Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Hej mamusie,
    A ja na razie mam poukładane ciuszki miesiącami ale jeszcze nie prałam, zrobie to jak wrócę z nad morza na początku sierpnia , będe miała jeszcze 1,5 miesiąca to myśle że zdąże
    A co do torby do szpitala to w pierwszej ciąży miałam spakowaną już miesiąc wcześniej, miałam tam rzeczy dla siebie i dla maluszka i powiem Wam że była ciężka i wszyscy się śmiali że wygląda to tak jakbym jechała na długi wyjazd... a nie do szpitala. Potem się wszystko przydało bo byłyśmy 10 dni w szpitalu a nie standardowe 3 dni. Pamiętam że miałam tam 2 koszule, szlafrok, kosmetyki, pieluchy takie duże dla mnie po porodzie a ...i ciuszki i pieluszki, mokre chusteczki dla maleństwa.

    Mona-gratuluje Syneczka


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      agatko zazdroszczę wyjazdu (oczywiście tak pozytywnie)
      ja to się raczej nigdzie nie wybiorę na wczasy
      co do torby to powiem Ci że jak moja bratowa rodziła 2,5 roku temu to ja ją wiozłam do szpitala i tez torbe miała taka ciężka i wielką że ledwo ją niosłam

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Beau mi nawet dwie koszule było za mało bo nie nosiłam stanika i co raz miałam mokre od mleka,rodzinka musiała je prać i dowozić,małej chyba wezmę ze 3pajacyki,3 body,pampersy,mydełko,chusteczki do pupy,moze grubszy pajacyk na wyjście i sweterek.Nie wiem ile będę w szpitalu z małym byłam 4doby bo miał żółtaczkę-mamy konflikt grup głównych i boję się by mała też od razu nie miała takiej dużej żółtaczki.

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Hej, hej..
          Ja dziś wstałam z piekielnym skurczem łydki, który odczuwam do tej chwili
          Co spakowałam: bielizne dla siebie: koszule, szlafrok, łapetki, jednorazowe majtochy, podkłady poporodowe, biorę też prześcieradło ceratkowe - mam nie przyjemne wspomnienia z porodu z córką - nie zmieniali pościeli i przez 3 doby tkwiłam niestety w ubrudzonej pościeli (oprócz kosmetyków - na to zrobilam sobie liste i lezy za szyba by wrzucic w ostatniej chwili)
          Dla malucha spakowałam 3 zmiany: body+śpiochy+pajacyk bawełaniny; rożek, 3 pieluchy tetrowe, łapki, skarpetki, 2 czapeczki...+ jeszcze nie spakowałam: pieluchy, chusteczki nawilżane...
          Jutro mam wizytę u lekarki (koleżanka mnie prowadzi) i ma mi dać szczegółową liste, co należy wziąć do szpitala...Bo córkę rodziłam gdzie indziej

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Co do imienia - jeszcze nie wiem..
            Widzicie - moje małżeństwo jest trochę nietypowe, jest u nas konflikt kulturowo - religijny...Stąd możecie domyślać się, dlaczego córka ma tak egzotyczne imię Syn zapewne tez będzie miał imię pochodzenia arabskiego - staram się przekonać męża, byśmy nadali mu imię wspólne i istniejące dla naszych obu religii: ADAM-Adaś... Mój mąż jest cudzoziemcem (chińczyko-arabem, muzułamninem)..Ale chce was zapewnić, że jesteśmy szczęśliwi mimo iż ja muzułmanką nie jestem

            O imieniu AISHA wiedziałam od razu - nie znając Islamu i kultury arabskiej w tym stopniu jak teraz...Po prostu kiedy była popularna piosenka "AISHA" - Magmy - zakochałam się w tym imieniu i powiedziałam sobie, że jeśli kiedyś będę mieć córkę, to dam jej na imię AISHA Takie też było pragnienie mojego męża...
            Natomiast co do syna - nie mamy jeszcze wybranego imienia, choć ja bym chciała Adasia

            Zobaczymy..

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Jeśli chciałybyście poznać mnie i moją córeczkę - to MY:

              http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...ge.php?i=34497

              http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...ge.php?i=34492

              http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...ge.php?i=34491

              Nasze ostatnie fotki - wybrałyśmy się tylko we dwie do Gdyni na kilka dni same z Aishą pociągiem, byłam wtedy w 32t.c. Moja lekarka powiedziała, że oszalałam ale dzięki Bogu - nic się nie stało

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Napisane przez beau Pokaż wiadomość
                Podolec to dla siebie a dla dziecka co zabierzesz do szpitala?
                Ja dla siebie kupiłam 2 koszule, ale do szpitala chyba jedna wystarczy bo to tylko 3 dni w szpitalu? i mam szlafrok i tyle na razie
                Jesli mogę się wtrącić z tymi koszulami to ja codziennie zmieniałam, na poporodowych gorąco jest no i mimo wszytko zawsze krew połogowa gdzieś w nocy wycieknie no i pocimy się strasznie w połogu. Ja należę do osób mało potliwych ale w połogu pociłam się jak świnia. A i polecam koszulki w kolorach czerwień pomarancz ciemny róż to tyle z mojego wtrącania


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  witaj majajula dziękuję za porady w takim bądź razie dziewczyny majajula podolec mona wy juz rodziłyście, więc wiecie lepiej, przygutuję sobie więcej koszulinek w razie czego mąż przywiezie

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    beau ja wziełam 2 do szpitala i mąz mi potem brudne zabierał prał (ta po porodzie mówi że wiadro czerwonej wody wylał) i dowoził

                    Wy już szykujecie się do szpitala porodu, kupujecie ciuszki a ja kurcze dopiero na poczatku no niby już 2 trymestr ale jakoś w tej ciązy nic nie czuję że w niej jestem Nie licząc pierwszych ruchów które mnie zaskoczyły przedwczoraj że tak wcześnie


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      ooooo majajula faktycznie szybciutko ruchy poczułaś! ja musiałam dlugo czekać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        W pierwszej ciązy w 18 tygodniu w drugiej w 16 a teraz w 14
                        ale są takie delikatne podpłynięcia jakby

                        ale podobno u szczupłych kobiet tak jest no i w kolejnych ciążach coraz szybciej je mozna odczuć.


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          obajrzałam Twoje zdjęcia majajula ładne te Twoje modelki

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            dziękuję
                            ale to już stare zdjęcia i dziewczynki się zmieniły szczególnie ta mała


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              ja w tej ciazy pierwsze ruchy na przelomie 15/16 t.c. wowczas gdy z corka minelo chyba bite 18 tyg...a moze i wiecej...

                              2-3szt. koszul trzeba szykowac...Ja co prawda dostalam szpitalna do porodu - takie byly zasady, w swoja przebralam sie dopiero wieczorem po porodzie...ale fakt, bedzie cieklo i to niezle...wiec warto miec na zmiane...bo zbyt higieniczna sytuacja to nie bedzie

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                No własnie ja mam jedną od szwagierki,kupię sobie jeszcze dwie i bedzie git,do porodu wolę mieć szpitalna po co swoja brudzic?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X