Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ewisienka my uzywamy płynu JOHNSONS BABY - PŁYN DO MYCIA TOP-TO-TOE, do smarowania kremu bambino czasami oliatum soft kiedy sorka jest wyraznie napieta lub zaczerwieniona. na poczatku uzywalismy oliatum i emolium poniewaz skora Antosia była bardzo wrazliwa i łuszczyła sie jak u dzieci przenoszonych ale na szczescie krotko i na nozkach i raczkach tylko własciwie. chusteczek uzywalismy dzidziusiow ale teraz uzywamy roznych bella happy i jestem bardzo zadowolona, oliwki uzywam czasem bambino, do pupy kre bambino czasem sudocrem.

    jaka_ja
    popieram pomysł z wizytą u okulisty. kuzynka meza miała z synkie podobnie miał zabieg czyszczenia kanalikow ale nie odniosł skutku, przeszlo samo niedawno, chłopiec ma prawie 7 miesiecy
    pozdrowienia z Łodzi
    "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












    Skomentuj

    •    
         

      Witamy Was!

      Taka piękna pogoda, że po całym dniu spędzanym na świeżym powietrzu padałam jak mucha...ale czytania mi się nazbierało

      pamka wracając do ulewania to mój Karolek jak był malutki często i dużo ulewał nawet zdarzało mu się ulać noskiem
      Dziś już wiem, że powodem było przejedzenie. Teraz jak widze, ze zaczyna się bawić cycusiem kończymy posiedzenie i ulewania przeszły.

      ewisienka my używamy Oilatum uważam, że jest wart swej ceny, świetnie nawilża, nie trzeba go po kąpieli niczym smarować.
      Chusteczki różnie, co akurat jest w promocji aktualnie mamy Pampersa.
      Pupe też czasem mazne mu Linomagiem a pierzemy w Loveli.
      Buzie smaruje mu wazeliną kosmetyczną ale planuje zakup Nivea na każdą pogodę, wiele mam go chwali.

      jaka ja jak podróżuje się Wam spacerówką???
      Zastanawiam się czy nie założyć naszej...
      Ja nie mam pomysłów na ropiejące oczko...
      Pewnie warto skonsultować się z lekarzem.
      I jak mięsny obiadek???
      Och nie mogę doczekać się naszych!

      Wiecie co mi się przytrafiło wczoraj przez moją lekkomyślność....wyszłam na ogródek tylko na chwilę w bluzce bez stanika
      W nocy dostałam takiej temperatury...dreszczy...
      Już drugi raz przewiało mi piersi. Jaki ból...
      Na szczęście do rana przeszło

      Dobrej nocy:*
      jagodzianka

      Skomentuj


        hej dziewczyny ciesze sie ze wasze maluszki sa zdrowe troche mi przykro ze nie moge dolączyc to waszego watku ale za to bardzo szybko ostalam druga szanse jestem w 3 tc i znowu bede mamusia z grudnia tylko mam nadzieje ze tym razem si sie ulozy trzymajcie kciuki pozdrawiam

        Skomentuj


          Dziewczyny rośnie nam druga jedynka

          Miłego dnia!
          jagodzianka

          Skomentuj


            Hej dziewczynki.
            Ja wczoraj też padłam jak mucha po całym tym pieknym dniu. Wczoraju z Weoniką przesadziłyśmy ze spacerkiem i potem w nocy tak mnie wszystko bolało, że szok.
            jagodzianka gratulujuemy Karolkowi kolejnej jedyneczki my wypatrujemy pierwszej, ale ona jakoś przed nami się chowa. A jeśli chodzi o piersi to trzeba uważać. Bido noc była cieżka z piersiami.

            jaka_ja idź koniecznie do okulisty z Nadusią to przynajmniej bedziesz troszkę spokojniejsza. Ja chyba już pisałam moja szwagierka też musiala przetykać kanaliki u pierwszej córci, ale widzę że u drugiej jest gorzj bo jej to w dwóch oczkach stoi cały czas łezka bo zaczerwienionego oczka chyba nie ma.

            pamka no właśnie Werka była przenoszona 6 dni i też miałaq strasznie suchą skórkę dlatego używałam Oilatum a teraz tego dzidziusia używam zobaczymy jak się sprawdzi.

            Pozdrawiamy dziewczynki Was gorąco ze słonecznych Kielc
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              jagodzianka jaki z Ciebie głuptas!!!Żeby tak w bluzce bez stanika na wiatr!!!Ojjjj...mogłaś sobie narobić.Że tak powiem..."więcej szczęścia niż rozumu" Żeby mi to było ostatni raz!!!!

              Jeśli chodzi o spacerówkę, to Nadusia jest szczęśliwa,wszystkiemu się przygląda, a szczególnie samochodom, główka jej chodzi na wszystkie strony, a jak się zmęczy to zasypiaWtedy reguluję oparcie spacerówki do jeszcze bardziej leżącej pozycji.
              Spacerujemy w pozycji półleżącej, nie chcę jej obciążać kręgosłupa, za wcześnie na to, ale kąt widzenia ma nieporównywalnie większy niż w gondoli. Nie ma czego porównywać. Jest zadowolona.Nie płacze, nie marudzi, popiskuje z zadowolenia i gaworzy

              Mięsny obiadek BARDZO Nadusi zasmakował, zjadła całą zawartość słoiczka i miałam wrażenie, że jeszcze jej mało.
              Spodziewałam się takiej reakcji na mięsko...wiecie...nazwisko zobowiązuje!

              Oczko dzisiaj trochę lepiej wygląda, ale muszę do okulisty się wybrać.Nie wiem, kiedy, bo teraz od wtorku do pracy idę, ale najwyżej teściową wyślę.

              Dzisiaj znowu w Gdańsku PIĘKNIE
              Miłego dnia


              Skomentuj


                jagodziankano właśnie...gratulujemy kolejnej jedynki.
                Twój Karolek to ma tempo!Nadia tego samego dnia urodzona, ząbków szuka jak szalona a jeszcze nic nie widać!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej

                  U nas przepiękna pogoda,chodzimy na długie spacerki i nawet nie mam czasu tu zajrzeć.
                  Jeszcze wczasujemy sie u babci,zostajemy do niedzieli
                  Teraz moje słonko spi,ale jak wstanie zje kaszkę(strasznie jej smakują) i idziemy na dworek,bo słoneczko cudne.

                  Jaka_jakoniecznie udaj się do lekarza,mojej małej też wczesniej oczko ropiało,przemywałam jej solą fizjologiczna i przeszło.Natomiast koleżanki małemu strasznie ropieje i musi isc z nim na zabieg udrożnienia kanalika,bo nie przechodzi po kropelkach.
                  Cieszę się ,że miesko jej smakowało.My niedługo też już coś sprubujemy.Jestem zadowolona bo jak narazie moja niunia wcina wszystko ze smakiem poza oczywiście tą dynią z ziemniakami.

                  Ewisienka co do kosmetyków to używam płynu do kąpieli z szamponem Nivea baby i emulsji do ciała emolium.Wczesniej miała suchą skóre,ale teraz jak mi siię skonczy sprubuję czegoś innego.
                  Chusteczki mamy dada z biedronki lub dzidziuś.Dla mnie biedronkowe sa świetne.Wczesniej byliśmy na etapie sprawdzania także zużylismy chyba wszystkie jakie są.
                  Smaruję bużkę małej też kremem do buzi na każdą pogodę nivea baby.
                  Ciuszki piorę w Jelp albo Lovela,ale Jelp dla nas jest lepszy.Płuczę w płynie Jelp albo teraz kupiłam Dzidziuś i jest fajniejszy.Ubranka są takie pachnące

                  Co do fartuszka to kupiłam jej wczoraj,jest fajniejszy od śliniaczka bo zakrywa więcej ubranka i prawie nóżki.
                  Ale ten Wasz Jaka_ja jest śliczniutki.

                  My jeszcze jezdzimy w gondoli,ale widzę ze to już nie długo bo Martynka zaraz sie do niej nie zmieści.Jest bardzo długa.

                  Jagodzianka Gratulacje!!!U nas ząbków jeszcze nie widać,mimo,że dziąsełka są obrzmiałe i strasznie swędzą .

                  Pozdrowionka i Miłego Dzionka
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    Dziewczynki ale u nas cisza. Ale zrozumiałe taka piękna pogoda to komu się chce w domku siedzieć?

                    [B]jaka_ja własnie zamontowałam spacerówkię i jutro spacerek będzie chyba bardziej ciekawszy dla mojego szczęścia bo dzisiaj to mi poprost7u wychodziła z gondolki. Tak kopała nogami do góry że szok. Buntowala się.

                    U nas ogólnie dzień pełen wrażeń, byłysmy u mojej mamusi, mąż zostawił mi autko to trzeba było się gdzieś wybrać. Dzisiaj wywołałam zdjęcia 500 na raz tyle zdjęć mi się nazbierało do wywołania odkąd Werka jest z nami. Powiedziałam sobie, że teraz to co jakiś czas na bieżąco będę takimi sprawami się zajmować. Teraz jeszcze pozostało kupić piękny album dla niuni i powkładać zdjęcia- trochę robotki z tym bedę miała, ale za to jest to bardzo przyjemne

                    Kochane mam pytanko czy kupowałyście maluchom jak się urodziły te pierwsze albumy? Ja miałam kupić i do dnia dzisiejszego nie kupiłam, chciałam sobie zrobić sama taki album, ale za bardzo nie mam weny żeby go jakoś ładnie zrobić.
                    Uciekam spać bo padam. Pozdrowionka dla Was mamusie
                    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                    Skomentuj


                      Cześć dziewczynki
                      U nas śliczna pogoda, trzeba ją wykorzystać i zrobić wreszcie porządki w ogrodzie. Weroniczka sobie śpi od 9:00 i jak wstanie to uciekamy na dworek bo słoneczko pięknie świeci Kocham taką pogodę. Święta zapowiadają się pięknie.

                      Korzystając z okazji jaka_ja składam Ci życzonka z okzaji Twoich urodzinek. Dużo zdrówka i dużo dużo uśmiechu na codzień.

                      A dla Was wszystkich kochane życzę udanego weekendu
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Cześć dziewczynki. Widzę, że nie zaglądałyście nawet na forum. No cóż tak to jest u nas w weekendy PUSTKIII straszne, ale co tam piękna pogoda, zbliżają się święta i to jest wytłumaczenie - porządki.

                        U nas weekend był bardzo udany. Wczoraj była taka piękna pogoda, że praktycznie cały dzień byłyśmy z Weroniką na dworku - wczoraj też po raz pierwszy Werka jeździła w spacerówce. Strasznie jej się spodobało bo teraz widzi o wiele więcej.
                        Dzisiaj byliśmy w parku na spacerku razem z moją przyjaciółką i jej córunią. Było super długi spacerek i piękna pogoda ani jednej chmurki, a zapowiadali przelotne opady deszczu i burze. Całe szczęście, że się im nie sprawdziło.
                        Moja córeczka dzisiaj ma 5 miesięcy. Kurcze tak szybko to zleciało, a tak niedawno jeszcze była w brzuszku MOJE SZCZĘŚCIE KOCHANE.
                        aaa dziewczynki wiecie co moja córcia ostatnio zrobiła jak ją rozbierałam do kąpieli? Wzięła sobie stópkę do rączki i oczywiście gdzie ją skierowała ? Do buzi Werka śsie palce u stóp <hahaha>
                        Buziaki kochane
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          cześć....
                          ano cisza tu nie ma się co dziwić... piękna pogoda, spacery, sprzątanie.... ja właśnie idę myć okna (kocham to ) jutro mamy szczepienie.... mam nadzieje, że będzie ok.... życzę miłego dnia

                          Skomentuj


                            Pięknie za oknem, Nadia na spacerze z babcią, a ja umieram. Mam zapalenie pęcherza...a jutro do pracy!!!
                            Mam leki, więc chyba jakoś się podkuruję.


                            Skomentuj


                              Kochana współczuje naprawdę, pewnie co chwila do ubikacji latasz Mam nadzieję, że leki9 poskutkują. Trzymaj się dzielnie
                              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                              Skomentuj


                                Wiecie co naprawdę w tej Polsce to ludzie są jacyś nienormalni, a kultury to za grosz nie mają. Dzisiaj musiałam iść do ginekologa i nie miałam akurat z kim zostawić małej. Pojechałam do lekarza z małą i koleżanka miała zostać mi z Weroniką na chwilkę w poczekalni bo ja dosłownie po receptę tylko musiałam wejść. .... Wchodzę do poczekalni, a tam kilkanaście kobitek i pytam która ostatnia jest. Byłam chyba 10 w kolejce, no cóż myślę, zapytam za chwilkę czy nie przepuszczą mnie bo tylko po receptę, to mogę nawet z kimś wejść, ale jak się zapytałam czy mogłabym wejść z kimś bo tylko po receptę to tak się wszystkie na mnie spojrzały jakby mnie chciały zabić. No to cóż miałam zrobić zajęłam grzecznie kolejkę, Weronikę rozebrałam i czekałyśmy. Czekałyśmy tak z 15 minut i żadna babka się nie zapytała może pani wejdzie bo z dzieckiem i tylko po receptę, gdzie tam
                                Miałam szczęście bo akurat lekarz wyszedł na chwilkę z gabinetu i zapytałam go czy by mi tylko recepty nie przepisał bo jestem z małym dzieckiem i nie mam jej z kim zostawić to powiedział żebym chwilkę poczekała i jak wyszła jedna pani to mnie poprosił, a wszystkie inne miały takie miny jak zbite psy. I dobrze im tak. Ja też teraz nikogo nie przepuszczę normalnie chamstwo w biały dzień.
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X