Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    ja również witam w ten deszczowy (w końcu) dzionek


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      U nas dalej skwar.
      Gizelka zostaje w szpitalu bo ma skurcze,będą ją trzymać tak długo jak długo uda im się powstrzymać te skurcze.Ma już rozwarcie.Bolą ją plecy,brzucho i krocze.Pozdrawia wszystkich.

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Oj to biedna gizelka sie umęczy

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Gizelkę przewiezli do innego szpitala w Zielonej Górze,będzie tam do porodu.Dostała sterydy.Zostaje tam przynajmniej 3tygodnie a potem zrobią jej cesarkę.Pozdrawia wszystkich i trzyma kciuki by nasze maleństwa dotrwały do konca

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Oj Kochana Gizelko trzymaj się!

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              A wy wszyscy gdzie?
              Gizelka czuje się lepiej,skurcze na razie opanowali.Dostaje tabletki i kroplówki.Musi minimum wytrzymać w dwu paku 2tygodnie a najlepiej 3tygodnie.Ma trzy razy dziennie ktg.Mały waży już 2600.Pozdrawia nas wszystkich.

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                cześć podolec widzę że tylko Ty aktywna byłaś w weekend a inne mamusie zajęte były...
                ja też w sobote cały dzionek praktycznie gdzieś łaziłam/jeździłam
                a w niedziele moi rodzice przyjechali (byli tydzień w Paryżu u kuzynki) i przyjechali razem z kuzynką bo kuzynka na wakacje do domu jechała i cały dzień poza domem byłam, najpierw obiad potem grill objadłam się chociaż nie tknęłam żadnych ziemniaków ani chleba
                a mój mały aktywny że hoho!
                a jak innym mamusiom weekend minął?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  a zapomniałam jeszcze powiedzieć że znowu pare ciuszków dostałam, kuzynka we Francji pomagała jednej babeczce przy bliźniakach i ta babeczka dała ciuchy niektóre nowe, 2 nowe ręczniki i takie przytulanki z disneya nowiusie i butki nowiutkie i ubranka też są muszę wam kliknąć foteczkę

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Hej mamusie,
                    Wróciliśmy wczoraj z nad morza, a tu dziś u mnie taka okropna pogoda, cały czas leje. Nawet nie mam jak wyjść z Karolą z domu bo zaraz będziemy mokre ehhh.
                    Beau fajnie że masz nowe ciuszki, a ja w czwartek mam usg i zobaczę ile malutka waży
                    W końcu wybraliśmy imiona dla mełej będzie albo Hania albo ZosiaJak byłam nad morzem to non stop słyszałam imię Amelia i Wiktoria...
                    Miłego poniedziałku,buziaki pa


                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      agatko a nad morzem caly czas ładna pogode mieliście? bo widziałam w tv mówili że pogoda w piątek czy sobotę przegoniła urlopowiczów, tylko nie wiem gdzie dokładnie w którym miejscu
                      u nas dzis dosc ładnie ponad 20 stopni jakos
                      ale w sobote taka ulewa była okropna

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Beau pogoda ładna była do czwartku , ale w piątek i sobotę to już gorzej trochę padało.
                        Nad morzem jest fajnie jak jest słońce a jak pada to nie ma co robić wtedy.
                        Ciesze się że ogólnie wyjazd się udał i tydzień ładną pogodę mieliśmy
                        Ugotowałam barszcz ukraiński..i niedługo ide robić drugie a potem idziemy spać..


                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          witajcie brzuszki u mnie weekend jako tako U moich rodziców zaczął sie sezon urlopowy i cały czas ktoś u nich jest więc też siedzę tam (tzn. od tamtego tyg prawie ze do końca sierpnia ciągle ktoś z rodzinki przyjeżdza, bo więkoszośc mieszka na śląsku, więc przyjeżdzają do nas na wieś)...teraz siedze i przygotowuje sie na rozmowe kwalifikacyjną na uczelnie, bo dzisiaj sie dowiedziałam że zakwalifikowałam sie do drugiej tury i rozmowe mam środe rano, a chciała bym sie dostać na ten kierunek więc sobie troszkę czytam i odblokowuje moje szare komórki Pozdrowionka i miłego popołudnia i wieczorku


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            I ja sie witam mamunie, weekend byl ok - w sobote troche popadalo ale niedziela slonce i chmurki - w sam raz jak dla mnie Ladne imiona agatakul Zosia i Hania, tez myslalam o Zosi ale jednak Matylda bedzie Dziewczyny a jak u Was ze szkolami rodzenia, albo cwiczeniami? Przygotowujecie sie jakos do porodu?? Ja ide we czwartek do ortopedy - stwierdzi czy u mnie w ogole szanse na porod silami natury sa, bo bole miednicy i bioder mam znaczne.. Wszystko przez poglebiona lordoze. A w piatek mam USG i badanie ginekologiczne - ciekawe, co tam u mojej Matysieńki najukochańszej... Pozdrawiam brzuszki!

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
                              I ja sie witam mamunie, weekend byl ok - w sobote troche popadalo ale niedziela slonce i chmurki - w sam raz jak dla mnie Ladne imiona agatakul Zosia i Hania, tez myslalam o Zosi ale jednak Matylda bedzie Dziewczyny a jak u Was ze szkolami rodzenia, albo cwiczeniami? Przygotowujecie sie jakos do porodu?? Ja ide we czwartek do ortopedy - stwierdzi czy u mnie w ogole szanse na porod silami natury sa, bo bole miednicy i bioder mam znaczne.. Wszystko przez poglebiona lordoze. A w piatek mam USG i badanie ginekologiczne - ciekawe, co tam u mojej Matysieńki najukochańszej... Pozdrawiam brzuszki!
                              co do szkoły rodzenia w pierwszej ciąży nie chodziłam i w drugiej też nie zamierzam jak dla mnie to strata kasy...co ma być to będzie a szkoła rodzenia i tak za mnie nie urodzi


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                cześć mamusie! ja się witam w ten słoneczny (u mnie) wtorek
                                co do szkoly rodzenia to też nie idę, pytałam mojej ginekolog i ona powiedziała mi coś w stylu że jako lekarz poleca, ale prywatnie jak rodziła to jej to nic nie dało, więc nie idę...
                                dziewczyny a jak tam planujecie mężów zabrac na salę porodową? a jak u mamuś które już rodziły byli Wasi mężowie?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X