Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Ja przytyłam tylko kilogram,mała waży ok1750 nie dużo

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      cześć dziewczyny widzę że rozprawiacie na temat wagi dzieci
      poprzeglądałam internet i nie jestem wyjątkiem jeżeli chodzi o duże dziecko, widocznie taki nasz urok mój i dzidzi
      no w każdym bądź razie nie przejmuję się juz po tym co napisałyście faktycznie duże dzieci się często teraz rodzą...
      majajula nie jestem drobna raczej "normalna" i dość wysoka 172cm, mąż 186cm a urodził się 4400g, ja 3600g jakoś,
      w każdym bądź razie wczoraj starałam się jeść wg. zaleceń, co na razie nie łatwe bo bez bułeczki/kromeczki rano czuję się głodna
      podolec to moje bobo nieźle podskoczyło z wagą, myslałam że może Twoja niunia będzie podobnie ważyła

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Beau to ma po kim być duży
        mój m tez ponad 4 ważył a ja jakoś 2700 więc ta waga u Majki raczej po m no i podobna do niego strasznie hehe mały Krzysio

        No sniadanko bez bułeczki np. maslanej oj ale wytrzymasz jakoś
        a banany możesz jeśc czy nie???


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
          Beau to ma po kim być duży
          mój m tez ponad 4 ważył a ja jakoś 2700 więc ta waga u Majki raczej po m no i podobna do niego strasznie hehe mały Krzysio

          No sniadanko bez bułeczki np. maslanej oj ale wytrzymasz jakoś
          a banany możesz jeśc czy nie???
          sęk w tym, że nie lubię bananów
          wzięłam sobie na sałatkę różności i będę sie zatykać sałatką
          za 3-4 dni chyba sie przyzwyczaję tak myślę

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Nie moje dziecko nie che się utuczyć.Ja po porodzie ważyłam mało bo ok2800,mąż ok3500,więc i dzieci mam nie duże-córka po porodzie ważyła 3350,syn2900.Pewnie i teraz córka dojdzie tak do 3-3,5kilo i wsio

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              podolec a ja myślałam że to Twoje 1 dziecko a widzę że już 3

              a w jakim wieku masz dzieciaczki???


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                majajula a jak tam Twoje samopoczucie? mdłości były? przeszły? w te upały mdlości mieć to też niefajnie buuuu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  majajulacórka ma 9lat i7miesiecy,synek ma 3lata i jeden miesiąc

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    beau u mnie w tej ciązy zero mdłości i innych dolegliwości po prostu super
                    teraz przez ten upał to nawet spać mi się nie chce bo wcześniej to tak koło 20 już się kładłam

                    podolec to mamy rocznikowo identyko różnice tylko Ty rok wczesniej hehe
                    2001 2007 2010
                    a ja 2002 2008 2011


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      majajula to szczęściara z Ciebie że mdłości nie miałaś
                      a ja przez ten upał mokra, plecy dekolt kark mokre najchętniej wlazłabym gdzieś do basenu jakiegoś!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Czesc mamunie, ja tylko kontrolnie bo czasu mi brak... Skonczylam projekt elektryczny dopiero, przede mna jeszcze hydraulika i proj. lazienki... olaboga - jak mi sie nie chce przez ten gorąc! Pozdrawiam i ciesze sie, ze dzieciaczki rosna - bardzo dobrze, ze sa silne. Sciski!

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Też nie wiem co to mdłości.
                          Moje dzieci sa z rocznika
                          2000,2007,2010

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Dzień dobry wszystkim mamusiom!
                            U mnie kolejny tropikalny dzionek się zaczął, dziś 35 stopni ma być, a ja wczoraj byłam mokra a było 31/32stopnie
                            wiecie że u nas w Castoramie są zapisy na wiatraki? Dziś ma przyjść 40 sztuk i wszystkie są zamówione już
                            Poza tym u mnie w porządku, nie skusiłam się na pieczywo ani ziemniaki póki co! Dzidziuś buszuje w brzuszku że hoho, niedługo pewnie będzie miał za ciasno żeby takie kuksańce mamusi sprzedawać
                            Jutro moi rodzice jadą na urlopik, a ja chciałam w końcu za wózkiem do Wrocławia pojechać znimi bo oni sponsorzy i znowu się nie uda przez kolejne 2 tygodnie ehh...
                            Czekam też aż teście wrócą bo pojechali nad jeziorko, bo łóżeczko mają mi kupić i też już się nie mogę doczekać
                            a co tam u Was dziewczynki?

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Hej mamusie,
                              U mnie tez okropnie gorąco, straram sie więc wychodzić do 12stej z Karolą, a potem dopiero pod wieczór.
                              My jutro wyjezdzamy ale mój m. wezmie pewnie laptop więc Wam napisze jak nad morzem
                              Jak wrócę to zabiorę się pełna parą za przygotowanie ciuszków,i pójdę na usg, super Buziaki, miłego upalnego dnia..trzymajcie się pa


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                agatko to wypoczywaj nad morzem tylko uważaj żebyś się nie przegrzała!
                                ja już zaczynam się topić duszno jest okropnie!

                                a moi teście dzwonili ze 2 dni temu mówili że nad tym jeziorkiem co są to tyle ludzi ręcznik koło ręcznika i nie ma się gdzie wcisnąć!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X