Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Cześć dziewczyny,
    Sporo u Was to padanie kosztuje, ja je mam za darmo, chodzę prywatnie do mojej gin ale firma płaci
    Beau trzymaj się kochana i koniecznie pisz do nas, a ile dni będziesz w szpitalu?
    A ja dziś obudziłam się z bólem gardła i nie wiem czy mnie coś nie bierze ehh
    Wiecie co można wziąść na gardło?, wiem że mogę popłukać sodą ale czy coś do ssania mogę zażyć?.
    Dziś Karolinka skończyła 3 latka, kiedy to minęło... ale ten czas leci zanim się obejrzymy to nasze dzieci nam tak dorosnąPozdrawiam


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Na pewno mozesz Tantum Verde pastylki do ssania

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        witam
        Ja od wczoraj sobie po 20 min skacze na piłce ale nawet takie skakanie jest męczące,bo piłka raczej jest przystosowana do mniejszych dzieci a nie dla mnie, ale jakoś daję radę hehe
        beau widzisz i dzidzia wcale nie za duża jak dla mnie to taka waga wystarczy Dominik ważył 3100 i gładko poszło (2h) tylko obawiam sie znowu bóli krzyżowych (masakra)....a co do zatrucia to lepiej iść do tego szpitala chociaż będziesz wiedzieć co i jak...chociaż ja też bym tam szła z niechęcią, w pierwszej ciąży byłam 5 dni z powodu licznych bakterii w moczu i anemii także w tej ciąży dbałam o siebie jak tylko mogłam zeby sie to nie powtórzyło, bo ogólnie nie przepadam za szpitalami


        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Beau to współczuję tego szpitala. A idziesz tylko na kilka dni czy już do porodu zostaniesz? Mi mocno dłonie puchną, ale lekarka stwierdziła, że to niby normalne w ciąży.

          Mnie dzisiaj chyba dentysta czeka Wczoraj ułamał mi się ząb. Złamał mi się tak niefortunnie, że kaleczy mi język, zrobił się strasznie ostry Czekam tylko na męża, żeby mnie zawiózł.





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Dzięki Podolec byłam w aptece to sobie kupiłam
            Aduś oj jak Cie dentysta czeka to nie wesoło, trzymam kciuki żeby nie bolało


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              A wy gdzie?

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Ja jestem
                Na szczęście przeziębienie chyba mam za sobą, wczoraj czułam się koszmarnie ale dziś ok.
                Ja dziś byłam z córeczką w przedszkolu , odebrałam ja po 13stej na szczęście odbyło się bez jednej łzy a nawet chciała zostać dłużej
                Ada jak tam po dentyście? Jutro mam ostatnie usg, już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć moje maleństwo.
                A gdzie reszta dziewczyn?


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  I ja sie melduje - od rana mialam bieganine, poczta, sprawy remontowe, u mamy...
                  Agata, fajnie, ze malej podoba sie w przedszkolu i nie robila tragedii , zuch dziewczynka! Mnie tez przeziebienie w poniedzialek trzymalo, ale juz sobie poszlo wczoraj, na szczescie.
                  Odebralam dzis posciel - jest cudna, materac i kolderke z poduszka. U mnie dzis swieci slonce i podobno maja upaly wrocic , do pazdziernika ma byc cieplo - fajnie!

                  Ciekawe jak beau z wynikami i co u Gizelki...?

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Jak tam u Was?? u mnie do przodu dzis mam dzieci kuzyna dwoje bo nie mial kto z nimi zostac. Na szczescie jak na razie ladnie sie bawia. Ostatnio przez dwaa dni leci mi krew z nosa nie wiem czemu moze z tego goraca. A tak to czuje sie coraz bardziej ciezka. Jeszcze tydzien i moglabym rodz\ic. Ide na to badanie w piatek ciekawe co powiedza. milego dnia

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      W następnym tygodniu niby ma być ciepło.Mi często leci krew z nosa ale nie tylko w ciaży

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        W trakcie wizyty było ok, ale teraz mnie ząb boli W nocy nie dałam rady i wzięłam apap. Dziś jest już trochę lepiej.
                        Agatko dobrze, że małej się podoba w przedszkolu. Widzę, że zaktualizowałaś zdjęcie córki
                        Annamaja czekamy w takim razie na fotki pościeli Ja wczoraj kupiłam i czekam na paczkę





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Dobrze ze Karolinka zaklimatyzowala sie w przedszkolu. Dzielna dziewczynka.
                          Ja dzis bylam w sklepie z wozkami i juz kupiony w kolorze czerwonym. Co prawda mam go odebrac za tydzien bo nie bylo go w sklepie ale za tydzien juz bede miec w domu go. Wiec za tydzien maly moze sie rodzic)

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Hej dziewczynki,
                            Tak na razie Karola super nie ma problemu z nią że nie che iść czy bardzo płacze, a dziś rano to już krzyczała że czemu jeszcze nie jedziemy do przedszkola
                            Ada tak zmieniłam jej zdjęcie bo tamte to bardzo stare było
                            Xagusia ja tez powoli przymierzam się do zakupu wózka zastanawiam się tylko czy czerwony czy taki jasno zielony
                            Xagusia a ty będziesz miała CC czy normalnie rodzisz bo już nie pamiętam?
                            Annamaja pochwal się pościelą, czekam na fotki
                            Ciekawe jak tam Beau i Gizelka coś się nie odzywa ale pewnie nie ma czasu.
                            Dziś mam usg to potem napisze jak tam moja Hanusia
                            U was jest ciepło?, bo u mnie przez dwa dni non stop lało a dziś jest 11 stopni, pa


                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Witam!
                              U nas też zimno, słonka nie ma Jest jakieś 12 stopni, ale chociaż nie pada.

                              Ja czekam na telefon ze sklepu, że wózek jest do odebrania. Też chciałam czerwony, albo zielony, ale mąż się nie chciał zgodzić, bo będzie się szybko brudził





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Czesc dziewczynki, u mnie chlodno ale z przejasnieniami.

                                Nie mam zdjec poscieli, bo jest juz u mamy, do prania. Przesylam fotki od producenta zatem.
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X