Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Witam mamusie wszystkie...ja już z moim m posprzątaliśmy generalnie i złożyliśmy łóżeczko....mam dosyć tych upałów....wczoraj byłam na kontroli u diabetologa i podniosła mi jednostki insuliny na śniadanie,kolacje i na noc a w obiad mam zmniejszyć jeżeli cukier spadnie poniżej 70.....za tydzie mam ważniejszą wizyte-u ginekologa....mam nadzieję,ze bardziej konkretnego usłysze....Wiem,ze rzadko jestem ale czytam was....i jestem z wami....Ja juz mam skurcze przepowiadające-nacisk na krocze i odbyt,nawet jak teraz siedzę to rwie mnie krocze do tego wróciły mega mdłości jak na początku ciąży
    a to kącik naszego maluszka....
    Attached Files

    Moje największe szczęście

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Gizelko, no to Twoj maluszek juz wszystko ma - super! Wcale sie nie dziwie, ze juz mu sie zaczyna spieszyc aczkolwiek wspolczuje samopoczucia.. to musi byc stresujace i dokuczajace i jeszcze ta pogoda... oj, oby wytrzymac jeszcze troche.. Dbaj o te insuline, warto sie poswiecic dla syneczka. pozdrawiam.

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Kącik małego super,ale niech on lepiej jeszcze sobie poczeka w brzuszku

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          oj gizelko no ładniusi kącik dla maluszka masz!
          a co do samopoczucia to współczuję bardzo, ale tak jak annamaja mówi trzeba się poświęcić dla maluszka, pamietaj my jesteśmy z Tobą już nieduzo zostało i maluszek będzie z Wami!

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Gizelko widze ze juz masz wszystko urzadzone, do nas przestalas zagladac a szkoda, wlasnie niedawno myslalam o Tobie ze sie nie pojawiasz i myslalam ze Michas juz sie pospieszyl na swiat Pozdrawiam serdecznie, kącik piekny i ten misiak jaki wielki

            Pozdrowienia dla reszty brzuchatek


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              witam wszystkie przyszłe mamusieja mam termin na 28 pażdziernikai jestem w 25 tygodniu.pozdrawiam




              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Hej mamusie, witam Was w piątkowy ranek, o i widzę nową mamusię czarnoooka mam nadzieję, że z nami zostaniesz, powiedz czy już wiesz jaka będzie płeć dziecka i jak Twoje przygotowania z wyprawką...

                a u nas w nocy popadało ale znowu skwarek się zaczyna!
                Teście wczoraj wrócili idę dziś do nich na obiadek, pogadam o łóżeczku dla maluszka

                annamaja jak tam idzie z kolejnym projektem?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Witam nową mamuśkę.
                  Ludzie u nas juz skwar,ratunku bo nie dożyję wieczora

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Dziendoberek mamunie, rowniez witam nowe ciezaroweczki wsrod nas

                    Beau, dzieki - wczoraj hydraulike prawie skonczylam, dzis na tapecie lazienka. Fajnie, ze masz sponsorow lozeczkowo-wozeczkowych. Ja moge i owszem polegac na moich rodzicacha, ale o mamie mojego R. wole nawet nie wspominac. Ale to nawet lepiej w tym przypadku.

                    Skwar jest niemiłosierny, laze po domu w samym pareo, prawie jak nad morzem - choc prawie robi duza roznice

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      dziewczyny ja się też już zaczynam topić
                      chętnie bym się rozebrała do gatek, ale w pracy chyba nie bardzo co?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Beau, polecam pareo
                        jak Twoja dieta? Odstawilas to i owo? Polecam metode Michela Montignaca, nawet w cviazy.

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Wiesz w pracy lepiej nie bo ciśnienie by szefowi skoczyło.

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            o mamo, bylam na ogrodzie rozwiesic pranie - masakra! mam wrazenie, ze te upaly przywloka jakies gwaltowne burze albo i nawet jakies trabki powietrzne, bo to musi sie gdzies wyladowac...

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              witam mamuśki w ten strasznie upalny dzionek
                              mój gin powiedział mi w 17 tygodniu że bedzie chłopiec i jakoś do dnia dzisiejszego sie tej wersji trzymamąż sie bardzo cieszy wiadomo dlaczego he..he..a z wyprawką czekamy jeszcze troszke bo chyba jeszcze za wczesniepozdrawiamy




                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                witajcie mamunie te stare i nowe....ja juz wróciłam z nad morza, ukrop niesamowity.....opaliłam się ale w tym stanie nie nadaje sie już na długie spacerowanie (musiała bym ze sobą nosić toalete przenośną) a poza tym te ciągłe ganianie za Dominikiem MASAKRA. Reasumując mimo pewnych ciążowych niedogodności było fajnie....woda jak na bałtyk cieplutka tylko wczoraj jakiś zimny prąd przypłynął i woda zrobiła sie lodowata
                                Pozdrawiam i miłego gorącego popołudnia życzę


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X