ooo podolec widzę że sobie wstawiłaś suwaczek dietkowy, pewnie żeby się zmobilizować chyba też taki sobie zrobię

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Mamuski, dziekujemy za komplementy!

                        My tez dziś w domku bo pada cały czas. Moje dziecko nic nie śpi w dzień. Nic a nic, na 10 min oko zmruży i to nie w wózku tylko na mnie. Już mam dość, potem wieczorem jest taka zmęczona ze marudzi strasznie ale i tak spac nie chce. Nie wiem czy coś jej jest czy taki urok dziecka!!!! Beau czyli widze ze możemy sobie ręce podać z tym spaniem!

                        Jeśli chcecie chustę to polecam od razu wiązane a nie elastyczne. Ja zrobilam troche bład bo nie doczytałam i kupilam elastyka a tamta ma wiecej mozliwośći wiązań i na dużej starcza.
                        Lecę kąpać maleńką. buziaki, do jutra



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          ja ostatnio nie wchodzilam na wage i nie wiem ile teraz waze ale pewnie duzo. Ja zawsze mam problem z utrata kilogramow. Ale jak juz schudne to latwo utrzymuje wage. Ale jak schudnac??
                          Dziewczynki ile jednorazowo zjadaja Wasze dzieciaczki??

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            ja nosze mala w chuscie na kółkach, szybciej sie ja zaklada od elastycznej i dlatego taka wybralam. zalaczam zdjecie, choc sama je robilam i nie objelam calej w kadrze.. bylam z nia juz w markecie i wszystko ok, tylko nie wzielam pod uwage, ze bedzie goraco i sie zgrzalysmy obie choc bez kurtek bylysmy..W domu fajnie sie ja usypia i uspokaja w chuscie, tylko potem nie chce bez chusty.. wiec troche uzaleznia..
                            moja ladnie spi w dzien, co 3 godziny mniej wiecej je, potem jakas aktywnosc /zmiana peluchy, pogaduchy, zabawy, etc/ i drzemka /okolo 1,5 h/. w nocy roznie, czasem spi 5 godzin, potem je, potem 3 godziny a czasami to nie spi prawie wcale, tylko na cycusiu wisi do rana..
                            a jesli chodzi o ilosci zjadanego pokarmu to nie wiem, moge jedynie podejrzewac, ze okolo 120 ml. ja tylko piersia karmie, wiec sprawdzilam ile laktatorem sciagam i dodalam 30ml /tyle dziecko wiecej od laktatora sciaga w przyblizeniu/ i wyszlo 120 mili. podaje tylko jedna piers do jednorazowego karmienia, zeby zjadala mleko wstepne, srodkowe i koncowe /czyli zupa, dane glowne i deser /.
                            ze schudnieciem, to jeszcze czekam z przejsciem na metode MM. Podobno przy karmieniu piersia dobrze jest miec 5 kg nadwagi, wiec sie narazie nie przejmuje i jem co chce
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              mój zjada około 180 ml, bywa że mniej, było kilka razy więcej...
                              ja jem skromnie, ale mam nadzieję że już niedługo będą efekty, bo trochę mam doła, nawet kozaków nie ubiorę bo łydka za gruba buuu...

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                annamaja czy Ty przypadkiem nie byłaś blondynką?

                                gdzie dziewczyny chusty kupowałyście? na allegro widziałam jakieś są...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X