Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Witam was kochane mamusie!!! Jestem z wami....Fakt,że mały jest spokojny ale też sa inne obowiązki,ale dajemy radę....Dziś mały nie spał od 1 w nocy-nie płakał tylko marudził i się wiercił....chyba zaczynają się u nas kolki...
    Wiecie co kupiłam do noska gruszkę i co się okazało,że nadaje się do śmietnika i m poszedł do apteki i kupił aspirator do noska i kosztuje on troszke-27zł.,ale wole nie jeść a ulżyć małemu....miał troszke nosek zatkany i teraz już jest ok....nie ma katarku ale nazbierało mu się w nosku i przez to ciężko oddychał....Teraz zasnął,zjadł 110ml.mleczka i zrobił kupkę.
    A wczoraj byliśmy u lekarza i 15 września będzie mieć szczepienie bo potem zaczyna się ZG u specjalistów ze wzgledu na jego wcześniactwo i ma wade:spodziectwo żołędne...no i ortopeda...także jazda na całego.Bardzo ładnie przybiera na wadze-od wyjścia ze szpitala(2tyg)przybrał prawie 500gr.,mam jeszcze pokarm w cyckach ale dokarmiam go butlą....
    Jeszcze troszku i wy będziecie tulić wasze maleństwa...Buziaki dla was i dla waszych maleństw....

    Moje największe szczęście

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
      Czesc dziewczynki, u mnie chlodno ale z przejasnieniami.

      Nie mam zdjec poscieli, bo jest juz u mamy, do prania. Przesylam fotki od producenta zatem.
      pościel cudna ja swojej małej też taką sprawię ta pierwsza z zyrafkami miodzio


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Annamaja pościel śliczna
        Gizelko cieszę się że się odezwałaś i że Michałek przybiera tak ładnie na wadze.
        A ja wróciłam z usg , mała waży 2700,wszystko ok,łożysko jest na ścianie tylnej, wody w normie. Jedynie co mnie zdziwiło to jak ostatnio byłam to wg usg poród ma być 26 wrzesień a dziś jak byłam to 5 październik, a z miesiączki wychodzi 18 wrzesień... z tego wszyskiego nie spytałam się który termin jest bardziej wiarygodny ale podpytam we wtorek jak będę u ginki


        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Annamaja pościel bardzo ładna
          Gizelka dobrze, że mały jest spokojny i tak ładnie przybiera na wadze Odezwij się czasem i powiedz jak sobie radzisz
          Agatko nie przejmuj się tymi terminami. Z tego co wiem to na usg czesto wychodzą różne terminy i to zależy od tego jak akurat jest dziecko ułożone. Ja przyjmuję datę z ostatniej miesiączki





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Niby z pierwszego usg ok8tygodnia jest najbardziej wiarygodny termin,ja miałam pierwszy z usg na 19września a teraz ostatnio na 7września a z okresu na 17,kiedy urodzę nie wiem

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              mi rozne daty wychdza z usg, w zaleznosci od oceny obwodu glowy, dlugosci kosci biodrowej czy wagi dziecka. Rozstrzal mam spory bo okolo 20 dni. Tak czy siak - 16.09 mam cc chyba ze jakas akcja wczesniej sie przydazy...
              ale nie sądze!

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Annamaja to już za 2 tygodnie zobaczysz i utulisz swoją Matyldzie
                Ale dziś pustki
                A ja dziś troszkę sprzątałam,byłam na zakupach, odpoczywałam, teraz jak córcia chodzi do przedszkola to mam dużo czasu dla siebie Miłego weekendu życze, pa


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  cześć moje kochane mamusie wróciłaaaam!!!, w końcu mnie wypuścili, spuścili ze mnie wodę (5 kg) chudsza jestem napiszę Wam wszystko później bo prawie dopiero do domku weszłam, piszecie o terminach, lekarze u nas w szpitalu zawsze brali pod uwagę termin z miesiączki, ale się cieszę że mnie wypisali jupiii!!!

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Urodziłaś czy jeszcze nie jak tyle ci zeszło?
                    Ja czekam na rozwój wypadków

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Gizelka mi napisała smsa że jest z Michałkiem w szpitalu bo mały ma biegunkę,trzymajcie za niego kciuki oby mu przeszło-bidulek malutki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Agatko ciesz się tym wolnym czasem dla siebie, bo już niedługo nie będzie go za wiele
                        Beau skoro Cię wypuścili to rozumiem, że nie masz zatrucia ciążowego. Dobrze, że wszystko ok, bo to żadna przyjemność leżeć w szpitalu.
                        Gizelko życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla Michałka

                        Ja dzisiaj koło południa miałam tak silne skurcze, że już byłam pewna, że trafię na porodówkę. Na szczęście się uspokoiło. Chciałabym wytrzymać chociaż do 37 tygodnia, żeby płuca się do końca rozwinęły.





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          agatakul ja bede rodzic normalnie. Chyba ze cos sie przytrafi w ostatnim okresie ale mam nadzije ze nie
                          gizelka trzymam mocnokciuki za malego oby wszysto bylo oki.
                          beau ciesze sie ze juz jestes w domku. Najwazniejsze to wypoczywac w domu bo mi jakos szpitale zle sie znosi. Wazne ze wszystko oki u Ciebie. Teraz tylko czekac na malego w spokoju.
                          Ja bylam dzis na tych badania. Wod plodowych jest nadal duzo, mialam robione tez badanie takie z przyssawkami do brzucha. chyba ktg sie nazywa. |I miestety we wtorek musze isc na powtorke bo maly sie nie ruszal poruszyl sie tylko 2 razy i tyle to ich zaniepokoilo. Wiec wyslali mnie juz we wtorek na porodowke porobic badania. Ale nie sadze ze mnie zostawia. Zrobia badania i pewnie tego samego dnia wroce do domu. Bynajmniej tak powiedzili. Chyba ze cos bedzie sie dziac to wtedy wywolaja porod. Ale chcialabym jeszcze z tydzien przetrzymac malego zeby bylo wszytsko oki.

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Cześć dziewczynki,witam z rana
                            Beau super że wróciłaś ze szpitala, i że u Ciebie już dobrze.
                            Gizelko trzymam kciuki żeby Michałek szybko wyzdrowiał.
                            Ada a może te skórcze to były przepowiadające , najważniejsze że przeszły
                            Xagusia życze żeby Cie nie zostawili w szpitalu tylko zrobili badania i wypuścili do domu.
                            A ja dzis jade na imieniny a rano się tak uśmiałam bo Karola jak się obudziła to powiedziała że chce do przedszkola i była niezadowolona że jest weekend


                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Agatko no tak dzieci nie wiedzą co to weekend. A jak jej się podoba w przedszkolu, to zrozumiałe, że dzisiaj też chce iść A jeśli chodzi o skurcze, to tak jak piszesz najważniejsze, że przeszły i mam nadzieję, że za szybko nie wrócą
                              Xagusia ja też Ci życzę żeby Cie nie zostawili w szpitalu.





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Ada, trzymam kciuki aby mala jeszcze te 3 tyg. posiedziala w brzuniu.
                                Agata, Karola coraz bardziej podobna do Cebie - na tym zdjeciu to widze jak dwie krople wody.
                                Agusia, a na kiedy masz termin? Moja tez malo co sie rusza ostatnio.. Czytalam w sumie, ze to normalne, ze dziecko w dlugie i glebokie drzemki pod koniec zapada a poza tym nie ma miejsca na harce..
                                Gizelko, daj znac koniecznie co bylo przyczyna tej biegunki - maly jest dzielny chlopak, to dacie rade!
                                Beau, to nazbieralas tej wodyyyy! Teraz pewnie Ci o wiele lzej, na szczescie. Wiecej nie zbieraj!
                                A ja tak powoli sie szykuje do szpitala.. Co nie znaczy, ze nie zajmuje sie remontem, etc..
                                W poniedzialek ide rano do ginki, chyba juz ostatnia wizyta przed porodem.. ojjj, rajzefiber mam jak pomysle ze to juz tak blisko...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X