Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No to fajnie

    Skomentuj

    •    
         

      Dziewczynki czym się mogę leczyć bo się trochę nad ziębiłam ;(
      A wiem że leków mi niewolno .
      Oczekuje pomocy

      Skomentuj


        idz do apteki powiedz ze jestes w ciazy i co ci jest oni ci najle[piej doradza




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          karola i jak tam zycie z chlopakiem?? mieszkacie razem??




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Nie mam Ci za złe. Tak, chciałabym mieć drugą dzidzię=). Nie dziękuję, bo może się nie spełnić. Teraz marzę o dziewczynce. Pozdrawiam
            Kuba 1 czerwiec 2010 waga 4500 g wzrost 63 cm


            Niko 11 luty 2007 waga 4250 wzrost 60 cm

            Skomentuj


              witajcie,
              długo się nie odzywałam, bo niestety musiałam pójść do szpitala. Zaczęłam plamić krwią, więc biegiem na izbe przyjęć i już mnie nie wypuścili. Ale teraz trochę się uspokoiło. Widziałam moje 1,5 cm maleństwo, serduszko bije mocno. Lekarz powiedział, że coś tam kosmówka się odklejała, ale biorę leki, mam dużo leżeć, oddalić męża i być dobrej myśli. Więc leniuchuję. Ale dzięki temu pobytowi w szpitalu Paula dowiedziała się, że będzie miała rodzeństwo i.....bardzo się cieszy. Ciągle głaszcze mnie po brzuchu, normalnie w szoku jestem




              Skomentuj


                Wygląda na to że tylko tak... :/
                Ales samopoczucie lepsze niż ostatnio Własnie teraz dzieciątko się wierci i jakąś gimnastykę uprawia. Apetyt wraca - dziś zjadłam mega obiad :P dziwię się gdzie mi się to wszystko zmieściło
                A Ty jak się czujesz???

                Skomentuj

                •    
                     

                  A my sie bardzo dobrze czujemy najsmieszniejsze ze jestem albo najedzona albo w momencie sie robie strasznie glodna juz nie moge sie doczekac wizyty chcialabym zobaczyc jak synek rosnie

                  Skomentuj


                    Też tak mam... wczoraj np. zjadłam duży talerz rosołu i wydawało mi się że urodzę (tak byłam najedzona ;P), a po 10 minutach jadłam drugi bo byłam tak głodna jakbym w życiu jedzenia nie widziała..
                    Również nie mogę się doczekać 17.09... Wtedy posłucham serduszka mojego maleństwa

                    Skomentuj


                      To dobrze że się już uspokoiło. Dbaj o siebie i leż dużo to będzie dobrze. Pozdrowienia cieplutkie A do mnie przyszedł dziś pan z gazowni na przegląd i się okazało że mam nieszczelną kuchenkę gazową no i cały dzień dziś jeździłam za kuchenkami. W poniedziałek będziemy mieć nową...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Lutek, to leż grzecznie jak przykazał lekarz i odpoczywaj. Odpocznij też za mnie bo kurcze nie mam kompletnie na to czasu i do tego jeszcze się przesiębiłam, ale idzie weekendzik więc planuje odpocząć i się wyleczyć.


                        Skomentuj


                          Szefowej jeszcze nie ponformowałam o ciąży ale chyba jest to nieuniknione i będę sę musiała zebrać w przyszłym tygodniu.
                          Olu bidulko to weekend bez obiadu będzie?


                          Skomentuj


                            Jakoś damy radę Ty może powiedz o ciąży, bo brzuszek Ci wyskoczy i będzie głupio jak się sama Ciebie zapyta Też odpocznij sobie przez weekend i zdrówka życzę. Mi już przechodzi, czasem jeszcze kichnę ale kataru już nie mam... Idę dziś do laboratorium odebrać wyniki badań

                            Skomentuj


                              Hura hura - powiedziałam władzy - jeden stres mnie - udawała że się cieszy i wogóle suuper - ale jakoś jej nie wierzę


                              Skomentuj


                                To tak jak u mnie. Też miło i uprzejmie było, ale też nie wierze im, że się tak cieszą Odebrałam wyniki, no i miałam stresa, ale już się wyjaśniło. Wyszła mi cytomegalia IgG 50 a norma powinna być poniżej 4. Więc ja od razu w panice... przegrzebałam internet no i za telefon do mojego ginekologa. Na szczęście to znaczy że kiedyś byłam na to chora, a teraz jest ok, bo IgM mam ujemne. Jak dobrze

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X