Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Beau, skurcze przepowiadające to właśnie ponoć taki ból jak na okres, także spakuj już lepiej torbę do auta... Jejku, chyba urodzisz jako następna szczęściara Byłaby wtedy przeplatanka: raz chlopiec, raz dziewczynka, znów chlopiec itd... Ja tez dzis na laczce, nad Zalewem i tez patrze na fotki co moj R robil i tak nie wiem jak je zretuszowac zeby jakos sie w kadrze zmiescic i dobrze wygladac naraz, haha! Trzymam kciuki za Ciebie!!! Daj znac z rana, jak sytuacja!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      no właśnie annamaja muszę doczytać w necie...

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Beau no to trzymaj się i szybkiego bezbolesnego porodu

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Agatkol bardzo ladny kolorek Waszego wozeczka. Zreszta sam wozeczek tez super. Widac ze mala nie moze doczekac sie juz rodzenstwa

          ja juz tez mam wozek w domu. Dzwonli ze sklepu wczoraj ze juz jest siostra pojechala odebrac ja bylam po fotelik samochodowy. Wozek mam czerwony a fotelik zielono brazowy.
          Beaufajnie ze zdazylas zrobic sobie fotki brzusia. Bedzie super pamiatka. Ja nie mam za duzo zdjec z tej ciazy no moze kilka przypadkowych. A moze zdaze jeszcze cos zrobic. Maz bedzie u mnie w piatek to moze cos sie wymysli chociaz to juz chcialabym urodzic do tego czasu( chcial byc przy porodzie ale chyba wolalabym byc juz z malym w domu jak sie spotakmy)
          BEAU a moze serio porod juz niedlugo???Ale byloby fajnie.
          U mnie chyban nic sie nie dzije. Czuje jak maly sie rozpycha i tyle. Krwawienie ustalo nastepnego dnia, nic nie wskazuje u mnie na porod. We wtorek ide do doktora to zobaczymy co powie.

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            hej mamunie, jak sie trzymacie? ja mialam nad ranem takie ćmienie delikatne, jak na okres... hmmm.. musze wytrzymac do czwartku, bo troche zalatwiania mi zostalo i moja ginka tylko w czwartki jest w szpitalu..
            ciekawe jak beau? rodzisz kobitko?
            xagusia, dasz jakies fotki w razie czego?

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Hej mamusie,
              Dzięki ten mój wózeczek ma taki połysk ale nie jest bardzo błyszczący, zreszta najważniejsze żeby się sprawdził a to się okaże za parę miesięcy jak trochę nim pojeździmy.Xagusia to wstaw fotki twojego wózeczka
              Beau ja tez słyszałam że takie skórczę to mogą być przepowiadające ale jak przejdą to jeszcze nie są te porodowe.Tak czy siak daj znać co u Ciebie?
              Annamaja a jak u Ciebie samopoczucie przed CC?, czwartek już tak blisko
              A u mnie się nic nie dzieje, żadnych bóli, zresztą Karolę urodziłam dokładnie w 40 tygodniu więc teraz tez może być podobnie
              W środę idę na ktg i muszę podpytać o moje wyniki na paciorkowca.


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                hej Agata, wiesz, no mam juz "rajzefiber" ... Poniewaz nie rodze w swoim miescie, to zarezerwowalismy juz hotel i jedziemy po poludniu w srode, zeby w czwartek stawic sie punktualnie o 8:00 w szpitalu. No i jeszcze pare spraw do zalatwienia - mam wielka nadzieje /ale i stres z tym zwiazany/, ze zdaze podopinac wszystko na ostatni guzik, ze Matylda nie zechce przyjsc na swiat wczesniej.. Takie mam obawy, ale i rozne inne zwiazane z zabiegiem i odlegloscia do szpitala .. Staram sie jednak z calych sil myslec tylko pozytywnie i zachowac spokoj Gdzies tam, z tylu glowy wiem, ze wszystko bedzie dobrze

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Annamaja nie dziwie się że masz "stresa" ale na pewno będzie wszystko dobrze, będę mocno trzymała kciuki


                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
                    Annamaja nie dziwie się że masz "stresa" ale na pewno będzie wszystko dobrze, będę mocno trzymała kciuki
                    Milo mi, dzieki

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Annamaja ja też się nie dziwię, że się stresujesz. Ty przynajmniej masz datę wyznaczoną, a dla nas to jedna wielka niewiadoma. Już niedługo będziesz tulić maleństwo Ja mam jeszcze tydzień leżeć. Mam nadzieję, że szybko zleci.
                      Beau pojechałaś do szpitala czy to jednak fałszywy alarm?

                      Zrobiłam zdjęcie naszego wózka
                      Attached Files
                      Last edited by ada84; 13-09-2010, 10:19.





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Hej mamusie jestem!
                        Byłam w szpitalu, bo się wystraszyłam że może łożysko się odkleja, ale nie i na razie czynności porodowych nie ma stwierdzili, szyjka się trochę skróciła i że plamienia są bo się szyjka rozkurcza, ale brzuch to mnie boli spać nie mogłam tak na dole brzucha boli jak menstruacyjne, nieprzyjemne to

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          A ja myślałam że już urodziłaś.To jeszcze czop ci nie odszedł,czop jest podobny do galaretki lub do białka kurzego

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            czesc beau,hehe to jednak jeszcze w dwupaku.. a juz myslalam, ze moze, moze... to sciskam Cie i obserwuj sie dalej!

                            Podobno w szpitalu chca aby podac nazwisko pediatry - dzis wiec zasiegnelam jezyka i juz wybralam, pozostalo mi tylko podjechac do tej przychodni i zarejestrowac dziecko.

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Witam dziewczynki...u mnie też jeszcze nic jutro ide na KTG, może więc coś sie ruszy....kurde z jednej strony chciała bym już urodzić a z drugiej jeszcze nie....mam tylko nadzieję, że dzidzia nie bedzie taka niedobra jak mój Dominik, bo nie powiem dał mi nieźle czadu tylko że wtedy jeszcze mieszkałam troszkę u rodziców troszkę u teściów i mężulek był co dziennie w domku a teraz bedę sama
                              pozdrowionka i miłego popołudnia


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Marlenka, kurcze u Ciebie tez lada moment moze zaswiecic sie czerwona lampka
                                dasz rade, masz juz po Dominiczku wprawe, wiec sie nie przejmuj

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X