Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Beau to samo miałam w tym mieszkaniu. Przydałby się remont łazienki + odmalowanie pokoi. Właścicielka obiecała remont łazienki, ale nie zdążyła się za to zabrać. No i tak jak mówisz, nie będziemy robić komuś remontu. A znam przypadek, gdzie wynajmujący zrobił remont na własny koszt, a później właściciel podniósł czynsz, bo się standard zwiększył





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Udało mi się zrobić zdjęcie brzuszka
      Attached Files





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Fajny bałagan,chyba mam taki sam mikser.
        Brzuszek spory.

        moja fotka,potem ja usunę

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          ladne brzuszki dziewczyny a twój brzuszek podolec w tej tunice nie wygląda na duzy
          jeszcze mojego brzuszka brakuje!
          a wczoraj to mi się maly tak wiercił całym brzuchem mi zarzucał

          ada a z tym remontem ze właściciel podniósł czynsz to masakra
          ja mam umowe spisaną i zaplacone mam za rok z góry (teść taki dobry był) a remontować babce nie zamierzam przemęczymy się trudno!

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Beau fajnie mieć takiego dobrego teścia





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Ada, Podolec w końcu doczekałyśmy się na fotki, brzuszki super macie
              Beau właśnie nie wiem ile waży malutka bo to było badanie serca, ide na usg za 2 tyg to wtedy się dowiem,...ale co do płci powiedział że pomyłki nie będzie bo widać " wargi sromowe"


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
                Ada, Podolec w końcu doczekałyśmy się na fotki, brzuszki super macie
                Beau właśnie nie wiem ile waży malutka bo to było badanie serca, ide na usg za 2 tyg to wtedy się dowiem,...ale co do płci powiedział że pomyłki nie będzie bo widać " wargi sromowe"
                A prawda to badanie serduszka!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Agatko zazdroszczę Ci, że masz pewność odnośnie płci. Ja też idę za dwa tygodnie ostatni raz do mojej lekarki. Niestety w związku z przeprowadzką muszę zmienić lekarza Mam nadzieję, że trafię na jakiegoś fajnego





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    uff pufff ale gorąco
                    ja w pracy do 15- siedze przy wiatraczku i jest znośnie ale samochód mi się na słonku grzeje pewnie w środku jak w piekarniku

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      witajcie dziewczynki w ten goracy dzionek.....ja jak zwykle z malym przy basenie i nie mam czasu na nic....dzisiaj po południu jade do hipermarketu na jakieś duze zakupki bo mężuś w piątek już wyjeżdza i znowu nie będzie go przez 3 tyg a musze jeszcze kilka rzeczy kupić bo za tydzień wyjeżdzam nad morze.....tak sobie obiecywałam ze jak mąż przyjedzie to mieszkanie pomaluje a tam nawet ręką jest nie tknięte, chyba samemu trzeba sie za to zabrać
                      [B]Agatko[B]to dobrze że z serduszkiem wszystko ok
                      Pozdrawiam i miłego popołudnia


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Marlenko ale Ci fajnie nad tym basenem, tak dzis gorąco.
                        My też wyjezdzamy nad morze ale dopiero 16stego
                        Ada na następnym usg na pewno lekarz potwierdzi Ci płeć.


                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Dziewczyny, super brzunie macie! i ladnie wygladacie - takie dumne kobitki z Was! Ciesze sie, ze udalo sie Wam zrobic te fotki, super pamiatka!

                          Alez dzis goraco.... A w niedziele ma byc podobno 32 stopnie...
                          Ja bylam w niedziele w Miedzywodziu, to moze w ten weekend tez uda nam sie wyjechac.. Powiem Wam, ze bylam na plazy przy zjazdzie dla wozkow - bylam w szoku, bo rodzinek z malymi dziecmi bylo multum i mialam w zwiazku z tym przeglad roznorakich wozeczkow na zywo! Mialam w zasiegu wzroku okolo 20 modeli! Tak czy siak, nadal nie wybralam modelu dla Matysi ehhh, to niezdecydowanie... typowe dla ciezarnych

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Cześć Mamy Ale piękne brzuszki macie ho ho
                            Wreszcie na nasze pochmurne podkarpacie dotarło słońce a wraz z nim wysokie temperatury chowam się w chłodnym domku a wiatraczek wieje Zaczęłam co raz częściej wstawać z łóżka, dzisiaj nawet posprzątałam kuchnię i poprałam kurtki jesienne (trzeba w końcu wykorzystać piękną pogodę).
                            Muszę się pochwalić, że z mężem zakupiliśmy już łóżeczko, pościel, materac i parę ciuszków więc nadganiam z wyprawką. Teraz czekam na kuriera i doczekać się nie mogę, taka jestem podniecona tymi rzeczami
                            Agatko bardzo się cieszę, że Mała zdrowa Trzymajcie się drogie Mamuśki! Pozdrawiam!


                            'Poznasz głupiego po czynach jego!'
                            Chcieć to móc!

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              ło boziu, dziewczyny to juz III trymestr... Nie wiem kiedy ten czas zlecial...
                              Dzis mi ciezko, jak zwykle w upaly, huh! Kupilam w H&M 2 szt. body, takie fajne...

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Jeszcze trochę i zaraz urodzimy
                                Są już przeceny w H&M?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X