Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Hej mamusie,
    Baeu to się wytańczyłaś, super ja bym nie wytrzymała do 1 w nocy, ogólnie lubię pospać i zazwyczaj zasypiam między 10-11stą.Daj znać jak badanie poszło i ile synek waży.
    A ja w weekend byłam w sklepie i kupiłam małej trochę ubranek na wyjazd a i sobie kieckę.Zazwyczaj to nie chodzę w sukienkach ale teraz jest tak gorąco że ciężko wytrzymać w spodniach.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      oj agatko tak tak tak w sukienkach znacznie lepiej/przewiewniej w te upały, ale ja i tak staram się nie wychodzić zbytnio na ten skwar!
      co do zasypiania to tez najpozniej o 23 się kładę, ale na weselu zrobiłam wyjątek chociaż przyznam, że juz mnie tyłek od siedzenia bolał i już senna byłam
      agatko a gdzie dokładnie jedziecie na urlopik?

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Jedziemy najpierw na mazury na weekend gdzieś koło Ostródy,( wybieramy się tam bo mają być obchody bitwy Pod Grunwaldem) a potem nad morze do Jastrzębiej Góry


        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Fajnie wam odpoczniecie,my prawie nigdy nie wyjeżdżamy na wakacje bo brak kasy.
          Beauciekawe ile to ma twoja dzidzia,daj znać co i jak.
          Ja idę jutro to też się dowiem czy sporo urosła.

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            hej mamunie, taaak tez bym pojechala na wakacje... te upaly sa na prawde trudne do zniesienia... Beau, no tez ciekawam jak tam twoj malec nabylam wczoraj z mama mala sterte ubranek dla malenkiej i w sumie juz niczego jej nie brakuje na pierwsze 3 miesiace. w zarze sa suuuper przeceny , za 19,99 i 24,99 mozna wejsc w posiadanie droga kupna malych cudeniek
            a dzis
            siedze nad elektryka mojego mieszkania - jutro moglby juz wchodzic pan elektryk w sumie... czas nagli...

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              oczywiście pochwalę sie Wam jak tam moja dzidzia urosła!
              i koniecznie muszę na początku powiedzieć że chcę zdjęcie bo ostatnio 2 razy z rzędu nie dostałam!!!
              annamaja pochwal się nowymi nabytkami dla Twojej dzidzi
              podolec nasze maleństwa ostatnio były takie podobne wagowo
              agatko znowu powiem że zazdroszczę urlopiku

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Beau, wszystkie ciuszki sa u mojej mamy i choc podobaly mi sie Twoje zdjecia z ciuszkami na sznurze - rewelacja ja raczej takowych nie porobie, bo juz po prostu nie bede miec kiedy - tyle mam roboty z remontem ze ho ho!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
                  Beau, wszystkie ciuszki sa u mojej mamy i choc podobaly mi sie Twoje zdjecia z ciuszkami na sznurze - rewelacja ja raczej takowych nie porobie, bo juz po prostu nie bede miec kiedy - tyle mam roboty z remontem ze ho ho!
                  szkoda, ale rozumiem
                  ja jeszcze się do końca nie rozpakowałam po przeprowadzce, a w te upały to tak się nic nie chce!
                  annamaja to mieszkanie to developerskie macie?

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Napisane przez beau Pokaż wiadomość
                    szkoda, ale rozumiem
                    ja jeszcze się do końca nie rozpakowałam po przeprowadzce, a w te upały to tak się nic nie chce!
                    annamaja to mieszkanie to developerskie macie?
                    nie, z drugiej reki - ale robimy remont generalny i jestesmy w proszku jak na ten moment..

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      kurcze to współczuję nie lubię remontów, ale cóż jak się chce ładnie i czysto mieszkać to nie ma wyjścia a przed narodzinami dzidzi skończycie?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Napisane przez beau Pokaż wiadomość
                        kurcze to współczuję nie lubię remontów, ale cóż jak się chce ładnie i czysto mieszkać to nie ma wyjścia a przed narodzinami dzidzi skończycie?
                        steruje, zeby tak sie stalo. choc w te upaly jest mi tak ciezko robic projekty... ale chce dac rade, bo tu gdzie mieszkam obecnie, nie ma warunkow do przyjecia dziecka.

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Ciężko jest pewnie remontować w te upały, ale trzymam kciuki żeby się wszystko udało.
                          A ja właśnie wróciłam ze spaceru z Karolcią,czasami nie jest fajnie bo ona chce być na dworze jak najdłużej a ja nie mogę zbyt długo wytrzymać na słoncu echh... teraz zjadłyśmy zupe pomidorową i czekamy na drugie


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            witajcie mamunie...ja wpadłam sie pożegnać na kilka dni bo zaraz wjeżdzam nad morze.....miłych i mniej upalnych dni zyczę


                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Witajcie mamusie ponownie-jestem po badaniu wiecie mój dzidziuś jest gigantem wyszło że waży 2250g lekarka kazała mi diete trzymać żadnego chleba ziemniaków tylko surówki i chude mięso i chudy serek, powiedziała że jak tak dalej pójdzie to jeszcze z 5kg dzidziuś osiągnie (bo ja też przytyłam 4 kg! od ostatniej wizyty!!!)
                              poza tym znowu nózie długie wyszły na 33 tydzień hymmm a może on jest starszy ciutkę?
                              no w każdym bądz razie któraś tu z mamuś w 33 tygodniu miała dzidziusia o wadze jakieś 1600g to chyba faktyczne mój jest duży
                              podolec a Ty jutro idziesz na badanie to zobaczymy jak u Ciebie dzidzia urosła!
                              aha mam zdjęcie główki jutro w pracy zeskanuję

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Beau ty chyba go sterydami karmisz,spora ta twoja dzidzia.
                                Jak moja tyle waży to przestanę jeść,ja jade rano wrócę dopiero po południu ok17-18,wizytę mam na 15.40

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X