Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
    Beau no właśnie chciałam kupić gąbkowy, ale teraz to już nie wiem. Siostra mi polecała kupić, bo nie trzeba wtedy trzymać maluszka podczas kąpieli i ma się obie ręce wolne. A są jakieś inne poza gąbkowymi?
    mnie się też ten gąbkowy spodobał, ale potem gdzieś na forum dziewczyny pisały żeby nie kupować i zrezygnowałam, wiem że są jeszcze takie foczki, ale nie wiem jak to się sprawuje a ja nie będę nic kupować myślę że dam radę bez tych gadżetów,
    xagusia Nikolas ładne imię, u nas ostatnio mąż się uparł na Pawła a razem o Maciusu pomyśleliśmy ale nadal nie jestem przekonana

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      [QUOTE=beau;214712]mnie się też ten gąbkowy spodobał, ale potem gdzieś na forum dziewczyny pisały żeby nie kupować i zrezygnowałam, wiem że są jeszcze takie foczki, ale nie wiem jak to się sprawuje a ja nie będę nic kupować myślę że dam radę bez tych gadżetów,

      Beau - kibicuję zatem Maciejowi - bardzo ładne imię a i ja tez uzywam babydream na rozstepy - jak narazie nie mam ale wyczulilas mnie troche, ze pojawily sie u Ciebie.. Fakt, od genow duzo zalezy. Znajoma masazystka polecila, zeby smarowac na noc olejem z pestek winogron - rano skora jakby na 2 razy wiekszy brzuch przygotowana - wiec polecam rowniez bo juz probowalam. Dobrej nocki Mamunie!

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Beau mój męzuś ma na imię Maciej więc mi też to imię się podoba
        Co do rozstępów to ja mam troszkę na piersiach a na brzuchu nie mam ale tez się smaruje kremem.
        Mi zostało do kupienia wózek i trochę rzeczy dla mnie do szpitala a na pewno spirytus i gaziki do pępka Hani.
        Ide spać , dobranoc


        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          cześć mamusie
          ja już z rana przy kompie oczywiście
          zjadłam śniadanko, lyknęłam witaminki i idę robić Inke...
          annamaja spróbuję z tym olejem, tylko myślę że na to co juz mam nie pomoże ale nastepnych nie bedzie mam nadzieję...annamaja a Ty nie byłaś wczoraj na USG?

          mi też wózek został do kupienia, tylko znowu nie ma kto ze mną pojechać
          a moja teściowa mi wczoraj powiedziała że jakbym zeszczuplała ja mówie że raczej odwrotnie bo jestem kuleczką taką heh

          agatko, podolec, xagusiu bo Wy juz macie dzieci czy stosowałyście dietki matki karmiącej?

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            http://dziecko.onet.pl/47060,6,43,je...e,artykul.html
            poczytaj sobie,ja mam butelkowe dzieci to i diety nie było

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
              http://dziecko.onet.pl/47060,6,43,je...e,artykul.html
              poczytaj sobie,ja mam butelkowe dzieci to i diety nie było
              artykuł przeczytany dzięki

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Hej mamunie, moja Matysieńka waży dziś 2920 g, przewidywana waga urodzeniowa to 3300 g. Ulozona glowkowo, bawila sie raczka przy buziuni Szyjka "twarda jak nie wiem co" Mówilam gince, ze czesto ma czkawke i dowiedzialam sie, ze dzieci majace czkawke w lonie mamy, potem tez ja maja
                Takze jak juz teraz zalapala to bedzie tak miec
                Nastepne - ostatnie usg bede miec 6 wrzesnia.

                Ja nie mam jeszcze wielu rzeczy dla malej, ale wyprawka jest i to sie liczy. Na spokojnie zaczne teraz kompletowac wszystko przez net bo najwygodniej

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  i jeszcze.. udalo mi sie za duzo nie przytyc - choc nie wiem jakim cudem bo tylko weglowodany i weglowodany... Przybralam tylko 1 kg. Ginekolog mowi, ze widocznie mialam takie potrzeby i juz A w pasie mam teraz 102 cm!

                  Ojjj, juz szybciutko nam zleci, mowie Wam! Ciekawe, która next?

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    beau bardzo ladne imiona wybraliscie, oba sa ladniutkie.
                    Jesli o mnie chodzi to nie stosowalam jakiejs specjalnej dietki, jadlam duzo krupniku podobno dziala na pokarm a i ja go bardzo lubie. Nie karmilam piersia zbyt dlugo ale nie uwazam ze to zle.
                    annamaja Twoja kruszynka ma juz ladna wage super ze wszytsko oki.
                    Ja tez nie mam wozkla i sama nie wiem jaki mam wybrac. Niby chcialam z gondola ale pozniej stwierdzialam ze i tak w zime zadko sie na spacery wychodzi a na wiosne maly juz bedzie w spacerowce jezdzil. Nie wiem jeszcze na co sie zdecyduje...... Zazdroszcze Ci ze tak malo przytylas. Ja tez bym tak chciala. No ale coz nie kazdy ma taki dar jak Ty a szkoda.
                    Tez jestem ciekawa ktora z nas bedzie nastepna

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Annamaja spora ta twoja dzidzia i chyba będzie większa niż 3300.
                      No właśnie ktora?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        cześć
                        mój synek miał często czkawkę w brzuchu u mnie i potem rzeczywiście często i długo miał

                        Xagusia- czemu myślisz, że w zimę rzadko się spaceruje? Ja spacerowałam z małym prawie codziennie, nawet przy -15 (praktycznie tylko w śnieżyce nie) ani razu nawet kataru nie miał, za to na wiosnę/lato częściej zdarzały mi się dni w domu, bo albo deszcz, albo zbyt gorąco.
                        Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                        Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                        Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          nie mialam pojecia ze z ta czkawka tak jest
                          Czemu wydaje mi sie ze w zime sie nie wychodzi za czesto. Moja pierwsza pociecha urodzila sie pod koniec listopada i nie wychodzilam z nia za czesto. Wtedy 3 lata temu byla bardzo mrozna zima. Nie wiem jak teraz bedzie.
                          Kolezanaka ma synka ma 4 miesiace i juz w normalnej spacerowce jezdzi.
                          A Wy dziewczyny jakie wozki preferujecie????

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Ja będę kupować wózek wielofunkcyjny. Raczej będę codziennie z maluszkiem na spacerku niezależnie od pogody. W ciągu dnia jestem sama, więc nawet wyjście na zakupy będzie spacerkiem dla Matyldzi.





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              W spacerówce może albo w pozycji leżącej lub pół leżącej.
                              Ja pomału sprzatam

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
                                Beau no właśnie chciałam kupić gąbkowy, ale teraz to już nie wiem. Siostra mi polecała kupić, bo nie trzeba wtedy trzymać maluszka podczas kąpieli i ma się obie ręce wolne. A są jakieś inne poza gąbkowymi?
                                jeśli mogę się wtrącić. Gąbkowy odpada bo to naprawdę siedlisko bakterii a i tak dziecka nie położysz bez podtrzymywania główki bo to nie lalka i się wierci i może się napić tekj wody itd.
                                ja polecam gruby frotowy ręcznik który łatwo utrzymać w czystości.


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X