Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Napisane przez beau Pokaż wiadomość
    Dzień dobry wszystkim mamusiom!
    My dziś na szczepieniu byliśmy, Kubuś płakał i tak się żalił bidulek, ale mamy już to za sobą- od razu został zważony i normalnie już waży 5330g Annamaja ja tez ważyłam na zwykłej wadze mojego szkraba i jak ważylam w ubranku w 3 tyg. to mi wyszło 4200, a na nast. dzień w przychodni jak mi zważyli to było 3970g także troszkę musisz odjąć za te ciuszki.
    Co do kładzenia na brzuszku hym Kubusiątko zasypia mi czasem na brzuszku tzn. na moim brzuszku i on na brzuszku i tak śpimy 2 godz. np

    Ja też wklejam fotki Kubusia, tatuś wczoraj robil małemu sesję

    Aha pytałam lekarki o krostki na buzi i ona mówiła że to trądzik niemowlęcy i sam zejdzie
    Kubuś jaki już chłopczyk duży....ja to teraz jak jestem na ważeniu to ciągle porównuje z Dominikiem teraz też miałam wziąć ksiązeczke i zobaczyć ile mniej więcej ważył w tym okresie. Jak byłam w tamtym tyg to Zuzia ważyła 4750


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Rozpisałam sie ale już uciekam, bo jade dzisiaj do rodziców a musze jeszcze chatke posprzątać dopóki mała śpi bo po wszystkich świętych mężuś wraca i będzie "morde" darł że nie posprzątane. Na szczęście bierze sobie dodatkowo tydzień urlopu to w końcu pójde sobie na solarium i do fryzjera a go zostawie z dziećmi niech zobaczy ile pracy przy niech jest, bo nieraz to mnie denerwuje tym swoim głupim gadanie że nic nie robię. Nieraz mu obiecuje że na 2 dni zostawie ich samych a ja sobie gdzieś pojadę, ale jakoś tak zawsze szkoda mi dzieci. Jak Dominik był mały też mu tak mówiłam i jakoś nigdy tak nie zrobiłam później jak był już wiekszy ok 3 lat to zostawiałam ich samych...fakt jak wracałam to w domu sajgon był taki że MASAKRA nie wiedziałam gdzie mam ręce wsadzić. W zeszłym roku pojechałam sobie ze znajomymi na 2 tyg do Hiszpanii to jak wróciłam to jakby mnie rok nie było pranie porozwieszane w pokojach na łóżkach (bo sznurki sie na balkonie zerwały a cięzko było iść do sklepu i kupić nowe) po prostu szok
      Last edited by marlenabog; 29-10-2010, 12:37.


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Napisane przez marlenabog Pokaż wiadomość
        Rozpisałam sie ale już uciekam, bo jade dzisiaj do rodziców a musze jeszcze chatke posprzątać dopóki mała śpi bo po wszystkich świętych mężuś wraca i będzie "morde" darł że nie posprzątane. Na szczęście bierze sobie dodatkowo tydzień urlopu to w końcu pójde sobie na solarium i do fryzjera a go zostawie z dziećmi niech zobaczy ile pracy przy niech jest, bo nieraz to mnie denerwuje tym swoim głupim gadanie że nic nie robię. Nieraz mu obiecuje że na 2 dni zostawie ich samych a ja sobie gdzieś pojadę, ale jakoś tak zawsze szkoda mi dzieci. Jak Dominik był mały też mu tak mówiłam i jakoś nigdy tak nie zrobiłam później jak był już wiekszy ok 3 lat to zostawiałam ich samych...fakt jak wracałam to w domu sajgon był taki że MASAKRA nie wiedziałam gdzie mam ręce wsadzić. W zeszłym roku pojechałam sobie ze znajomymi na 2 tyg do Hiszpanii to jak wróciłam to jakby mnie rok nie było pranie porozwieszane w pokojach na łóżkach (bo sznurki sie na balkonie zerwały a cięzko było iść do sklepu i kupić nowe) po prostu szok
        Buhahaa no marlenko tak to z facetami jest mój też balaganiarz, aż bałabym się go zostawić samego z dzieckiem
        Ale Ty tą Zuzie stroisz ładnie

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Rosna nasze dzieciaki ze szok. Moja normalnie co dzień sie bardziej uśmiecha i wiecej gada. Miałam termin na 14 wrzesnia ale ciesze się ze 2 tyg. przed terminem poszło....

          Marlena
          faktycznie ta twoja mala strojnisia niezła. Moja Gabcia po domu to w pajacyku smiga a na spacerek ma kombinezonik zamiast kurteczki bo mi tak wygodnie. Ale jak skonczy 3 miechy to mam dla niej już "normalne" ubranka, spodenki, sukienki.... Juz sie doczekać nie moge!!!
          Last edited by niuniakura; 29-10-2010, 16:10.



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Cudne te wasze dzieciaczki
            Ja swojego tez tak strasze a ten to jedz jak by miał kasę to i bilet by mi kupił i spakował i kopa przysunał

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
              Cudne te wasze dzieciaczki
              Ja swojego tez tak strasze a ten to jedz jak by miał kasę to i bilet by mi kupił i spakował i kopa przysunał
              podolec ciekawe jak dałby radę z Twoją trójeczką dzieciaczków!

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                czesc Mamusie
                Dopiero teraz mam chwilke. Bylam dzis u doktora. Filipek wazy juz 5 kilo
                Mialyscie racje z tymi krostkami zeby sie nie bardzo przejmowac. Tak jak pisze beau to tradzik niemowlecy i sam sie skonczy.
                Martwi mnie to ze jak powiedzialam lekarzowi ze malego boli brzuszek bo czasem mi placze. Ostatnio od 15 do 23 nie zasnal nawet na chwilke. To jest zadko ale jednak zdaza sie. Cale szczescie ze maly w nocy spi budzi mi sie kolo 2giej w noicy lub 3ciej a potem kolo 5tej czy 6stej wiec nie jest zle wysypiam sie nawet. No ale wracajac do wizyty-to moj doktor podejrzewa refluks zoladkowy. Dostalismy leki na to jakies kropelki. Zobaczymy co sie bedzie dzialo. Powiedzial ze na pewno to nie kolka bo ona objawia sie inaczej.
                Poza tym jest zdrowy jak ryba co bardzo mnie cieszy.
                Jesli chodzi o mezczyzn i prace w domu to u mnie jest podobnie jak u Was
                Moj m moze zostac z dzieckiem(tak bylo jak mielismy jedno-aktualnie ja jestem poza granicami a m w polsce) ale w domu nie robi tego co ja. Ja jak zostaje to robie wszystko tak jak Wy a facet jak to facet nie potrafi ogarnac wszystkiego jak my. Ja czasem sie denerwuje bo jak szlam do szkoly a m zostawal z mala w domu to nie wiedzialm w co mam rece wlozyc po powrocie.
                Ciekawe czy da rade zostac z dwojgiem hihihih zobaczymy.zycze milego weekendu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Witajcie mamusiunie!
                  Ja mam chwilkę bo Kubuś stara się usnąć chociaż myślę że nie na długo bo o 11 znowu pora karmienia wypada, xagusiu mój Kubuś też tak się budzi koło 2 a potem albo koło 5-6-7 zależy więc nie jest tak źle gorzej mi wstać żeby mleko odciągnąć bo odciągam o 1 potem o 4 więc wstaję do małego i wstaję odciągać-kicha, ale z piersi źle nam idzie karmienie niestety podje troszkę a potem sie denerwuje
                  Idę dziś jakieś butki sobie kupić, czekam aż brat po nie przyjedzie...
                  Miłego weekendu i ja Wam życzę- mój małż w ten weekend w domu! Jeszcze razem na spacerku z małym nie bylismy bo ciągle albo praca albo szkoła trzeba nadrobić to
                  pa pa

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Napisane przez xagusiaxpl Pokaż wiadomość
                    czesc Mamusie
                    Dopiero teraz mam chwilke. Bylam dzis u doktora. Filipek wazy juz 5 kilo
                    Mialyscie racje z tymi krostkami zeby sie nie bardzo przejmowac. Tak jak pisze beau to tradzik niemowlecy i sam sie skonczy.
                    Martwi mnie to ze jak powiedzialam lekarzowi ze malego boli brzuszek bo czasem mi placze. Ostatnio od 15 do 23 nie zasnal nawet na chwilke. To jest zadko ale jednak zdaza sie. Cale szczescie ze maly w nocy spi budzi mi sie kolo 2giej w noicy lub 3ciej a potem kolo 5tej czy 6stej wiec nie jest zle wysypiam sie nawet. No ale wracajac do wizyty-to moj doktor podejrzewa refluks zoladkowy. Dostalismy leki na to jakies kropelki. Zobaczymy co sie bedzie dzialo. Powiedzial ze na pewno to nie kolka bo ona objawia sie inaczej.
                    Poza tym jest zdrowy jak ryba co bardzo mnie cieszy.
                    Jesli chodzi o mezczyzn i prace w domu to u mnie jest podobnie jak u Was
                    Moj m moze zostac z dzieckiem(tak bylo jak mielismy jedno-aktualnie ja jestem poza granicami a m w polsce) ale w domu nie robi tego co ja. Ja jak zostaje to robie wszystko tak jak Wy a facet jak to facet nie potrafi ogarnac wszystkiego jak my. Ja czasem sie denerwuje bo jak szlam do szkoly a m zostawal z mala w domu to nie wiedzialm w co mam rece wlozyc po powrocie.
                    Ciekawe czy da rade zostac z dwojgiem hihihih zobaczymy.zycze milego weekendu
                    Agusia, a jakie kropelki dostalas na reflux? bo ja odejrzewam, ze moze moja tez ma... dzis nic nie spalysmy przez jej bol brzszka...

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i październik 2010*****

                      Hej mamusie,
                      Ja teraz mam chwilkę żeby napisać bo obie dziewczynki śpią
                      My dziś wybraliśmy się na zakupy po kurtkę zimową dla Karolinki i Hania taka grzeczna była cały czas spała. W dzień dużo śpi a w nocy budzi się o 3 w nocy na jedzenie a potem o 5 rano.Jutro mamy gości, przyjeżdzają teściowie i siostra męża i mamy jechać na cmentarz.Xagusia sporo waży Filipek, ciekawa jestem ile moja waży ale dowiem się dopiero w przyszłym tygodniu jak pójdziemy na szczepienie.Hania ma trochę krostek na twarzy ale mam nadzieję że to też tradzik niemowlęcy.
                      Beau kupiłaś sobie buty?
                      Dobranoc i miłego weekendu


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Puk Puk mamusiunie ja już z ranka się melduję!
                        Kubusiolek stara się usnąć a ja piję poranna kawusię i jem śniadanko, zaraz muszę trochę posprzątać bo wczoraj cały dzionek byłam poza domem bo taka ładniusia pogoda i nic nie posprzątałam...
                        agatko nie kupiłam butów bo rozmiaru mojego nie było muszę się przejśc jeszcze do innego sklepu ale wczoraj już nie było czasu
                        Idę sprzątać buziaczki zajrzę potem mamusie pa pa

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          beau no wlasnie ja tez odciagam mleko wiec budze sie czesciej. Sciagam tez w nocy alepowiem Wam ze troszke sie martwie przez ostatnie dwie noce z malym spali mi rodzice zebym ja mogla troszke sobie odpoczac i zauwazylam ze mleko zaczelo ginac tzn mam znacznie mniej mleka. Czasem nawet nie mam na jedno karmienie. Jak pobudzic laktacje??mialyscie taki problem jak ja?
                          annamaja te kropelki ktore ja dostalam dla malego sa robione i nie mam pojecia jaka maja nazwe. Moze jak moja sis bedzie w domu to ona cos rozszyfruje co to takiego(pracuje w aptece). annamaja co prawda moi rodzicie dzis spali z malym ale budzil sie w nocy podobnie jak twoja pociecha i nie mogl usnac. Nawet jedzenie mu nie szlo-mama zmieniala butelki bo mhyslala ze za duza diurka jest. Nawet jej w nocy zwymiotowal. Nie wiem moze trzeba poczekac az leki zaczna dziala w sumie podaje mu je dopiero od wczoraj wiec zobaczymy.
                          A czy Waszym dzieciom ulewa sie?bo mojemu czasem tak. Czasem mamy problemy z odbijaniem- musimy dlugo czekac na "bee"

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Mojej Hani się nie ulewa, czasami tylko beknie sobie. Jak byłam u lekarza z nią to się nawet podpytałam ale nie wszystkie dzieci ulewają.Karolinka za to jak była mała bardzo ulewała nawet zdarzyło jej się dwa razy przez nos ulać, pamiętam że strasznie się wtedy przestraszyłam.


                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              agatakul chcialabym Cie zapytac poniewaz masz dzieci w wieku moich. Karolinka chodzi do przedszkola i powiedz mi jak sie zachowuje. Tzn moze zle zaczelam mam problem z moja Natusia-czasem jest kochana ale ma tez swoje zle dni. Tzn wtedy jest nerwowa nie da sie ubrac wszysttko ja drazni dzis rano nawet chciala mnie ugryzc. Nie wiem gdzie sie tego uczy bo siedzi w domu tylko raz w tygodniu chodzi do szkoly polskiej. Zastanawiam sie czy moze jak wroce do polski to jakbym ja wyslala do przedszkola to moze byloby lepiej. Moze nauczyly sie dyscypliny czy jaikiej pokory. Moze tez dlatego tak jest ze mieszkam teraz z rodzicami a oni jak to dziadkowie czasem (chociaz staraja sie nie) rozpieszczaja. Agatko czy Twoja Karolinka jest zazdrosna o Hanie?
                              A moze ktoras z Was dziewczyny ma jakie spomysl jak nauczyc moja mala "pokory" tak to nazwijmy ale mysle ze wieceie o co mi chodzi.

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Mam jeszcze jedno pytanko do tych ktore karmia piersia. Piszecie ze pijecie kawke ale normalna czy zbozowa, bezkofeinowa??

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X