Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Agatko ciesze sie ze z mala wszystko oki.
    anamaja torba bardzo fajna.
    beau ja mysle ze dla chlopca tez moze byc czerwony kolor wozka bo ja wlasnie taki kupilam. Z tych co kup[owalam byly trzy kolory do wyboru czerwony, czarny i zielono niebieski. Nie wzialam tego ostatniego bo stwierdzilam ze skoro chlopiec to mam dla niego duzo ubranek niebieskich i bedzie sie zlewal. A czerwony jest spoko. Moja kolezanka tez ma czerwony dla chlopca. I wyglada to normalnie. Ja nadal czekam na moj wozek.

    Ja bylam znow wczoraj na tych badaniach w szpitalu ale trafilam na taka malpe ze nic nie wiem. Ale chyba poziom wod sie zmniejszyl skoro kazala mi isc normalnie na swoja wizyte do doktora we wtorek. Nic nie mowila ze mam sie daleko od domu nie ruszac. Byla straszna jedza (potem zalowalam ze jej nie powiedzialam ze chche inne lekarza nie ja). Jak mnie badala ginekologicznie to myslalam ze mi wnecznosci wyciaga taka delikatna. I jak wrocilam do domu dostalam lekkiego krwawienia. Ale dzis jest oki. Byla to taka krew jakby ze sluzem ale wiecej krwi mozliwe ze to czop??musze doczytac. W sumie zostaly mi dwa tygodnie. Zlecialo bardzo szybko. Ale chyba ostatni miesiac dluzy sie najbardziej)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Mój wózek przyszedł przed chwilką, ale dopiero fotki zrobię jak go złożymy ale to wieczorem bo sama to nie chcę go sama wyciągać z kartonów a kolorek to jest taki ciemna czerwień wpadająca w bordo trochę ale nie typowy czerwony... zresztą z tego mojego wozka był czarny, brąz a takich ciemnych to nie chciałam i taki piaskowy- ten z kolei zaraz by był brudny...beau ja tez myślę że czerwony może być dla chłopca.. zresztą paranoja z tymi kolorkami jak Ci się jakiś podoba to bierz i się nie przejmuj
      Xagusia ale na jędze trafiłaś, dobrze że już dziś nie krwawisz


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        dziewczyny, ale jestem żarta dzisiaj! same słodkie jem, w duzych ilosciach i nie mogę się opanować, aż mi wstyd!
        co do ceny torby, to mam skrupuły ale z drugiej strony ja dostalam wozek i fotelik po siostrzencu czyli zaoszczedzilam sporo pieniedzy, to moze zaszaleje z torba... jeszcze nie wiem. na allegro szukalam, mam tez cos tam w obserwacji.

        Beau czerwone wozki dla chlopca - jak najbardziej!
        Agusia, to trafilas na babsko! nie daj sie nastepnym razem!
        z tymi bratowymi to sie macie... dobrze, ze u mnie siostra z sercem na dloni dla nas!

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          witam was dziewczynki troszke mnie nie było ale u mnie w domku modem padł i brak netu a dzisiaj nocuje u rodziców wiec u nich korzystam (kurde 1,5 tyg mnie u nich nie było) az sie dziwie że tyle wytrzymałam hehe.....u nie też sie jeszcze nic nie rusza ale jutro mężuś wraca wiec może on coś zdziała kudre ani mycie okien ani skakanie na piłce nie pomogło, więc teraz nic nie robie tylko całe dnie leże, moim zajęciem jest wstawanie rano odprawienie synka do przedszkola a po południu pójście po niego


          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            cześć mamusie i ja się witam dziś!
            byłam u mamay okna myć ale mnie potem ochrzaniła że niby coś mogę zaszkodzić???
            trochę sie zmachałam przy tych oknach bo sporo tam tego a i tak tylko 1/3 umyta heh
            za to wczoraj sprzątałam w domu i hym i wczoraj i dziś zauważyłam ciemne upławy? czy to byłby czop?
            xagusiu faktycznie babsku mogłaś się jakoś odgryźć a co do krwawienia to mi po badaniu w szpitalu lekarz powiedział że mogę krwawić "chwilowo"
            co do wózia to się zastanowię z tym kolorem...
            gizelko a Ty spacerujesz już z Michałkiem?
            agatko czekam też na zdjęcie wózia
            annamaja nie żałuj sobie słodkiego tydzień Ci został do cc więc już przytyć zbytnio się nie da a przy karmieniu z czekoladą trzeba uważać...
            marlenko no to może faktycznie mąż coś pomoże skoro ani piłka ani przątanie nic nie dało

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Możliwe że to czop bo co innego?Zaszkodzić raczej nie zaszkodziłaś ino poród niby mozna tak wywołać,oczywiście nie na kazdego to działa

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Witam dziewczynki. Dzięki za gratulacje. Moja mała niby spokojna a i tak trudno mi znaleźć chwilę dla siebie, zawsze coś do zrobienia - to przy jednym, to przy drugim, to w domu... Ale może mi się uda wkleić zdjecia małej, chociaż już sie zaczyna wiercić w łóżeczku.
                No kurczę! Nie pamiętam jak się wstawiało fotki! Można jakoś prosto z dysku, czy trzeba gdzieś wcześmiej wgrać? No bo skąd mam wziąć adres url?

                Annamaja, co do cesarki, to po paru godzinach przynoszą dziecko, ale tylko do karmienia. pomagają przystawić do piersi, bo sie człowiek jeszcze ruszać nie może. Jak sie już zacznie wstawać, czyli po tych 24 godzinach, to przynoszą częściej, ale jescze nie zostawiają. Dopiero w trzeciej dobie przynoszą dzidziusia pod stałą opiekę. Przynajmniej tak jest w szpitalu gdzie ja rodziłam.
                A słodkiego sobie nie żałuj! Ja teraz też mam ogromny apetyt na słodkie, szczególnie czekoladowe, a tu zakaz czekolady :-(
                Fajnie dziewczyny, że już wózki macie. Czerwony dla chłopaka - jak najbardziej. Ja mam stary po Michałku - granatowo-czerwony, dla dziewczynki wolałabym inny, ale trudno nie będę kupować. Za to annamaja, podsunęłaś mi dobry pomysł z tą nową torbą, zawsze by coś odświeżyła tą staroć. Muszę się rozglądnąć, ta twoja jest super.
                Marlenabog, no to masz labę na całego! Ale korzystaj póki możesz ;-) No i życzę, by mężuś pomógł.
                Xagusia - to ci się małpa trafiła. Taka w ogóle nie powinna pracować jako lekarz, bo uważam, że do tego zawodu trzeba mieć powołanie. No ale co zrobić.
                Pozdrawiam Was wszystkie i czekam na instrukcje co do zdjęć :-)


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Ja fotki przerabiam na fotosiku.www.fotosik.pl.Tam po wgraniu fotek masz ten adres url,ja kopjuje ten o rozmiarze500-czegoś tam

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Hej wszystkim mamusiom!!!
                    Ja już z rana się melduję- nie mogłam już spać zrobiłam przed siódmą kawkę sobie i mężusiowi i śniadanko zjadłam sama bo mąż tak wcześnie nie je a ja głodna z rana...ładny dzionek u nas się zapowiada słoneczny i ciepły, wczoraj zresztą też było bardzo ładnie przy myciu tych okien byłam mokra jak szczur!
                    Może pojadę z mężusiem na łączkę porobi mi jakieś foteczki brzuszka bo nie mam, znaczy parę co teściowa robiła jak u nich byliśmy ale to takie nie podobają mi się...
                    A Annamaja ma takie ładniusie no a brzusia niedługo już nie będzie!
                    A u Was dziewczynki jak tam plany niedzielne?

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Hej mamuśki
                      Wczoraj mnie nie było bo byliśmy u mojej mamy, przywiozłam dla maleństwa kołyskę od siostry a potem to już zmęczona jakaś byłam.
                      Beau miłych zdjęć, niech Cię męzuś obfotografuje, super pamiątkę będziesz miała
                      A my zaraz będziemy jeść śniadanko a potem idziemy na spacerek.
                      Agula ja robie tak zmniejszam zdjęcie , wciskam zarządzaj załącznikami a potem wybierz plik ana kioniec wybieram zdjęcie z danego miejsca z komputera.
                      A oto zdjęcia wózeczka
                      Attached Files


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Agatko ładny kolorek tego wózka Widzę, że starsza siostra już ćwiczy
                        My z mężusiem dziś idziemy na obiad do teściowej. Jeszcze z tydzień mam dużo wypoczywać, więc nie gotuję obiadków





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Hej mamunie, Agula, ja tak samo zalaczam pliki jak agatakul; dzieki za opis jak to jest po cc z opieka, pewnie w moim przypadku bedzie podobnie - mam nadzieje, ze mala bedzie mogla byc czesto przy mnie ale pod opieka taty albo babci.. z ta torba to wlasnie mysle caly czas i chce dobrac tak, zeby tez z kocykiem nowym pasowala, zeby nie tak od czapy nagle, do starego wozka.
                          Wczoraj zamowilismy malej sporego misia "startowego" jak to moj R okreslil - jest duzy, zeby malej pokazywac oczy, nosek, etc. bo malenstwa tylko duze rzeczy widza na poczatku... Mam nadzieje, ze go dojrzy
                          Agata, ciekawa ta czerwien i zdaje sie, ze tkanina jest w polysku? Nabral takiego eleganckiego charakteru przez to a Karolcia, znow to widze, podobna do Ciebie! Super dziewcze z niej anioleczek po prostu!
                          Ada, tak trzymac nie forsuj sie!
                          Beau, a jak to krwawienie - bedzie akcja?! Moze to lada moment?! Uwazaj na tej lace - moze to ostatnie chwile z brzuszkiem! Oby fotki sie udaly, zalacz cos koniecznie
                          Marlena, i fajnie, ze odpoczywasz - mi tez mama pomaga duzo i to jest fantastyczne.

                          pozdrawiam!

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Do zmniejszania fotek też potrzebny specjalny program

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              do zmniejszania zdjec uzywam przegladarki systemowej albo np. programu InfranView, zmniejszajac po prostu rozdzielczosc.
                              robie nalesniki. noga mnie boli lewa od wczoraj, juz chyba nie pochodze za duzo do czwartku...

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Hej mamusie jestem znowu!
                                cały dzionek boli mnie brzusio tak jak na miesiączkę, czy to skurcze?
                                dziś upławy są jakby różowo-pomarańczowe, poczytałam trochę o czopie hym i może to to?
                                a w ogóle to dziewczyny ta moja koleżanka która miała termin na 1 października wczoraj o 23 z minutami urodziła!!!! to 37 tydz. mały 3280g, 53 cm długi i koleżanka nie była nacinana mówi że o 21 mąż ją zawiózł na porodówkę bo wody jej odeszły a czop jej odchodził hym wiem że w piątek już coś odchodziło a w sobotę odeszło na dobre plum potem wody odeszły do szpitala i siup i malutki już na świecie ehhh zazdroszczę jej!!!
                                a ja jutro idę zrobić tego paciorkowca!
                                agatko ładny ten Twój wózio a kolorek faktycznie taki inny i materiał ładny taki błyszczący
                                dziewczynki zrobił mi maż parę zdjęć ale ja taka wielka na nich!!! tylko się uśmiałam jak je oglądałam taka grubaśna jestem tyle że brzusio mnie pobolewał i nie chciałam już dłużej klikać i nie jest to to c chciałam niestety zresztą teraz te łączki to takie już brzydkie widać że jesień idzie!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X