Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrześniówki 2010!!!!

    Xagusia taki dzień tylko dla siebie jest nam bardzo potrzebny.Ja czuje że ostatnio jestem bardzo zmęczona i chce mi się spać, wkurzona chodze do pracy i tak mi się marzy wziąć urlop , żeby wypocząć , ale teraz nie moge koleżanka na urlopie jest ,dopiero jak wróci to wtedy może się uda.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrześniówki 2010!!!!

      Ojj, rozumiem z ta sennoscia w ciazy, ja tez mam tak, ale nie moge spac, bo w dzien musze siedziec z nia i pracowac(coreczka starsza ma tylko 5 miesiecy) a potem w nocy raz wsstac okolo 5... chyba jednak zatrudnie taka pania na 4 godziny dziennie wczesniej niz myslalam, myslalam, zeby czekac do porodu, ale ja wiem...jak juz bede miala wiecej kasy zatrudnie, bo juz nie moge..










      Skomentuj


        Odp: Wrześniówki 2010!!!!

        Kobietki bardzo wam dziękuję ,przyjechałam z pracy i zaraz idę spać,sen to najlepsze lekarstwo !!! Będę starać się myśleć pozytywnie i się nie stresować obiecuję ,moja dzidzia ma już 2 miesiące,musi być silna i razem to przejdziemy.pa

        Skomentuj


          Odp: Wrześniówki 2010!!!!

          Bajtel,ale jak masz plamienia to powinnaś iść na zwolnienie lekarskie....dziwię sie ,ze lekarz ci nie dał ci zwolnieniaJa bym jak najprędzej poszła po zwolnienie,przecież nie możesz sie przemęczać a jakakolwiek praca to praca!!!!!
          Bajtel w te pędy do lekarza-bierzesz już tabletki podtrzymujące...to nie są żarty....nie chce cie kochana straszyć ale dziecko ważniejsze!!!!!!!!

          mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
          gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
          Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
          Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
          Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

          Skomentuj


            Odp: Wrześniówki 2010!!!!

            Ja w drugiej ciąży miałam plamienie ale trochę,szwagierka w pierwszej i w drugiej ciąży.Bratowa w pierwszej i drugiej była w szpitalu z plamieniem ok3-4razy,no i całą ciążę nie chodziła do pracy.Wszystkie mamy dzieci

            Skomentuj


              Odp: Wrześniówki 2010!!!!

              Witajcie dziewczyny!!
              Na poczatku zaczne pisac do BAJTEL - ja tez na poczatku ciazy mialam plamienie przpisal mi ginekolog luteine ale pozniej zmienilam go bo plamienie minelo a ja mialam nadal brac i zle sie czulam biorac wiec lekarz do ktorego obecie chodze powiedzial ze nie jest za tym zeby mi jakie kolwiek leki na potrzymanie przepisywac byl poprostu ze mna szczery, ale nie do tego zmierzam ja jak mialam to plamienie to odrazu moj ginekolog chcial dac mi zwolnienei ale ze nie pracuje wiec mi nie bylo ono potrzebne dlatego tez sie dziwie ze ci go nie dal! Dlatego powinnas udac sie do niego i poprosic by ci dal chociaz na jakis czas. Musisz dbac o siebie bo poczatki sa najwazniejsze!!


              A teraz troche o sobie bo gizela o to mnie prosila.
              mam na imie Agata mam prawie 24lata i jest to druga moja ciaza. Z pierwsza nie mialam takich problemow jak z ta poprostu nie iedzialam nic to co teraz mialam!! Nudnosci zmeczenie brak apetytu brak checi na cokolwiek nawet ciezko bylo mi obiad ugotowac lub isc na spacer.w pierwszym trymestrze. Ale gdy zaczal sie juz drugi trymestr zaczelo mi powoli przechodzic dzis jesem w 18 tygodniu wedlug suwaczka a wedlug badania gdzies 17tydzien. Ale minelo mi wszystko wrocily dawne checi jakie mialam przed zajsciem.Sprzatam gotuje piore itd. Tak wiec jeszcze troche dziewczyny i bedziecie juz bardziej zeskie i chetne do czegokolwiek! Gizela chciala wiedziec jak jest u mnie jesli chodzi o tydzien ciazy. Tak wiec ruchow jeszcze nie czuje ale mam nadzieje ze juz nie dlugo. Mam problemy ze spaniem tzn pozno chodze spac rano wstaje no i przede wszystkim z pozycja spania nie moge sobie jej dobrac. Apetyt wrocil wiec fasolka jest nasycona. No i co najwazniejsze brzusio rosnie
              A termin wstepny ma na 15 lipca ale ostatnio wyszlo na 20 wiec jeszcze unormowany nie jest!.
              Tak wiec witam na waszym forum i dziekuje za mile przyjecie!
              pozdrawiam i zycze milej nocy




              Skomentuj


                Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                Kobietki dzięki za wszystko, po zwolnienie idę dzisiaj i biorę cał10 dni aż plamienie ustąpi. Pracę mam siedzącą w biurze więc się nie przemęczam a do domku samochodem.Ale zwolnienie jest mi potrzebne żeby poleżeć więcej chociaż i tak nic nie robię tylko leże i śpię po 12-14 godz, na dobę
                Plamienie ustępuje jest jakby mniejsze bo wkładka po nocy była prawie czysta
                miłego dnia życzę papa i do następnego

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                  Bajtel tak się ciesze że te plamienia ustąpują, a teraz wypoczywaj i spij do woli, pozdrawiam


                  Skomentuj


                    Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                    Bajtel, super, ze jest coraz lepiej Nie moge sie doczekac az bedziemy tulic malenstwa










                    Skomentuj


                      Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                      Ze staraczkami sie już podzieliłam pączusiem, teraz Wam też daję Smacznego


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                        Dotka pyszniutki dzieki mniam mniam

                        Skomentuj


                          Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                          Kochane co tu dzis taka cisza??????

                          Skomentuj


                            Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                            ja jestem
                            dziewczynki albi spią, albo w pracy.
                            Ja zjadłam 1 paczka jakoś nie moge więcej.


                            Skomentuj


                              Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                              widzę, że nie tylko u was cisza, ale wszędzie pewnie dziewczynki szaleją ze smażeniem pączków
                              piszcie kochane jak się miewacie? ja za kilka dni się testuję i spoglądam na was z takim rozmarzeniem

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                                Witajcie dziewczynki!!

                                Ja jakoś nie mam apetyty na paczka ale popatrzec sobie moge) To chyba tak pogoda na nas dziala sennie i nie tylko. Oj jak ja bym chciala juz wiosne!!!!!

                                Gizela mam pytanie powiedz mi czy ty za kazdym razem jak piszesz na forum to musisz dodawac linka ze wsuwaczkie czy da jakos rade ustawic aby za kazdym razem automatycznie sie wyswietlal??


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X