Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mi tez ostatnio apetyt bardziej dopisuje niz zwykle
    moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

    Skomentuj

    •    
         

      może jednak na koniec nadbuduję trochę ciała,bo dotycchczas wszystko sciągał maluszek, brzuszek brzuszkiem - i tak mówią mi "chudzina"
      OLIWIER 16.12.2008

      Skomentuj


        Mamcia mam tak samo z tyłu to wogóle nie widać że w ciązy jestem jak chciałam skorzystać z kasy pierwszeństwa i pani przedemną dokładnie musiałam pokazać brzuszek później nie miała już wątpliwości
        Bartuś 5.12.2008

        Skomentuj


          ja z brzuchem sie w drzwi nie mieszcze,a jeszcze mi sie nie zdazylo zeby gdziekolwiek z tego skorzystac pozwolono,zawsze afera i awantura musi byc...bo niby przyjdzie taka z brzuchem i wszystko jej wolno...
          Olunia 6 styczen 2009

          Skomentuj


            co do spania z mężem tez mam tak jak wy hehehe oni to tez maj z nami ciężki los

            Skomentuj


              Ja to nie umiem pojąć tej niechęci do brzuszków. Obrzydliwy społeczny egoizm... jakoś nie spotykam tego tu w UK
              OLIWIER 16.12.2008

              Skomentuj


                wcięło mi posta jak chciałam coś dopisać więc jeszcze raz. Nie umiem pojąć tej niechęci do brzuszków - obrzydliwy społeczny egoizm czego nie spotykam tu w UK. Poza tym po co tworzą kasy pierwszeństwa skoro to taki problem w nich obsłużyć. Starsze kobiety potrafią być przy tym obrzydliwie wredne - żal starym putniom że już same nie mogą...????
                OLIWIER 16.12.2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Poza tym po co tworzą kasy pierwszeństwa skoro to taki problem w nich obsłużyć. Star

                  najgorsze sa właśnie takie stare zrzędy przy kasie nie dość ze sie krzywo spojrzy to jeszcze coś burknie



                  a ja dzisiaj byłam u lekarza i ... niewiem nic konkretnego. niby wszystko jest ok ale kazała mi zrobic badanie krwi CRP i zadzwonic po winikach... tylko mnie zmartwiła , ale dzisiaj wogóle mam jakis paskudny humor dzisiaj
                  moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                  Skomentuj


                    ja tez dzis bylam u lekarza i wkoncu wiem co mnie czeka...8.12 mam przyjsc po skierowanie,a 9 do szpitala i czeka mnie cc niestety chociaz mala es dobrze ulozona,ale podobno niema szans zebym sama urodzila...
                    Olunia 6 styczen 2009

                    Skomentuj


                      Mi odszedł czop śluzowy w nocy byłam w szpitalu ale wypuścili mnie jeszcze do domu, bo może jest to kwestia kilku dni i bez sensu żebym leżała w szpitalu- całe szczęście bo chyba bym się wykończyła tam. Mam tak fatalny humor, straszny niepokój, nie mogę w miejscu usiedzieć mam nadzieję że te moje odmienne stany niedługo znikną a pojawi się długo oczekiwany synuś
                      Bartuś 5.12.2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no jesteś juz na najlepszej drodze do przytulenia syncia
                        ja sie martwie ze jak mi to crp wyjdzie nie tak to mnie gin w szpitalu położy a nie widzi mi sie to
                        moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                        Skomentuj


                          Abi a czemu lekarz stwierdził ze sama nie urodzisz??
                          ja do lekarza w poniedziałek mykam a wczoraj byłam na badaniu krwi i moczu no ale w poniedziałek będę miała wyniki...... a mam pytanie może wy się orientujecie każda kobieta w ciąży musi zrobić badanie pod katem obecności hbs czy to lekarz decyduje??

                          Skomentuj


                            stwierdzila ze zaden lekarz nie pozwoli mi rodzic bo mam za niskie cisnienie,za duza opuchlizne nawet na rekach i dlonich,a do tego mala nie jest wcale taka mala
                            Olunia 6 styczen 2009

                            Skomentuj


                              to ile waży ta twoja niemała mała?
                              wiesz chociaż co cie czeka
                              moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                              Skomentuj


                                dochodzi juz do 4 kg podobno...a tu dopiero 35 tc
                                Olunia 6 styczen 2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X