Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    uciekam bo moj diabołek sie obudził
    dobrej nocki
    "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












    Skomentuj

    •    
         

      oj ma czuprynkę, ma... juz raz mu obcinaliśmy włoski - i nie było to łatwe
      teraz już słodziutko śpi - najbardziej lubię dwa momenty dnia.... trzy... jak Loluś się budzi i woła mnie, że chce jeść i uśmiecha się słodko jak przyjde do jego pokoju... drugi to kąpiel, a trzeci jak wieczorem z mężem zakradamy sie do jego pokoju cichutko i patrzymy jak słodko sobie śpi czasem pomrukuje, uśmiecha sie przez sen.... sama słodycz jak śpi jak nie śpi zresztą też.

      ja Lolkowi nie czytam - zbyt łatwo sie nudzi, opowiadam mu za to różne rzeczy... co robię, co robią inni, co widać za oknem itp. ale jak zasypia tak na noc na dobre to musi mieć ciszę, kołysanki, czy mój śpiew ( może to właśnie mój śpiew ??!! drażnią go i rozpraszają
      oki, życzę dobrej nocki

      Skomentuj


        geneva masz profil na naszej klasie???
        jagodzianka

        Skomentuj


          I tak w ogóle skąd jesteś, jeśli można wiedzieć???
          jagodzianka

          Skomentuj


            Pouciekały wszystkie
            Do jutra
            jagodzianka

            Skomentuj


              Nie pociekły bo ja jestem
              ale pewnie to mi teraz wszystkie uciekły w takim razie ja sobie troszkę pobuszuję po forum
              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







              Skomentuj


                Cześć dziewczynki...

                ale mam zakwasy!!! Ledwo chodzę...Daliśmy sobie z mężem wycisk wieczorkiem, gdy już mała zasnęła- steper, ciężarki, brzuszki...Razem się raźniej ćwiczy Mój mąż mnie nieźle dopinguje, mam nadzieję, że nie zabraknie mi motywacji do ćwiczeń...

                pamka masz rację, z tymi szczepionkami to poprrostu paranoja, miałaś powód żeby się unieść, mam dokładnie takie samo zdanie na ten temat...
                Jeśli chodzi o czytanie, Nadia raczej nie jest zainteresowana, ale oglądanie kolorowych obrazków i owszem...

                jagodzianka to stukanie łyżeczką w Twoim przypadku to chyba niemożlwie, przecież nie wepchniesz dziecku do buźki łyżeczki tak głęboko, co innego sprawdzić tym sposobem ząbki z przodu...

                geneva już obcinaliście włoski????Ja słyszałam, że do roczku się nie obcina...może to jakiś głupi zabobon, ale wśród rodziny i znajomych nikt nie obcina włosków poniżej roczku...ale prawda jest taka, że jak jest taka potrzeba to cóż zrobić,lepiej obciąć niż żeby dziecku do oczu włoski wchodziły, prawda?
                ...no właśnie - masz profil na nk?My się wszystkie już znamy z "widzenia"

                Pora na kawusię...Buziaki


                Skomentuj

                •    
                     

                  Witajcie

                  Dziś Martynka spała od 20tej do 7.20 szok
                  Wczoraj w dzień mało spała więc chyba musiała odespać.
                  Dziś u nas pogoda pochmurna i taka nieprzyjemna...moze po poludni sie wypogodzi<mam nadzieje>
                  Przyjezdza do nas po południu chrzestna Martynki,więc bedzie nam raźniej

                  genevaTwoj mały faktycznie ma niezła bujną fryzurkę,mojej siostry mała też ma taką.Ja to sie smieje ze ma chyba wiecej niz niejeden dorosły hihi Też już podcinała małej grzywkę.
                  Jesteśmy ciekawe jak wyglądasz Ty i Twoja rodzinka,my już mamy siebie w kontaktach na nk.

                  Pamkajestem takiego samego zdania jak Ty.Nie jesteś sama!Paranoja co się teraz dzieje...

                  Ja swojej małej ostatnio czytałam jednak interesowały ją tylko obrazki.

                  jaka_ja normalnie ci zazdroszczę takiego sprzetu jaki posiadasz,ja niestety nie mam.Muszę cwiczyć sama bez pomocnego sprzętu,jednak z moją mobilizacją jest bardzo cięzko.
                  Kurczę muszę zacząc Twoją wyszywankę,w sobotę pojadę na zakupy i kupie nici i kanwę.I do dzieła!!

                  No nic lecę na śniadanko i kawusię....PAAA
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    marzenia_n Twoja Martynka coraz ładniej śpi, gratuluję Wam...
                    Kochana, ja mam taki zwykły steperek skretny z linkami, one są tanie, na Allegro można je dostać za ok. 150 zł, to nie żaden profesjonalny sprzęt...a szkoda...cóż...w dwupokojowym mieszkaniu nie ma miejsca na takie gratyJednak steper polecam, kiedyś na nim dużo ćwiczyłam, pięknie kształtuje mięśnie pośladków, brzucha, ud, łydek a gdy używasz linek-również mięśnie rąk...więc w sumie całe ciałko pracuje

                    Jeśli chodzi o Aniołka, którego masz dla nas wyszyć- bez ciśnienia, tak jak mówiłam, jak znajdziesz czas kochana. Powiedz tylko, czy przelać Ci pieniążki na konto już teraz? Jeśli tak, prześlij mi swój nr konta na maila( sylwiia@gmail.com)


                    Skomentuj


                      Ja też mam dwupokojowe mieszkanko,więc tez nie mialabym miejsca na takie sprzety.Ten twoj musi byc fajnyI jak mowisz niedrogi.

                      Wiesz z tym wyszywaniem to nie bedzie tak ekspresowo,ale bede na miescie wiec kupie co potrzeba.Jak bede miala wszystko to zaczne i cos po malu bedzie sie działo
                      Co do pieniedzy to mysle ze jak już wyszyje to mi przelejesz kasiorkę.
                      Martynka ur.11 listopada 2008
                      Iga ur.3 sierpień 2012



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mówili w Dzień Dobry TVN,że dziś jest Dzień Teściowej

                        U nas wietrznie wiec spacerku chyba nie będzie.A myślałam,że pojdziemy ze szwagierką.
                        Last edited by marzenia_n; 05-03-2009, 10:54.
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Cześć dziewczynki
                          u nas dziś nawet ładna pogoda - 10 stopni i tylko troche wieje więc spacerek będzie
                          jeśli chodzi o nk to szukajcie pod ewa sinkiewicz warszawa
                          ja wczoraj moje dzieciątko tak pochwaliłam, że ślicznie śpi, to mi sie dziś obudził o 5 rano ... drań mały.... ale tak to jest z tymi dzieciaczkami, nigdy nie wiesz czego możesz sie spodziewać... zaskakuja i będą zaskakiwać całe życie
                          mam pytanie do dziewczyn karmiących piersią... Wy pijecie kawę? muszę sie przyznać, że ja się nie odważyłam, bo boję się że Lolek będzie wtedy pobudzony - i ze spania to już będą nici... a tak mi sie marzy kawka... niestety bez mleczka, bo mały ma skazę i nie mogę żadnych przetworów z mleka niestety ... a tak bardzo lubię.. mięso dla mnie może nie istnieć... ale twarożki, serki ............mmmmm czy Wasze dzieci są spokojne po tej kawie? jeśli tak to może się skuszę...i czy Wy wszystko wszystko jecie? cytrusy, orzechy, czekolada?
                          zazdroszczę samozaparcia do ćwiczeń.... u mnie kaseta z Cindy już miesiąc czeka.... ale jakoś ciągle czasu nie ma.... albo jakaś ina wymówka... może się zabiorę po chrzcinach...

                          Skomentuj


                            jaka_ja też słyszałam, że do roczku się nie obcina, bo się rozum obcina, czy cos takiego.... ale po pierwsze nie wierzę w takie bajki a po drugie gorąco mu było w główkę i karczuś. Mam nadzieję, że go nie przegrzewam. w domu mam ok. 20 stopni i ubieram go w cienki bodzik z długim rękawem plus cienki pajac albo gruby bodzik i śpiochy, a Wy?
                            marzenia_n jak tak dzidzia pośpi, to całkiem inaczej dzień wygląda, nie? - gratuuję

                            Skomentuj


                              Już Cię znalazłam na nk
                              Wysłałam zaproszenie.Fajnego masz synusia i taki spory.Ile waży?
                              Ja to nakładam swojej małej body z krótkim rękawkiem i na to jakąś bluzeczkę.U nas w domu jest ciepło,co raz wietrzę mieszkanko.A w sypialni to przykręcam kaloryfer,żeby było troszkę chłodniej.

                              Strasznie senny dziś chyba dzień bo moja mała jak poszla spac drugi raz gdzieś ok.11tej tak spi nadal...
                              A jak wasze maluszki dzisiaj?
                              Martynka ur.11 listopada 2008
                              Iga ur.3 sierpień 2012



                              Skomentuj


                                mój mały też śpi... dzięki za zaproszenie śliczna Martynka - odrazu widać że dziewczynka - jest taka filigranowa - mój Lolek waży 8.200a ma 3,5 miesiąca - wiedziałam, że to będzie kawał chłopa (mój tata ma 192 cm wzrostu, a ja 183 !!) dlatego od poczatku starałam jak najmniej nosic go na rękach - żeby sie nie przyzwyczaił - no i na szczęście nie ma z tym większego problemu.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X