Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrześniówki 2010!!!!

    Wiecie co chyba żołądek mi się kurczy....zjadłam obiad i jak zwykle moja porcja a ja jej nie moge dojeść...zauważyłam to też od kilku dni....-może dlatego ,że dzidzia rośnie?????

    mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
    gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
    Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
    Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
    Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrześniówki 2010!!!!

      Tez bym tak chciała,mój żołądek nie ma dna

      Skomentuj


        Odp: Wrześniówki 2010!!!!

        Cześć dziewczynki,byłam u ginka, wszystko ok z maleństwem, moja lekarka stwierdziła " ciąża jak marzenie", ale jestem szczęśliwa. Na USG idę za 2 tygodnie, i muszę zrobić badania a następna wizyta za miesiąc.


        Skomentuj


          Odp: Wrześniówki 2010!!!!

          Agatko to się cieszymy razem z tobą....ja dopiero na 25lutego

          mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
          gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
          Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
          Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
          Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

          Skomentuj


            Odp: Wrześniówki 2010!!!!

            agatko gratulację!!! wspaniale, że jest wszystko w najlepszym porządku

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Wrześniówki 2010!!!!

              Super wiadomosci agatko Ja nie moge czwartku sie doczekac, zobaczyc, czy wszystko dobrze z moja fasoleczka ale czuc sie czuje doskonale, oczywiscie, mdlosci sa regularnie rano, ale to dobry znak










              Skomentuj


                Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                Agatko też się cieszę że wszystko jest OK. Jak masz zdjecie fasoleczki to zalacz, chcemy zobaczyć Twoją kruszynke i razem z Tobą się radować


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                  Witajcie kobietki cieszę się Agatko że u ciebie ok ja dopiero mam na 2 marca a to tak długo zanim zobaczę mojego okruszka!!!!!!Mdłości poranne koszmar ale jak wypiję herbatkę to przechodzą a tak to dalej nie mogę spać na boku,chyba się tam układa?hi hi a na brzuchu to zaraz mam mdłości,pozostaje prawy bok .................a to dopiero początek

                  Skomentuj


                    Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                    Bajtel ale z Ciebie ranny ptaszek

                    Ja juz w pracy, zima powraca bo u mnie we Wro juz pada śnieg.
                    Wstawać dziewczynki mamy nowy tydzień, buziaki dla wszystkich moich dziewczynek


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                      Ale śliczne te papużki!!!!!!!cudowne Mam dziś wolne więc nadrabiam zaległości na kompie,a poza tym tak się stęskniłam za wami

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                        Ja dopiero w czwartek zobacze Kruszynke, nie moge sie doczekaaaaaac!!! Ale z nia musi byc wszystko dobrze, skoro oprocz oczywiscie mdlosci, ktore daja w kosc, czuje sie swietnie... nie mam cierpliwosci










                        Skomentuj


                          Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                          laurunia20-na pewno jest ok,zobaczysz ale te pierwsze wizyty bardzo na stresują,ja spać nie mogłam i już nie mogę doczekać si.ę następnej a będzie wtedy badana przezierność karkowa a to bardzo ważne badania i wtedy troszkę może odetchnę

                          Skomentuj


                            Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                            Dziękuje dziewczynki,jesteście kochane, dotka zdjęcia nie mam ale w przyszły piątek ide na usg to będe miała zdjecie maluszka i wtedy załącze.

                            A mi poniedziałek nieciekawie się zaczął po pierwsze córeczka wpadła na zarówke od lampki i się poparzyła, lament był straszny, troche skórka jej zeszła, posmarowałam linomagiem i co tam znalazłam..na szczeście oparzenie nie jest bardzo duże, a mi przyplatał się katar i mam cały nos zatkany.


                            Skomentuj


                              Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                              Bidulka troszkę pocierpi.Ja w końcu idę do lekarza w piatek na 14.15,będę wiedziała który to tydzień i termin porodu.

                              Skomentuj


                                Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                                Dziewczyny, a mi w poprzedniej ciazy ustalili termin porodu wg OM i dopiero w 30 tyg wg usg, moze mi powie w czwartek, ktoremu tygodniowi odpowiada ciaza tak naprawde i w ten sposob wyliczymy jeszcze raz termin, bo teraz ide do innej lekarki...ale dni sie wloka jak na cos czekasz..










                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X