Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zgadzam się tvn najlepsza stacja
    Teraz albo nigdy też bardzo lubie!
    Taniec z gwiazdami średnio.
    jagodzianka

    Skomentuj

    •    
         

      jaka ja niedlugo kolejne szczepienie...
      jagodzianka

      Skomentuj


        Ja osobiscie za You can dance nie przepadam,czasem oglądałam,ale zadko.
        Natomiast Taniec z gwiazdami i Teraz albo Nigdy uwielbiam
        Cieszę się,że bedzie nowa edycja.
        Z serialii lubię jeszcze Barwy Szczęscia
        Last edited by marzenia_n; 03-03-2009, 21:34.
        Martynka ur.11 listopada 2008
        Iga ur.3 sierpień 2012



        Skomentuj


          Co tam porabiają wasze maluszki??
          Moja już spi,zasnęła ok.20
          Martynka ur.11 listopada 2008
          Iga ur.3 sierpień 2012



          Skomentuj


            Dziewczyny jaka u nas mgła za oknem!!!
            Nic nie widać!!!
            Ciekawe jak będzie jutro pogoda...mam zamiar jechać rano do rodziców...
            Zapowiadali wiosenną...ale wiecie jak to jest z tą pogodą..
            Jaka u Was???
            jagodzianka

            Skomentuj


              Mój też już słodko śpi...
              Dziś zasnął szybko ok 19.30
              jagodzianka

              Skomentuj


                Ja też miałam jechać jutro do rodziców w odwiedzinki(mieszkają od nas 80 km).
                Jednak plany sie pokrzyżowały i nie jedziemy.

                U nas pogoda za oknem ok,żadnej mgły nie widać
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  witam
                  u nas pogoda straszna. pada i mgły.
                  mielismy dzisiaj gości i było bardzo miło.
                  dzwonila do mnie koleżanka z podstawowki gimnazjum i liceum (jedna klasa 12 lat ) wychodzi za maz latem.
                  uwielbiam śluby. białe suknie kosciół pieknie przybrany, kwiaty baloniki mmmm..
                  Antosiek właśnie zasnął troszke marudził, moze od nadmiaru wrazen.. no i dzisiaj pierwszy raz był do picia mix owocowo-warzywny jabłuszko i marcheweczka.. o dziwo został doskonale przyjęty. nawet domagał sie wiecej.
                  niestety zadna z moich kolezanek nie ma jeszcze dzieci (nie liczac 2 za granica i jednej pod Łodzia z ktora stracilam kontakt przez nieporozumienia )
                  te ktore sa tu w Łodzi na wspomnienie o dzieciach przewracaja oczami i komentuja.. "eee.. nie raczej jeszcze nie"
                  szkoda ze mieszkamy tak daleko od siebie...
                  co do sklepow to boje sie z antosiem wyprawic do centrum moim zdaniem jest jeszcze za mały. jaka_ja wiem o czym mowisz gdy byłam w ciazy widziałam rodzicow w hipermarkecie z noworodkiem, biedne maleństwo...
                  "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                  Skomentuj


                    OOO widzę dziewczynki, że nie próżnowałyście jak mnie na forum nie było

                    od czego tu zacząć <hmmm>:

                    Dziewczynki mam to szczęście żę kilka moich koleżanek i znajomych oprócz tych dwóch przyjaciólek co już wcześniej o nich pisałam ma dzieci także jest wesoło. Na dodatek moja siostra rodzona starsza o 3 lata ma już córeczkę Julię (5 lat), a teraz czekają na synka (9 czerwiec jupiii, ale się cieszę siostra mieszka nie daleko mnie także praktycznie co 2 dni się widzimy. Oprócz tego moja szwagierka mieszka przystanek przede mną także jak idę na spacerek to bardzo częśto kończy on się kawusią własnie u mojej szwagierki. Ona ma córeczkę o 8 dni młodszą od mojej Weroniki i 2 latkę. Swoją drogą to śmiesznie było jak latem chodziłyśmy w ciąży obydwie, dwa grubaski- teściowa się z nas zawsze śmiała i robiła zdjęcia

                    U nas też mgła za oknem i nic praktycznie nie widać, podobno jak jest taka pogoda to na następny dzień będzie bardzo ładnie. Oby ...

                    Moja żabka śpi już od 20

                    pamka ja dzisiaj dawałam malutkiej zupkę, bo mi pediatra powiedział żeby dawać, a soczki też już piła. Dawałam jej bobovity ten soczek z jabłek, a teraz jej kupilam bobofruta- jest gęstszy i jutro zobaczymy jak na niego zareaguje. Zupki nawet polubiła- to nowość dla niej tak śmiesznie jadła hihi, a jaka była upaćkana.

                    jagodzianka ja idę na szczepienie 17 marca, a Wy kiedy? Dziewczyny wukupowałyście szczepionki dla maluszków czy szczepiłyście tymi darmowymi?

                    Dziewczynki ja też lubię bardzo tvn, ale w poniedziałki i wtorki zasiadam przed TVP2 od 20 na moje seriale , a You Can dance też oglądam całą ciąże ogloądała i co by tu mowić czekałam na środę i zasiadałam przed telewizorkiem i się objadałam słodkościami (w ciązy jeszcze mogłam )
                    Last edited by ewisienka; 03-03-2009, 22:26.
                    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                    Skomentuj


                      ewisienka Wy już się zajadacie innymi smakołykami???
                      Myślałam, że karmisz tylko piersią...my wprowadzamy dopiero w 6 miesiącu.

                      Szczepienie mamy 19 marca...szczepimy skojarzonymi. Rotawirusów nie wykupilismy, choć ostanio tyle słysze o tym mam nadzieję, że nie będę żałować!
                      Pneumokoki chcemy wykupić.
                      jagodzianka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ewisienka czas wyprostować kości
                        Wyśpijcie się mamusie!!!
                        jagodzianka

                        Skomentuj


                          ewisienka
                          naprawde?
                          jadła zupke juz suuuper...
                          a jak robiłaś z czego napisz mi prosze.
                          wogole ja jestem bardzo podniecona musze przyznac tym rozszerzaniem diety
                          w czwartek idziemy do pani dr bo Tolus w niedziele skończy 4 miesiace (to zobaczymy co nowego w diecie )
                          ja podaje Toniowi narazie tylko "własnorecznie" robione soczki
                          a jakie smaki podawałaś? Ja widziałam soczki Gerbera gruszkowe chciałam mu nawet kupic. z gotowych dań dla dzieci po 4 miesaicu widziałam marchewke i brokuły.
                          pozdrawiam
                          dobrej nocki
                          "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                          Skomentuj


                            szczepienie mamy 24 marca...
                            szczepiłam państwowymi bez dodatkowych..
                            ale myslałam o pnełmokokach.. i rotawirusach ale to do 6 miesiaca wiec nie wiem czy bysmy jeszcze zdazyli.. musze zapytac lekarza
                            pa
                            "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                            Skomentuj


                              Hej dziewczyny. Ja rozszerzyłam małej już dietkę po konsultacji z pediatrą. Karmie nadal piersią , a nowości na razie podaje jej mało, tzn dostaje 2 łyżeczki (musi się przyzwyczaić).
                              Dawałam jej na razie zupkę ze słoiczka Bobovita po 4 miesiącu jarzynową jadła. Potem już będę sama gotować

                              jagodzinaka my też szczepimy skojarzonymi. Weronika już dostała jedną dawkę na pneumokoki teraz 17 Marca dostanie drugą. U nas szczepionka na pneumokoki jest zasponsorowana przez Prezydenta miasta , także jeden wydatek nam odszedł. Też zastanawialiśmy się nad rotawirusami, ale nie zaszczepiliśmy. Mam nadzieję że nie bęziemy żałować kurcze te szczepionki są takie drogie.

                              U nas za oknem ładniej troszke niż wczoraj ale słonka nie widać mam nadzieję że później wyjdzie. Trzymajcie się cieplutko dziewczynki
                              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                              Skomentuj


                                Cześć dziewczynki!

                                Jaka beznadziejna u nas pogoda....straszna mgła dzisiaj...Pomimo kolorowych ścian- szaro w mieszkaniu...
                                Nadusia leży na macie i ładnie się bawi a ja z kubkiem kawy i przy laptopie...ale jeszcze w piżamce


                                Jeśli o szczepienia chodzi, to szczepimy skojarzonymi...6 w 1.Jedno wkłucie-mniej bólu...Właśnie...termin kolejnego szczepienia się zbliża...Mam nadzieję, że mała dobrze zniesie szczepienie- tak dobrze, jak poprzednie...Na pneumokoki i rotawirusy nie szczepiliśmy.

                                Jeśli mowa o rotawirusach:

                                W przypadku zastosowania szczepionki trzydawkowej, szczepienie można rozpocząć najpóźniej do ukończenia 12. tygodnia życia dziecka. W przypadku szczepionki dwudawkowej, szczepienie można rozpocząć już w 6. tygodniu życia dziecka, a cały cykl szczepienia trzeba zakończyć przed upływem 24. tygodnia życia. Należy pamiętać, iż odstępy pomiędzy kolejnymi dawkami powinny wynosić, co najmniej 4 tygodnie 2,3.

                                Tak samo jest z pneumokokami.


                                Przyznam, że ze względów finansowych nie zaszczepiłam Nadii przeciwko rotawisusom i pneumokokom...teraz nie wiem, czy nie żałuję...ale jest już za późno


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X