Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    nie bylo mnie kilka dni a tu naka nowina. GIZELKA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super ze to juz za Toba. Dzidzius duzy, ale super!!!!!!!a jak sie czujesz??jeszce raz gratuluje
    beau lozeczko sliczne. Teraz tylko oczekiwanie na dzidziusia))
    Powiem szczerze ze jesli chodzi o imiona to ja tez dla dziewczynki jakos latwiej mi bylo. A jak jest chlopiec to do porozumienia dojsc nie mozemy
    Jeszzce wczoraj widzialam sie ze znajomymi maja chlopca juz dwa latka ma i mowia ze z siusiakami to zawsze jakies problemy sa. Strasznie sie tego boje ze sobie nie poradze
    annamaja sesja z brzuszkiem to super sprawa. Ale bedziesz miec sliczna pamiatke.


    Dziewczyny jesli chodzi o kosmetyki dla malego to ja jak na razie kupilam johnson's uzywalam ich przy pierwszym dzieciatku zreszta do tej pory uzywam i teraz tez tak bedzie.
    kassiaa a w ktorym tygodniu okazalo sie ze to nie chlopiec tylko dziewczynka?
    Kocham mojego Nikusia ale jakby okazalo sie ze doktor sie pomylil(chociaz nie ma szans) to nie protestowalabym. I nawet nowe ubranka bym pokupowala a te odsprzedala co mam. No ale coz, nie myslcie sobie ze jestem jaka wyrodna matka tylko mam strasznego leka przed wychowaniem chlopca........Myslalam ze juz mi przeszlo ale po wczorajszym spotkaniu chyba nie......ratunku!!!!!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Oj nie wierz we wszystko co mowią,mój nie ma żadnych problemów ze stulejką czy innym gromem,jedyny problem ze ciągle ciąga tego wróbla

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Hej
        Xagusiaxpl w pierwszym dniu 33 tygodnia na ostatnim USG, pani ginekolog powiedziała że jedank dziewczynka.
        Czekamy na Ciebie maleństwo



        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          cześć mamusie, coś nie miałam internetu
          xagusia podolec ma rację niepotrzebnie na zapas się będziesz martwić wychowaniem chłopca, u mojej bratowej też nie było żadnych problemów więc to żadna reguła, na pewno sobie poradzisz zwłaszcza że to Twoje drugie dziecko
          weekend mi jakoś tak w lenistwie mija, dziś cały dzionek w domu, wczoraj byliśmy w mcdonaldzie z męża bratankiem bo chciał a potem na grilu u moich rodziców, a jak Wam niedziela mija?

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Hej dziewczynki,
            Ja wróciłam od teściowej, byliśmy na wsi, a wczoraj zostawiliśmy Karole u cioci i kupiliśmy jej łóżeczko i pościel, ale na razie jest nie złożone.
            Xagusia moja siostra ma chłopca i nigdy nie miała problemów z siusiakiem więc się nie przejmuj na pewno sobie poradzisz......... powiem Ci szczerze że mój m chciał bardzo chłopca, teraz już się przyzwyczaił że będzie druga dziewczynka, ja byłam zdania że oby zdrowe... więc się cieszymy, ale myślę też że fajnie mieć parke więc głowa do góry


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              puk puk dzień dobry mamusie jestem dzis
              i już Wam się żalę że zgaga mnie dopadła znowu, ale wypiłam sode z wodą i jest lepiej (chociaż ostatnio mi nie pomogła) annamaja pisała żeby siedzieć wyprostowanym jak struna, ale to zanim zaczęło działać to już mi się odechciało
              ehh jak ja nie lubię poniedziałków!
              a wczoraj wieczorem oglądałam z mężem alicję z krainy czarów i taka sobie powiem szczerze, ale wieczorek szybciej zleciał
              a co tam u Was?

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Jeszcze żyję oby do czwartku,ludzie brata lubię ale jego córkę nie bardzo

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  aaa to podolec Ty jeszcze tych gości masz!

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Witam! U mnie na weekend była mała zmiana planów. Parapetówka przełożona na najbliższą sobotę, a w teraz byłam u kuzynki i jej miesięcznego synka Trochę jestem w szoku, bo mały w dzień wogóle nie śpi, a w nocy po 4-6 godz. Do tej pory widziałam niemowlaki które cały czas prawie spały





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      ada no ja tez z reguly widziałam niemowlaczki takie do 3 m-ca śpiace ciągle tylko budzące się co parę godzin na jedzonko, a ten maluch kuzynki to grzecznie leży za dnia czy płacze czy jak?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Beau do tej pory leżał grzecznie, ale wczoraj cały dzień nie spał i płakał. Nawet przy piersi wiercił się i denerwował





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
                          Beau do tej pory leżał grzecznie, ale wczoraj cały dzień nie spał i płakał. Nawet przy piersi wiercił się i denerwował
                          mały wiercipiętka ehhh ciekawe jak to z naszymi bobasami będzie

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Hej,
                            Ja wróciłam ze spacerku, cięzko mi jest wytrzymać jak tak gorąco ale od jutra ma być chłodniej
                            Dziś w nocy złapał mnie straszny skurcz nogi.Mężuś mi rozmasował trochę nogę ale okropnie bolało..., biorę codziennie magnez więc zdziwiłam się że znowu mnie dopadł
                            Co do niemowlaczków to moja Karolinka dużo spała jak miała miesiąc budziła się głownie na cycusia


                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Napisane przez beau Pokaż wiadomość
                              mały wiercipiętka ehhh ciekawe jak to z naszymi bobasami będzie
                              O tak! Mam nadzieję, że moja malutka nie pójdzie w ślady kuzyna Mogłaby lubić spanie po mamie

                              Agatko też niestety mnie czasem łapie taki skurcz. Ból jest okropny

                              Dziś dostałam paczkę od siostry z ubrankami Teraz czeka mnie dużo prania





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                puk puk mamusie co robicie? ada pewnie pranie robi podolec gości zabawia a ja już taka bez sił o tej godzinie
                                dziś czytałam jak dziewczyny poród wywołują jak już im termin minął...
                                ciekawe kiedy gizelkę wypuszczą?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X