Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    z małym wszystko w porządku 6 godz po zabiegu wypuścili nas do domku ale co sie tam z ordynatorem dzień wcześniej nakłuciłam to już masakra...wiec chyba dlatego w dniu zabiegu sie na mnie zemscił i wziął Dominika na samym końcu gdzie dziecko już tak płakało że jest głodne że masakra (a ja razem z nim)....a co do wyprawki do szpitala to moge mieć wszystko swoje albo szpitalne...to zależy ode mnie....a co do smoczka to też zależy od upodobania rodzica....Tylko troszkę mnie zasmucili bo chciałam rodzic w wodzie a zaczyna sie remont porodówki i wanny do rodzenia przynajmniej do grudnia nie będzie, ale i tak tam bedę rodzić bo mój lekarz tam pracuje i akurat go spotkałam to mówił że jak chce zeby był przy porodzie to najlepiej jakbym w czwartek rano zaczeła rodzić


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Marlenka to dobrze że z Dominikiem ok, ale pewnie Cie ten ordynator strasznie wkurzył, najgorzej to trafić na takiego lekarza.
      Aduś widzisz szybko Ci poszło to pranie.
      Mi teraz zostało przenieść komodę do sypialni i włożyć tam ciuszki, a Karolince wnieść szafe.
      Co do przewożenia to ja mam blisko szpital i też będę miała fotelik, a co do wyprawki to ja niedługo zacznę się pakować, musze w szpitalu niestety wszystko mieć bo nic nie dają
      Idę z Karolcią w czwartek do ortopedy, jak byliśmy u pediatry to powiedziała że ma duzego Xsa w nogach, i nie wiem czy mam się tym martwić


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
        jeśli mogę się wtrącić. Gąbkowy odpada bo to naprawdę siedlisko bakterii a i tak dziecka nie położysz bez podtrzymywania główki bo to nie lalka i się wierci i może się napić tekj wody itd.
        ja polecam gruby frotowy ręcznik który łatwo utrzymać w czystości.
        a ja miałam gabkowy i sobie go chwale i teraz też taki kupiłam...a Dominika normalnie na niego kładłam i przynajmniej mojemu sie to bardzo podobało


        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Gizelka: gratulacje! Cudny Michas! Super sie spisalas! Jestes zuch kobieta!



          Rosne...
          14.09.2009 4170 gr, 51 cm
          17.09.2009 3810 gr, 51 cm
          13.10.2009 4750 gr, 56 cm
          16.11.2009 5620 gr, -
          16.12.2009 6700 gr, 62 cm
          19.03.2010 8150 gr, 68 cm
          17.06.2010 9250 gr, -
          06.09.2010 10600 gr, 77cm
          14.12.2010 11600 gr, 81cm
          05.05.2011 11900 gr, 83cm
          20.09.2011 13200 gr, 90cm
          14.01.2012 14300 gr, 93cm
          19.07.2012 15500 gr, 98cm



          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            cześć Mamusie widzę że się rozpisałyście
            zaraz sobie to nadrobię a tymczasem się Wam pożalę że mnie głowa boli kurcze od wczoraj wieczór myślałam że w nocy przejdzie a tu guzik z pętelką, w nocy spałam kiepsko ciągle się budziłam i siku latałam buuu
            za to z rana dostałam dobrą wiadomość bo moja dobra koleżanka ze studiów mi powiedziała że w ciązy jest huraa!

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Agatko nie martw się na zapas. Zobaczysz co Ci lekarz powie. Nie znam się na tym, ale może wystarczy jakieś obuwie korygujące. Będzie dobrze





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                dziewczyny jestem KAPEĆ dziś leb boli dalej
                agatko ada ma rację nie martw się Karolcia jeszcze rośnie to pewnie jakieś ćwiczenia/wkładki i będzie dobrze!

                a ja się zbieram żeby zadzwonic do tej mojej koleżanki położnej i umówić się z nia i jeszcze nie dzwoniłam muszę w tym tyg koniecznie to załatwić bo czasu niedużo zostało przecież!
                co do smoczka ja kupiłam z Aventu, nie wiem czy w naszym szpitalu pozwalają na smoczki ale mam to gdzieś

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  apap na głowe można spokojnie zazyc

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Ja smoki uspokajające mam dwa z Nuka-prezent od koleżanki-ale do szpitala ich nie biorę

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
                      apap na głowe można spokojnie zazyc
                      annamaja tylko ani apap ani paracetamol na mnie nie działają

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Dzięki Aduś, Beau tez myśle że to nic takiego i nie będe się martwić, dowiem się w czwartek.
                        Wczoraj się strasznie namęczyłam u Karolinki stoi juz szafa a u nas w sypialni komoda,dziś wyszorowałam żeby było czyściutko, powkładam ciuszki i dokupie jeszcze jakieś fajne dekoracje na allegro typu naklejki i poprzyklejam
                        Co do smoków to ja kupiłam jeden i też wezmę do szpitala ale jestem ciekawa czy będzie chciała bo Karola nie chciała smoczka i wychowała się bez
                        Wróciłyśmy ze spacerku, ale przegonił nas deszcz, ide robić obiadek, pa


                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Mój nie chciał wcale na początku smoka,jak miał 3miesiące to mu wepchałam nie wiadomo po co

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
                            Mój nie chciał wcale na początku smoka,jak miał 3miesiące to mu wepchałam nie wiadomo po co
                            podolec a ciężko było go potem oduczyć?

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Jestem już po lekarzu. Było dzisiaj tyle kobiet, że nie dość, że czekałam 4 godziny w kolejce to jeszcze mi usg nie zrobiła Także dalej nie wiem ile mała waży. Miałam robione ktg i okazało się, że mam już skurcze, a poza tym szyjka mi się skruciła, więc znowu muszę leżeć Chciała mnie nawet dać do szpitala, ale wolę w domku poleżeć.
                              Na szczęście zrobiłam dziś większość zakupów i zamówiliśmy też wózek. Dobrze, że zdążyłam poprać i poprasować ubranka dla Matyldzi.





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Nawet nie za ciężko ale nie było hop siup,długo go wspominał

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X