Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    witajcie dziewczynki
    u mnie dzisiaj nudy.....ja już też byłam na zakupkach i kupiłam 6 sukieneczek 5 par spodni, kilka bluzeczek i na tym zakończyłam mój wypad bo jeszcze troszke abym do domku wróciła goła i wesoła Jutro jade po m do Zielonej Góry i będzie w domku aż do następnego piątku więc może jakieś malowanko w domku sie zrobi a do remontu przedpokoju to już sobie chyba jakiegoś fachowca wynajmę....tylko muszę troszkę z prędkością nie przesadzać bo ostatnio jak wracałam z Zielonej to zarobiłam 200 zł mandatu i 6 punktów (walnięte radary)


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Napisane przez beau Pokaż wiadomość
      QQ mamusie gdzie jesteście?

      wklejam wam tu czapusie co ostatnio kupiłam w pepco taka slodka mi się wydała a jak małżowi pokazałam to on że w tej czapusi dzidzius będzie wyglądał jak plemnik!
      czapusia śliczna


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Napisane przez marlenabog Pokaż wiadomość
        witajcie dziewczynki
        u mnie dzisiaj nudy.....ja już też byłam na zakupkach i kupiłam 6 sukieneczek 5 par spodni, kilka bluzeczek i na tym zakończyłam mój wypad bo jeszcze troszke abym do domku wróciła goła i wesoła Jutro jade po m do Zielonej Góry i będzie w domku aż do następnego piątku więc może jakieś malowanko w domku sie zrobi a do remontu przedpokoju to już sobie chyba jakiegoś fachowca wynajmę....tylko muszę troszkę z prędkością nie przesadzać bo ostatnio jak wracałam z Zielonej to zarobiłam 200 zł mandatu i 6 punktów (walnięte radary)
        Dzień dobry dziś wszystkim mamusiom

        to uważaj piracie drogowy

        a ja idę na wesele 10 lipca i tez muszę jakiejś kiecki poszukać szczerze mówiąc nie chce mi się ale małż chce iść ehhh...
        o tyle dobrze że w hotelu gdzie nocleg jest wesele więc w razie czego moge czmychnąć na górę sie polożyć

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Hello mamuśki
          A ja dziś miałam kiepską noc... zasnełam wczoraj z Karolą jak ja usypiałam i obudziłam się o 3 rano , przeszłam do swojego łóżka ale nie mogłam już zasnąć
          Za to dziś śliczne słoneczko świeci więc przyjemnie mi się szło do pracy.
          marlenka to uważaj na siebie jak jezdzisz samochodem
          beau to jak kupisz kiecke to się nam pochwal i wklej fotke


          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            agatko pochwalę się oczywiście tylko póki co nie mam pojęcia gdzie po tą kieckę sie udać chyba do sklepu dla puszystych pań

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              To ja się pochwale moim brzuszkiem. Zdjęcia robione na integracji dwa tygodnie temu
              Attached Files


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
                To ja się pochwale moim brzuszkiem. Zdjęcia robione na integracji dwa tygodnie temu
                agatko no bardzo ładnie wyglądasz ( ja troche grubsza )

                P.S. uwielbiam konie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Agatko super wyglądasz Promieniejesz Kochana! Aaa co tam ja tez się Wam pochwalę moim brzuszkiem pozdrawiam!
                  Attached Files


                  'Poznasz głupiego po czynach jego!'
                  Chcieć to móc!

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Super wyglądacie mamunie Ja tez załączam mój wizerunek, z kawałkiem biustu nawet
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Annamaja przebiła wszystkie fotki Piękny Brzuś zachęcam pozostałe mamunie do pokazania się! buźka:*


                      'Poznasz głupiego po czynach jego!'
                      Chcieć to móc!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Napisane przez maronka89 Pokaż wiadomość
                        Annamaja przebiła wszystkie fotki Piękny Brzuś zachęcam pozostałe mamunie do pokazania się! buźka:*


                        Tak, tak dziewczyny! Pokazywać brzuszki proszę!

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          maronka, annamaja też piekne brzuszki macie, no i ja musze zmolestować mojego męża co by mi pstryknął jakąś foteczkę!

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Nie mam aparatu bo stary się popsuł to nie zrobię fotki

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Napisane przez beau Pokaż wiadomość
                              maronka, annamaja też piekne brzuszki macie, no i ja musze zmolestować mojego męża co by mi pstryknął jakąś foteczkę!
                              to proszę go szybko i skutecznie molestować a na krągłe kształty w ciąży nie narzekać, bo z pewnością uroczo wyglądasz


                              'Poznasz głupiego po czynach jego!'
                              Chcieć to móc!

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
                                Nie mam aparatu bo stary się popsuł to nie zrobię fotki
                                podolec może telefon masz z aparatem to telefonem niech ci ktoś pstryknie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X