Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    hej dziewczynki
    ada: moja Julka też tak miała ciągle płakała nie wiedziałam co zrobić, podobnie jak Ty załamywałam się . spróbowałam smoczka i podziałałomoże też wypróbuj. teraz jak Julka zaczyna plakać a jest po karmieniu i zmianie pieluchy to wiem, że trzeba przygotować przyjaciela smoczka spróbuj jeszcze herbatkę z kopru dla dzieci od 1 tyg.
    dzieki co do tych szczepień ale na pneumokoki to chyba nie muszę jeszcze teraz jej szczepić? słyszałam, że to trochę za duże obciążenie jak na pierwsze szczepienie.
    jestem za szczepionkami skojarzonymi. im mniej bólu tym lepiej dla takiego szkraba

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      beau ale czemu ty podajesz ściągniete mleko a nie cyc. Bo mleka to ty możesz mieć duuuuużo wiecej w piersi niż sciągnąć. Biore siebie i inne koleżanki za przykład wiec tym sie nie sugeruj. I nie sciągaj za często bo to tęż nie za dobrze...,. Potem dzieciak nie będzie piersi chciał!!!

      Co do szczepien - ja na pneumokoki zaszcepie w wieku 2 lat, teraz nie ma sensu.
      Na rotawirusy owszem bo dzieci sie męczą strasznie jak biegunki dostaną.
      Last edited by niuniakura; 15-10-2010, 15:55.



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        dierdre, beau nie chciałam podawać jeszcze smoczka, bo mała jeszcze dobrze piersi nie chwyta, ale jak w nocy tak płakała to dałam. Niestety smoczek nie pomógł. Kolka to raczej też nie jest. Dzisiaj w nocy i rano było już ok, więc musiałam coś zjeść, a wczoraj jadłam tylko to co wiedzałam, że na pewno jej nie zaszkodzi. Od wczoraj piszę sobie co jem. Dzięki temu będę wiedziała jak Zosia reaguje.
        Agatko jak wizyta u lekarza? Z Hanią wszytsko dobrze?





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Aduś dzięki z Hanią wszystko ok,zbadała ją, ładnie przybrała waży teraz 3740kg czyli od wyjścia ze szpitala jakieś 520,tyle przybrała przez dwa tygodnie więc wyszłam bardzo zadowolona.
          Co do szczepień na pneumokoki to ja szczepiłam Karolinkę bo bałam się że może zachorować na sepsę i jestem zdania że jedno wkucie to lepiej dla maluszka niż np 3. Na rotawirusy nie szczepiłam bo lekarka nam powiedziała że w najgorszym wypadku może się skończyć szpitalem.


          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            niuniakura bo on mi się denerwuje trochę pociągnie a potem złości się że cyc miękki, a jak próbuję potem ściągnąć to nic nie idzie a on sie drze bo głodny sama nie wiem poczytałam dzis o lakatacji piję herbatkę, karmiłam dziś piersią, nie ściagałam, ale teraz wieczorkiem już mi się prężył i płakał
            w ogóle dziś to ciagle przy piersi zasypiał, troszkę possał i spał odlożyłam po 15 minutach/po pół godz znowu do piersi bo chciał...

            a tu Wam wkleję zdjęcia z dzisiejszej sesji po kąpieli
            Attached Files

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              beau i ada, jak sie dziecko prezy to moze jes kolka po prostu - moja tak wlasnie sie prezy i krzyczy przy kolce.
              cycem karmie caly czas. dzis w nocy mialam jazde z mala, wlasnie z powodu gazow... bidulka sie meczyla i uspokajalo ja tylko mocne kolysanie na rekach... ehh, trudno - odespie na emeryturze

              mialysmy dzis znow gosci i mala znowu grzecznie spala albo spokojnie czuwala przez ten czas - wie jak sie zachowac, tak jak agata pisalas

              beau, twoj synek jest sliczny, taki prawdziwy chlopczyk z niego

              ze szczepieniami to chyba cos wyposrodkuje - jeszzce musze doczytac i wypytac pediatre

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Co porabiacie że tu pustki.Na podwórko nie chce mi się wychodzić bo mała w ubraniu zanosi się jak diabli,nie pasuje jej duża warstwa ciuchów i pewnie czapka,szkoda że to jesień latem bym nie musiała jej motać po szyję

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  mam chwile, bo mala zasypia w lozeczku - zalaczam za przykladem beau fotke mojej corci po kapieli, ona bardzo lubi ten czas - w wanience moglaby sie pluskac non stop
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Czesc Mamuski
                    Na pocztaku przepraszam ze tak Was zaniedbalam. Ale jakos nie mam na nc czasu. A moze nie umiem sobie go zorganizowac. Zreszta jestem caly czas u mamy i chche ja wyreczyc ze wszystkiego zeby po pracy nie musiala nic robic i tak mija mi dzien za dniem. Moj syneczek jak do tej pory byl dobry. Jadl spal i robil kupke. Wczoraj chyba zaczela sie kolka. Strasznie plakal i nie mozna go bylo uspokoic. Rodzicie siedzili z malym do 12stej w nocy bo ja jakos padlam wczesniej. Noc byla spokojna i dzis tez jest oki. Zobaczymy na wieczor jak bedzie.
                    Ja karmie malego 0piersia ale tez odciagam pokarm. Jak je z piersi to przysypia i za godzinke znow jest glodny. A jak nakarmie go butelka to wiem ile zje i pospi dluzej. Dziewczyny a czy Wasze malenstwa robia kupke po kazdym karmieniu?? Bo u nas od dwoch dni jest jakos mniej i nie wiem czy to problem. Ide na kontrolne badania w poniedzialek to zobaczymy co powie lekarz. A mam skierowanie na przeswietlenie boderek na poczatku listopada.
                    Ja nawet spoko sie czuje. A Wy???? Jak dlugo mialyscie krwawienie po porodzie??czy szybko doszlyscie do siebie?

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Ja już po wizycie u lekarza. Zosia waży już 3350 g. Co do szczepionek to chyba się zdecydujemy na pneumokoki plus 5 w 1, żeby nie kłuć małej tyle razy.
                      Ostatnio karmienie nocne się trochę poprzestawiało. Zosia budzi się w nocy na jedzenie co 1-2 godz. Coraz ciężej jest mi wstać do niej w nocy Zosia robi sobie też często smoczka z piersi. Ale jak próbuję jej dać smoczka to wypluwa bo wie, że to nie pierś





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        xagusiax ja poporodzie równe 6 tygodni krwawiłam a potem jak ręka odjął.

                        beau takie prężenie u Gabrysi to typowa kolka była. I alergia która łaczyła sie właśnie z tą kolką. Okazało sie ze uczulały ja banany i nektrynki, przestałam jeść i po krosteczkach i kolce ani śladu.
                        Na kolkę możecie podawać INFACOL, to podobne do sab simplexu i można u nas kupić. Ja mimo ze nie ma teraz to co jakiś czas podaję bo ładnie gazy odchodzą.

                        Dziewczyny, uważajcie co jecie bo moja znajoma jak sie okazało jadła chleb razowy i to powodowało alergie i kolki u jej synka. A niby co tam może uczulać......
                        Ja juz nic nie jem kompletnie bo sie boję. Flipsy podjadam, chleb z dzęmem jagodowym i zupy na rosole i cielęcinę. I koniec. Acha, i kupuję kozie mleko zamiast krowiego bo nie ma laktozy i szukam kozich serów bo strasznie mam ochotę
                        My dziś szczepimy. Idę 6 w 1 i zastanawiam sie nad pneumokokiem i rotawirusem. Mała nie pójdzie do żłobka i bedzie ze mną wiec pneumo sobie chyba daruję. Na rota tylko zaszcepie a pneumo jak będzie mieć 2 lata...
                        A wy jak ze szczepieniami w końcu?

                        Co do piersi to ja też podobnie miałam w tym okresie. mala jadła, denerwowała sie a ja miałam wrażenie ze piewsi-flaki. Potem mialam jakby drugi nawał pokarmu i od tej pory wydaje mi sie ze mam wiecej pokarmu.
                        Last edited by niuniakura; 18-10-2010, 11:59.



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          witam Was drogie mamunie troszku mnie nie było ale miałam remoncik, w sobote byłam na weselu a później poprawiny i jakoś tak na nic nie miałam czasu...co do mojej dzidzi to dalej grzeczniutka ale już wyczuwa co to być na rączkach...co do karmienia to na butelce a i kolek też brak ale w pogotowiu na wszelki wypadek sab simplex na półeczce stoi...co do spacerków to jesteśmy codziennie na dworze bo po Dominika do przedszkola chodzimy...później nadrobie stracone posty, bo teraz malutka idzie się kąpać


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Cześć dziewczynki
                            Ja mam coraz mniej czasu na forum,ale teraz znalazłam chwilkę bo obie moje dziewczynki śpią.Czasami nie wiem w co ręce włożyć tyle mam pracy. Karolinka 4 dni po chorobie chodziła do przedszkola i wróciła z katarem a wczoraj dostała jakiegoś wirusa i biegunke miała, na szczęście dziś już jest lepiej...
                            Hania jest grzeczna, na razie nie ma kolek ale też mam wrażenie jak Ada że robi sobie momentami z cycusia smoczek.
                            Beau, annamaja śliczne macie maleństwa, widać że zadowolone są po kąpieli
                            Xagusia ja już doszłam do siebie po porodzie, nic mnie nie boli a szwy chyba już się wchłonęły, krwawię coraz mniej. Wizyte u ginka mam za 3 tyg i mam nadzieje że będzie już wszystko ok.


                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              cześć mamusie jakoś nie miałam czasu wcześniej zajrzeć! w weekend byłam u rodziców bo mąż w szkole,
                              xagusiu z tym odciągnaiem to też tak mam, z cyca robi sobie smoczek a jak odciągnę to szybciej mi zje i dłużej śpi
                              co do krwawienia to przedwczoraj mi się skończyło czyli po 5 tygodniach!
                              niuniakura z tym prężeniem u mnie to na pewno nie kolki bo jak flaszke mu dałam to zaraz milkł, więc myślę że denerwuję się że z cyca już nie leci tak mocno jak na początku-leniuszek nie chce ciągnąć...piję teraz dużo- no staram się i pokarmu jakby trochę więcej dziś odciągnęłam 170ml mój rekord póki co, ale prawa pierś nadal mi mało mleka produkuje, bo na początku malego przystawiałam do niej mniej bo mi było niewygodnie i większość mleka ściągam z lewej piersi,
                              annamaja Matysia jak modelka
                              ja jutro idę do okulisty, a badanie usg bioderek też mam na 5 listopada umówione
                              29 października mam umówione szczepienie ale jeszcze nie wiem jak będę szczepić!

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                aha dziewczyny a co robicie z potówkami? ja mojego przegrzałam i ma na buzi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X