Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hmmm Słoneczko do mnie poprostu - IZA.. tak chyba będzie najkrócej;>




    Skomentuj

    •    
         

      Witam serdecznie!
      Ja również w styczniu, dokładnie 12 stycznia, będę mamą.
      Byłam już na 3 badaniach USG, a na kolejne wybieram się 31 lipca i już nie mogę się doczekać

      Skomentuj


        Hej
        Miło że mogę u Was gościc
        Co do baldachimu dla mnie to zbędna rzecz i zbieracz kurzy,więc mówie nie.
        Ja zakupilam także niski klin(niewiem jak to nazwac),gdy Amelka miala katar wkładałam pod materacyk aby główka była wyżej
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
          Hmmm Słoneczko do mnie poprostu - IZA.. tak chyba będzie najkrócej;>
          Ja także Iza
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            to ja wkladalam tylko recznik i bylo ok




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              Ja na początku też recznik, ale zawsze po czasie się robił płaski więc kupiłam a raczej odkupiłam od kuzynki
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Colorwomen a moze powiesz cos o swojej coreczce??




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Amelka jest hmmm?Strasznie żywym dzieckiem,i rozgadanym(w swoim jezyku ma się rozumieć) ,pokazuje też swe różki ,zapytaj co Ci odp gdyz mozna pisac i pisac
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    a ja mam mala zlosnice krzykaczke(jak jest zadowolona) zadziore i psotnika w jednym a ma dopiero 8 miesiecy ;p




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
                      a ja mam mala zlosnice krzykaczke(jak jest zadowolona) zadziore i psotnika w jednym a ma dopiero 8 miesiecy ;p
                      Amelka od urodznia dawała znać o sobie
                      Urodziła się 4140 i 56 cm,poród trwał 14,5 h więc nie jest źle.
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                        Amelka jest hmmm?Strasznie żywym dzieckiem,i rozgadanym(w swoim jezyku ma się rozumieć) ,pokazuje też swe różki ,zapytaj co Ci odp gdyz mozna pisac i pisac
                        hehe skąd ja to znam
                        az boję sie pomyśleć co będzie za rok jak Johnny będzie miał tyle co Amelka

                        Iza a rodziłaś naturalnie?

                        Skomentuj


                          A mi siostra cioteczna przywozi core ;D
                          Za 2 dni skończy 10 miesięcy boska jest :P

                          Skomentuj


                            Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                            hehe skąd ja to znam
                            az boję sie pomyśleć co będzie za rok jak Johnny będzie miał tyle co Amelka

                            Iza a rodziłaś naturalnie?
                            Jak najbardziej naturalnie.Ja do końca ciąży niewiedziałam jakie będzie duże dziecko,gdy już leżałam na porodówce wzieli mnie na usg i tam pani się pyta czy glukoza była wporządku(a jak wiadomo gdy wysoka glukoza dziecko moze się urodzić np.duże) a ja odp.że w normie niech spojrzy do karty ciąży.Po powrocie na salę ta pani powiedziała to mojej położnej na ucho ,a położna mi że dziecko ma ważyć 4800-5 kg .Gdy przyszedł Gin.powiedział że zobaczymy jak będzie po przebiciu wód płodowych,i jak się okazało to one były takie ciężkie i poród jak rzekł gin:to pierworódka więc niech rodzi naturalnie!
                            Mnie także dali Oksy.i wtedy bóle i rozwarcie poszły pełną parą.O 7 przyjechałam do szpitala a o 17 parłam , a o 17.28 Amelka przywitała świat.
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Napisane przez karola163 Pokaż wiadomość
                              A mi siostra cioteczna przywozi core ;D
                              Za 2 dni skończy 10 miesięcy boska jest :P
                              Jeszcze trochę i swe dzieciątko będziesz tak wychwalać
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                spore te nasze dzieciaczki wyskoczyły na drugą strone brzuszka

                                ja też nie jestem zwolennikiem wszelakich baldachimów i innych gadżetów tego typu - po pierwsze zagracanie po drugie siedlisko roztoczy i kurzu właśnie
                                w IKEI jest duzo fajnych rzeczy dla dzieciaczków ale ten liść to przegiecie i chyba sie komuś nudziło

                                sloneczko ma rację taka ala moskitiera tłumiąca odgłosy i rozpraszajaca światło to dobre rozwiązanie jak sie dysponuje jednym pokoikiem - nam na szczęście udało się wynająć dwa ale Johnny i tak cały dzień przebywa z nami w salonie a potem razem udajemy sie do sypialni gdzie oczywiście śpimy, każde w swoim łóżeczku ale razem...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X