Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

    ja mam koncowke 10 tyg!i jakos teraz mi sie czas dluzy!w pierwszej ciazy zlecial chyba szybciej!!


    [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

      Karola znasz juz plec?

      Skomentuj


        Odp: Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

        Fajnie, że się coś ruszyło w tym wątku. Miło że piszecie. Ja jestem teraz w 17 tyg Z niecierpliwością czekam na usg (jeszcze ponad miesiąc) żeby poznać płeć. To takie niesamowite, że nosi się w sobie dziecko, że to będzie odrębny człowiek i nawet to że się nie wie czy to chłopak czy dziewczyna

        Skomentuj


          Odp: Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

          Nie jeszcze nie znam

          Skomentuj


            Odp: Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

            Hej dziewczyny po raz kolejny sie upewniłam jaka znaczna różnica jest między lekarzem prywatnym a państwowym. Byłam dziś na usg u lekarza państwowego 25tc a lekarz stwierdził, że za wcześnie na płeć, natomiast moja lekarka prywatna powiedziała mi już w 16tyg że będzie napewno chłopczyk w 19tyg to potwierdziła

            Skomentuj


              Odp: Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

              Taka jest smutna prawda. Ja też chodzę prywatnie i mam super lekarza. Ale muszę płacić.

              Skomentuj


                Odp: Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

                a ja się nie zgodzę z tym, że super lekarza można mieć tylko jak się chodzi prywatnie - ja chodzę państwowo i mam super lekarza, który ma czas i spokojnie mogę go zapytać o to, co mnie nurtuje; w poprzedniej ciąży też chodziłam państwowo i nie narzekałam, zawsze robił konkretne badanie i wyjaśniał wątpliwości; więc wszystko zależy na kogo się trafi, ale bez płacenia też można mieć dobrego lekarza






                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

                  Napisane przez kaasia_1989 Pokaż wiadomość
                  Hej dziewczyny po raz kolejny sie upewniłam jaka znaczna różnica jest między lekarzem prywatnym a państwowym. Byłam dziś na usg u lekarza państwowego 25tc a lekarz stwierdził, że za wcześnie na płeć, natomiast moja lekarka prywatna powiedziała mi już w 16tyg że będzie napewno chłopczyk w 19tyg to potwierdziła
                  Witaj
                  Ja chodze prywatnie i dopiero w 20tygodniu dowiedziałam sie co bede mieć i jeszcze lakarz mi powiedział ze najprawdopodobniej bedzie dziewczynka ale jeszcze to nie jest odpowiedz na 100% bo to jest jeszcze wczesna ciąża a podobno to jest bardzo dobry lekarz jak ktoś ma problemy z ciążą to idą właśnie do niego.




                  Skomentuj


                    Odp: Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

                    Mój lekarz też jest bardzo dobry, bardzo dokładny jeśli chodzi o zdrowie maluszka, ale z płcią zdarza mu się pomylić

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

                      Hej dziewczyny
                      mija mi już 30 tydz. ciąży i coraz bardziej dni się dłużą. U mnie w 20 tyg. USG pokazało, że świat kobietek się powiększy. Jest różnica w wizytach u prywatnego a państwowego, w końcu jak płacisz to nie jesteś traktowana jako kolejna "ciężarówka" (przynajmniej ja mam takie odczycia), poza tym zazwyczaj sprzęt w tych prywatnych jest o wiele lepszy - USG 3D,4D, a najważniejsze, że zazwyczaj chodząc prywatnie masz zagwarantowane łóżko i opiekę w szpitalu.
                      Pozdrawiam ciepło brzuszki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej Dziewczyny. Jestem Aneta i jestem po raz drugi w ciąży. Termin mam na 12 czerwca. Jeśli chodzi o wizyty u lekaża to wydaje mi się, że to zależy od samego lekarza jak potraktuje pacjentkę. Kiedy zaszłam w pierwszą ciążę to dostałam się do jednego z najlepszych lekarzy w mojej miejscowości, przyjmował wtedy państwowo i byłam bardzo zadowolona, ale kiedy byłam w połowie ciąży mój lekarz zaczął przyjmować tylko prywatnie i cóż było robić zaczęłam chodzić prywatnie i tak jest do tej pory. Jest plus tego wszystkiego kiedy pojawiłam się na porodówce z pierwszym dzieckiem to kiedy usłyszeli który lekarz mnie prowadził od razu inne podejście do pacjenta. A lekarza mam świetnego i mimo, że muszę płacić za wizyty i każde badanie to chyba nigdy go nie zmienię. Pozdrawiam....


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

                          witam wszystkie przyszłe mamusie .mam na imię Marietta jestem w drugiej ciąży a termin mam na 23 kwietnia jeśli chodzi o lekarza to ja chodzę państwowo dotego samego co w pierwszej ciąży i jak narazie jestem zadowolona chociaż moje kolerzanki na panią doktor narzekają myślę że to kwestia podejścia indywidualnego Pozdrawiam wszystkie brzuchate

                          Skomentuj


                            Hej Dziewczynki. Co tu taka cisza. Ja myślałam, że umre w nocy z bólu, złapałam chyba zapalenie dróg moczowych no mówie wam koszmar. Biore UROSEPT ale nie pomaga a FURAGINU nie powinno się brać w pierwszym trymestrze. Kurcze ból nie do zniesienia. Rano zrobiłam badanie moczu a po południu się okaże czy to zwykła infekcja czy coś poważniejszego, żeby mój ginek chciał zerknąć na ten mój wynik to będzie dobrze. Pozdrawiam wszystkie mamusie!!!


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

                              A nasze maleństwo tak sobie baraszkuje w brzuszku mamusi i ja kopie ze szok
                              Ale to bardzo miłe uczucie ;]
                              A co tam u was ?.
                              Bo u nas to już 23 tydzień

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

                                umnie jeszcze nie kopie ale to dopiero 16 tydzien, dopiero? a moze juz... ten czas leci, w sumie pierworodny tak mnie absorbuje ze nie mam dla siebie czasu, a tu trzeba sie oszczedzac, bo juz jest mi ciezko, a co to bedzie pozniej...
                                ale walcze dzielnie i sie nie daje, chata odlogiem lezy, dobrze ze na swieta jedziemy do tesciow, a 2 dzien sw to zlote gody moich dziadkow i impra bedzie

                                jakie plany na "suchego" sylwestra? my jeszcze nie myslelismy, ale moze jakis pensjonacik dla odmiany codziennosci, moze bysmy i mlodego ożenili dziadkom i taki romantyczny wypadzik.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X