Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Czesc mamunie, bylam dzis na USG - niunia ulozona glowkowo, wazy 1130 g, szyjka wysoko i "twarda jak nie wiem co" lozysko na scianie przedniej, wod ma sporo, czyli wszystko dobrze, super! Teraz jak nadal wszystko bedzie ok, to dopiero 30 lipca nastepna wizyta. Aha, przez miesiac przybylo mi 4 kg.

    Gizelko - moja Matysieka jest jak modelka - juz w 16 tc zaprezentowala swoje wargunie i za kazdym razem uklada sie pieknie do zdjec takze mam juz pokazna galerie

    Agatakul - dzieki za koment do fotki malej - uwielbiam na nia patrzec i filmik ogladam czesto bardzo i trzmam kciuki za serdunio malenstwa - to badanie jest bardzo wazne i bedziesz po nim spokojniejsza

    No i czekam na zdjecia brzuszkow dziewczyny!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      cześć dziewczynkija tak na chwilkebo dziś mam jakiś taki dzionek ciągle cos ktoś chce
      agatko też trzymam kciuki za Twoją niunię i czekam niecierpliwie na wynik badania,
      u mnie też gorąco siedzę przy wiatraczku i jest nieźle
      annamaja mi też ostatnio od badania do badania 4 kg przybyło buu ale za to super że badanie małej modelki się udało już dzidzia pokaźnych rozmiarów
      gizelko przeprowadzam się na wynajęte dalej
      właśnie dziś meble mąż z bratem będa przewozić, muszę trochę posprzątac w tym nowym mieszkaniu ale w sobote to nie mialam sily taka jakaś do sprzatnia beznadziejna byłam, może dziś wieczorkiem coś ogarne a stare mieszkanko tez troszkę posprzatać trzeba za meblami to pewnie pełno kurzu

      Przyszła mi dziś pościel dzidziusiowa, ale jeszcze nie oglądałam zbytnio, zawioze do mamy bo tam pranie będziemy robić któregoś ładnego dzionka bo na dworze to raz dwa wyschnie i poprasuje się i będzie

      a przez to pakowanie nie zrobiłam w końcu zdjęcia brzuszka

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        witajcie dziewuszki w ten upalny dzionek...ja siedze w domku bo troszke mi gorąco....byłam dzisiaj rano u małego w przedszkolu jego rzeczy pozabierać potem ugotowałam obiadek a teraz odpoczywam i troszkę sobie czytam. Mąż u mojego taty cosik w polu robi więc sama siedzę...niby jest a tak jakby go nie było......
        Agatko trzymam kciuki za dzidzie
        annamaja dobrze że z niunią wszystko w porządku

        Ja ostatnio jak byłam na wizycie to przytyłam tylko kilogram a następne badanie dopiero 19 więc jeszcze troszkę muszę poczekać


        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Annamaja dobrze, że z małą wszystko ok. No i nie jest wstydliwa jak moje maleństwo, które nie chce się pokazać





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            marlenabog, ada84, beau - dzięki dziewczyny

            Ada, może przy nastepnym USG maleństwo się zaprezentuje...? Liczę na to, choć ta niepewność też ma pewnie swoje zalety

            beau, ja tez z mama planuje prania i prasowania. Juz jedna partie ciuszkow mama moja sama przygotowala, bo taka Zosia-samosia z niej i wszystko sama lubi robic a czasem po prostu za mnie

            Czekam na galerie brzuszkow!

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Ja też na to liczę Następna wizyta 14 lipca, więc jeszcze trochę muszę poczekać





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                cześć dziewczynki
                dziś wam troche postękam ufff pufff bowiem wczoraj juz sie prawie przeprowadziłam, została pralka i 3 szafki z kuchni zabrać a i kwiatki, padłam wczoraj wieczorem już, mimo że nie dźwigałam to laziłam w tę i we wtę nogi mnie bolały, ale trochę uprzątnęłam to stare mieszkanie no i spałam dziś na nowym, średnio się wyspałam gorąco w tym nowym mieszkaniu i ściany papierowe chyba wszystko słychać
                u nas dziś kolejny dzionek tropików!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  hej,
                  Beau to się naprawde zmęczyłaś, ale jak zrobicie sobie mieszkanko to dopiero będziecie zadowoleni
                  A ja ide na echo ale dopiero na 17stą, więc dam znać pewnie jutro rano.
                  U mnie też gorąco , strasznie się dziś nie wyspałam bo mała do mnie przyszła w nocy i spalismy we trójke, kręciła się okropnie..., miłego dnia papa


                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Haj mamunie, jak samopoczucie? Ja znow niedospana, ale nie jest zle! Ide dzis do fryzjera, troche skroce wloski ale tak, zebym mogla zwijac bo najwygodniej..

                    Wczoraj kupilam malej ogrodniczki ocieplane w fajnym kolorze - byla dobra cena Postanowilam wyszukac jej mebelki w stylu vintage. Hmmm, ciekawe co mi z tych poszukiwan wyjdzie... Moze macie jakies pomysly na dzieciece mebelki postarzane? Bede wdzieczna za kazda sugestie

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Cześć dziewczynki
                      Jestem dziś w cudownym nastroju, wieczorem byłam na echo serca i wszystko jest w porządku, serce bardzo ładne,lekarz powiedział że nie widzi już żadnej zmiany w serduszku i że pewnie się wchłoneło.., , a potem poszliśmy z mężem na lody, mniam pyszne były.
                      A dziś mój ostatni dzień w pracy... pamiętam jak sobie myślałam ile to czasu 7 miesięcy a to już minęło i tak samo będzie z naszymi maleństwami zanim się obejrzymy będą już na świecie
                      Annamaja a ja tez idę do fryzjera ale w piątek na obcięcie,chce mieć teraz krótsze włosy żeby łatwiej było mi układać. A co u Was mamuśki?Buziaki papa


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        cześć mamusie
                        jestem dziś! wczoraj już nie miałam siły włączać laptoka bo znowu po końcówce przeprowadzki ledwo dyszałam, niby mało co gratów nam zostało do przewiezienia ale chlopaki nabrudzili a i pralke zabierali wody pełno się nalało ojej ręce mnie bolały od mopa! teraz mam składzik w domu zaraz wam zdjęcie wkleję buhaha
                        nie wiem kiedy ja to uporządkuję
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          agatko tak się cieszę że z serduszkiem małej wszystko dobrze widzisz niepotrzebnie się martwiłaś
                          annamaja agatko ja mam fryzjera w "domu" znaczy moja bratówka jest fryzjerką ale ona niestety nie ma nigdy czasu na rodzinę i tak chodzę z grzywą końską nie ma kiedy przyciąć a i pasemka jakieś chciałam zrobić a tu nie zapowiada się eh...a tu wesele 10-tego!
                          agatko a wiesz ile mała niunia waży?

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
                            Cześć dziewczynki
                            Jestem dziś w cudownym nastroju, wieczorem byłam na echo serca i wszystko jest w porządku, serce bardzo ładne,lekarz powiedział że nie widzi już żadnej zmiany w serduszku i że pewnie się wchłoneło.., , a potem poszliśmy z mężem na lody, mniam pyszne były.
                            A dziś mój ostatni dzień w pracy... pamiętam jak sobie myślałam ile to czasu 7 miesięcy a to już minęło i tak samo będzie z naszymi maleństwami zanim się obejrzymy będą już na świecie
                            Annamaja a ja tez idę do fryzjera ale w piątek na obcięcie,chce mieć teraz krótsze włosy żeby łatwiej było mi układać. A co u Was mamuśki?Buziaki papa

                            No to supeeer! Ciesze sie, ze z serduszkiem wszystko dobrze!

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Agatko bardzo się cieszę, że z serduszkiem wszystko dobrze

                              Beau no ładny składzik U mnie wyglada jeszcze gorzej. W jednym pokoju się nie mieścimy, a poza tym to mamy też skład rzeczy potrzebnych do remontu np. płytki, prysznic, kleje itd. No i jeszcze w kuchni na razie nie mamy mebli, więc wszystkie naczynia i sprzęty kuchennne też lądują w pokoju





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
                                Agatko bardzo się cieszę, że z serduszkiem wszystko dobrze

                                Beau no ładny składzik U mnie wyglada jeszcze gorzej. W jednym pokoju się nie mieścimy, a poza tym to mamy też skład rzeczy potrzebnych do remontu np. płytki, prysznic, kleje itd. No i jeszcze w kuchni na razie nie mamy mebli, więc wszystkie naczynia i sprzęty kuchennne też lądują w pokoju

                                ehhh aduś ja to bym chciała trochę sie odremontować bo w tym mieszkaniu łazienka i kuchnia niezbyt zachęcające ale nie będe komus mieszkania remontować przecież!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X