Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    cześć mamusie jestem i ja!
    annamaja ładnie Matysia już waży
    co do wózka ja też kupię z gondolą, moja bratowa 2 lata temu dużo z małym spacerowała a i zostawiała go na tarasie śpiącego (urodziła na pocz. stycznia) a po drugie trzeba mi będzie spacerować co by te wszystkie kilogramy zrzucić

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Napisane przez beau Pokaż wiadomość
      cześć mamusie jestem i ja!
      annamaja ładnie Matysia już waży
      co do wózka ja też kupię z gondolą, moja bratowa 2 lata temu dużo z małym spacerowała a i zostawiała go na tarasie śpiącego (urodziła na pocz. stycznia) a po drugie trzeba mi będzie spacerować co by te wszystkie kilogramy zrzucić
      ...kawał baby

      Ja zdecydowalam, ze gondole bede miec te stara, po siostrzencu, dzis pompowalismy kolka, zeby zobaczyc czy szczelne bo juz 7 lat minelo... A w marcu kupie jakas zwrotna i dobrze amortyzowana spacerowke. Tez chce duzo spacerowac Beau, takze w celu wrocenia do linii ale i formy a mala bedzie sie hartować Zobaczymy jak w tej gondoli wielkiej nam to wyjdzie, zalezy od pogody.

      Milej niedzieli wszystkim!

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        My właśnie nie dawno wróciliśmy z nad rzeki.Ok12 jezdziliśmy do miasta kupiłam małemu dużą kołdrę,mała będzie dla fasolki

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
          ...kawał baby

          Ja zdecydowalam, ze gondole bede miec te stara, po siostrzencu, dzis pompowalismy kolka, zeby zobaczyc czy szczelne bo juz 7 lat minelo... A w marcu kupie jakas zwrotna i dobrze amortyzowana spacerowke. Tez chce duzo spacerowac Beau, takze w celu wrocenia do linii ale i formy a mala bedzie sie hartować Zobaczymy jak w tej gondoli wielkiej nam to wyjdzie, zalezy od pogody.

          Milej niedzieli wszystkim!
          Cześć Mamusie witam Was serdecznie w ten słoneczny poniedziałek

          annamaja ja pewnie też dostałabym wózek po bratanku, ale tak się składa że jeszcze spacerówki bratowa używa więc nic z tego...

          dziewczyny kupujecie pościel do wózka? tam trzeba jakiś materacyk czy coś czy to jest razem z wózkiem jak się kupuje?

          podolec pluskaliście się w rzerzce czy ryby łowiliście?

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Tata moczył kija,syn też a jak mu się znudziło to siedział w wodzie z siostrą,potem błotem się rzucali.Ja czytałam gazetkę ale potem było mi nie wygodnie bo stołek bez oparcia i lipa

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Cześć mamusie,jestem i ja, wróciliśmy wczoraj z weekendu, super było bo pogoda nam dopisała
              Annamaja ciesze się że z Twoją Matyldą wszystko ok i ładnie waży, ja ide 2 września na ostatnie usg to wtedy zobaczę jak z wagą malutkiej.

              Co do wózka to ja też kupuje z gondolą, z Karolą wychodziłam codziennie na dwór w zimie. Beau jeśli chodzi o pościel do wózka to zazwyczaj w wózku jest już materacyk. Ja mam w domu pościel do wózka ale mało używałam, podkładałam raczej jakiś cienki kocyk a na na nią jeszcze grubszy i było jej ciepło, poduszki nie używałam ani w wózku ani w łóżeczku.
              Miłego poniedziałku


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Ja już po parapetówie. Nareszcie mam ją z głowy W tym tygodniu przyjadą mebelki do pokoju, więc będzie gdzie poukładać rzeczy
                Jutro ja idę do lekarza. Jestem bardzo ciekawa ile moja Matyldzia waży.
                Beau ja pościeli do wózka nie kupuję. Na spód kupię pieluchę flanelową, a dziecko przykryję kocykiem. A poduszki takim małym dzieciom i tak się nie daje.
                Agatko a gdzie byliście na weekend?
                Last edited by ada84; 23-08-2010, 08:41.





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Aduś to po wizycie daj znać ile Twoja Matyldzia waży,i jak przyjdą mebelki to wstaw jakąś fotke.
                  My byliśmy koło Kazimierza Dolnego


                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Czesc mamunie. U mnie z posciela do wozka jest tak, ze mam ja nowiutka po siostrzencu. Dokupuje tylko kolderke 100x70 - juz zamowilam. Materacyk jest w gondoli, wiec na to tylko cienki kocyk i chyba bedzie ok.

                    Ja teraz zastanawiam sie jak mala przewiezc ze szpitala do domu. Nie chce w foteliku, bo rodze 70 km od szczecina a to dla noworodka nie zdrowo w takiej pozycji fotelikowej tyle czasu siedziec... Tak powiedzial jeden ortopeda w kazdym razie. I mam problem bo w gondoli po siostrzencu nie ma pasow. I jestem w kropce. Do ubrania to zobaczymy jak z pogoda, ale na pewno otule ja w kocyk, taki ala rozek ale z kapturkiem. A Wy kobitki? Jak uszykujecie malenstwa na pierwsza podroz?

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Annamaja ja dziecko przewiozę w foteliku i przykyję kocykiem. Nie mam daleko do szpitala, a w foteliku wydaje mi się bezpiecznie. Na taką dalszą podróż nie wiem co polecić

                      Ja właśnie skończyłam prasować ubranka dla dziecka. Okazało się tego całkiem sporo. Jak to dobrze, że Matyldzia ma starsze kuzynki





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        witam Was dziewczynki....troszkę mnie nie było ale z małym byłam w szpitalu na przepukline a przez weekend nie miałam netu....Jak byłam w tym szpitalu to chciałam już zjechać sobie z 5 pietra na 1 i iść na porodówkę ale chociaż miałam okazję przejść sie na położnictwo i zapytać co trzeba zabrać ze sobą do szpitala, bo poprzednio rodziłam gdzie indziej a jak wiadomo każdy szpital ma inne wymagania


                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Napisane przez marlenabog Pokaż wiadomość
                          witam Was dziewczynki....troszkę mnie nie było ale z małym byłam w szpitalu na przepukline a przez weekend nie miałam netu....Jak byłam w tym szpitalu to chciałam już zjechać sobie z 5 pietra na 1 i iść na porodówkę ale chociaż miałam okazję przejść sie na położnictwo i zapytać co trzeba zabrać ze sobą do szpitala, bo poprzednio rodziłam gdzie indziej a jak wiadomo każdy szpital ma inne wymagania

                          Z Dominikiem juz wszystko dobrze?
                          Co Ci poradzili zabrac w szpitalu? Mi polozne powiedzialy, ze moge spokojnie przemycic "oszukanca" czyli smoczka , zeby zabrac pampersy i silikonowe nakladki na piersi. Wszystko juz zamowione i czekam na przesylke

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Witam was kochane! AnnaMaja...ja wiozłam małego w foteliku 50km...i jest ok...gdyby okazało się ,że foteliki są tak nie dobre na pozycje maluszków nie sprzedawaliby ich....uważam ,że każdy lekarz ma inną opinię na ten temat....ale bezpieczeństwo jest najważniejsze....
                            Cieszcie się dziewczyny wolnością....choć wielka radość jest mieć koło siebie takiego wyczekiwanego człowieczka. Nie mam czasu dla siebie,bo świat wywrócony o 360stopni,ale nabiorę rytmu...a i zaczynam karmić piersią przez osłonki....

                            Moje największe szczęście

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Napisane przez gizelka79 Pokaż wiadomość
                              Witam was kochane! AnnaMaja...ja wiozłam małego w foteliku 50km...i jest ok...gdyby okazało się ,że foteliki są tak nie dobre na pozycje maluszków nie sprzedawaliby ich....uważam ,że każdy lekarz ma inną opinię na ten temat....ale bezpieczeństwo jest najważniejsze....
                              Cieszcie się dziewczyny wolnością....choć wielka radość jest mieć koło siebie takiego wyczekiwanego człowieczka. Nie mam czasu dla siebie,bo świat wywrócony o 360stopni,ale nabiorę rytmu...a i zaczynam karmić piersią przez osłonki....
                              Gizelko, masz racje. Przeczytalam, ze 2 godziny dzinnie malenstwo spokojnie moze przejechac w foteliku - zalatwie tylko taka wkladke dla niemowlaka, zeby glowka byla w odpowiedniej pozycji. Cieszy mnie, ze karmisz , ja oslonki tez juz zamowilam, takze bedzie dobrze. Ojj, chyba jeszcze nie wyobrazam sobie zycia na codzien z maluszkiem, ale tak jam mowisz - kwestia nabrania rytmu. Buziaczki dla Michalka!

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                My małą będziemy wieżć w foteliku,a jak zimno to przykryję kocykiem.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X