Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kochane ja tylko na chwilkę bo u mamy jestem
    marzenia n ja Weronice Danonki daję co 2/3 dni a w miedzy czasie daję jej serek Danio albo Bakusie
    Uciekam bo młodzszy brat na kompa chce wejść
    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







    Skomentuj

    •    
         

      u nas dzisiaj sliczna pogoda niestety z mala w domku siedzimy bo ja nie mam sily sie ruszyc.. jednak my kobiety mamy przerabane
      ewisienka kurcze ja nie wiem czy to troche nie za szybko na bakusie i inne takie.. a twoja mala jada juz parowe??

      Z racji tego ze mi sie nudzi dodaje kilka fotek z dzisiejszej zabawy w domu i ze spaceru kilka dni temu . Ja nei wiem czemu nie moge dodawac fotek tak jak wy mi to caly czas mowi ze sa za duze a ja je zmniejsza i zmniejszam ze wychodza takie male ze nic nie widac na nich



      http://yfrog.com/03cimg3141j

      http://img42.imageshack.us/gal.php?g=cimg3153.jpg




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        hej normalnie dziś mnie chyba rozniesie. Dzwoniłam do dziekanatu i okazało się że obrony są odwołane do końca września, bo dziekan nie ma czasu!!!! i nie mają pojęcia kiedy wogóle będą, a chyba nas jest 10osób oczekujących na obrony w tym koleżanka w 30tygodniu ciąży oni są bez serca ja już chciałam mieć to cholerstwo z głowy a tu nici.........

        dobra zreszta nie zanudzam
        Macie jakiś dobry przepis na sałatkę z tuńczykiem, bo bardzo za mną chodzi????

        sloneczko zdjęcia śliczne Oliwka to spora dziewczynka

        Aha dziewczynki moja Gabi dziś już przemaszerowała kawałek na czworaka pełzanie zaczyna poprzypominam skoki zająca hehehe.
        Ale jedno mnie martwi coś nie ma apetytu dziś zjadła tylko 3x100ml mleka i ledwo jej wcisnełam 50ml kaszki,zato zjadła całą bułkę z jagodami- ja nie wiem może ona chce jeść coś co jej na dziąsełka działa, bo jeszcze chlebek zajadała z apetytem...czy u was też jak dzieciaczki ząbkowały to mniej jadły ???




        Skomentuj


          Cześć na chwileczkę
          Sloneczko kochana ja od niedawna wprowadziłam małej te serki i też stopniowo. Weronice bardzo smakują i co najważniejsze nie ma po nich żadnego uczulenia ani nie boli ją brzuszek. Nie je też tego codziennie a co to znaczy parowe ??? Bo nie wiem
          Nasz pediatra nam dał na nie przyzwolenie także się nie bałam za bardzo że eksperymentuje na mojej myszce
          BGKM kochana ja też miałam taką sytuację może nie identyczną ale jak byłam w 36 tyg broniłam się i w dzień obrony nie wiadomo było o której się ona odbędzie bo była jakaś Rada wydziału i nasz promotor powiedział, że może przeniesiemy na inny termin obrony bo na dodatek pani Rektor nie zrobiła nam wpisów do indeksu. Ja to się tym tak zdenerwowałam, że myślałam że urodzę na holu przed dziekanatem. Na szczęście babka z sekretariatu przyspieszyła i wszystko załatwiła i opierniczyła kilka osób że ma kobiety w ciąży czekające na poród i one muszą się jak najszybciej obroniĆ i obrona odbyła się po 17, a planowo miała być o 11. Także nie denerwuj się kochana na pewno sytuacja się wyjaśni.
          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







          Skomentuj


            BGKM uuu to kiepsko z ta obrona takie czekanie to jak dla mnie to by tylko moj stres poglebilo ale przynajmniej masz czas zeby wszystko dobrze opanowac i moze czesciej bedziesz do nas zagladac Jesli chodzi o salatke to ja takowej nie robie ale za to kiedys w "M jak Mama"(kiedy to bylo ) znalazlam przepis na makaron z tunczykiem w kazym razie na dwie os potrzebne jest:
            - puszka tunczyka
            - jeden lub dwa zabki czosnku
            - jeden jogurt naturalny(ja robie z malego)
            - sol pieprz
            - no i makaron
            Tunczyka razem z jogurtem poszatkowanym albo startym jak ktowoli czosnkiem sole i pieprzem mieszamy w miseczce i koniec roboty
            Gratulacje dla Gabi!!!! a co do jej apetytu to sie nie martw my tez tak czasem mamy a moze mala juz woli bardziej "dorosle jedzienie"


            ewisienka parowa to znaczy parowka cieleca heheh hmmm to ja tez zaczne dawac malej danonki mam nadzieje ze nic jej po nich nie wyjdzie bo czasem na ta buzke patrzec nie moge jak jej te chrostki wychodza


            A wlasnie dziewczyny co dajecie malucha z takiego wlasnie "doroslego jedzonka" bo chce o cos malej rozszerzyc diety tylko nie wiem co by mozna bylo jej dac ??




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              Hej
              Na początku proszę Was o wybaczenie-cierpię na chroniczny brak czasu
              Myślałam,że jak się zacznie rok szkolny będzie troszkę luzu a jest wręcz przeciwnie.Chłopaki chodzą do szkoły na różne godziny,jeden na rano drugi na przed południe-pół dnia nam schodzi na zaprowadzanie i przyprowadzanie ze szkoły
              słoneczko,marzeni,ewisienka super fotki,nam Akademia przeszła koło nosa-we wrocku była w sierpniu,nas nie było
              Wasze dziewczynki mają już takie włoski,że nie wspomnę BGKM o Twojej Gabi
              moja Nadusia to jeszcze taki mały łysolek,nawet spineczki nie mozna zapiąć
              ale za to możemy się pochwalić 2 nowymi ząbkami-w sumie 8
              Attached Files

              Skomentuj


                Anetyslaw NAdusia jest przesliczna mamy nawet takie same rajstopki :P kochana wpadaj do nas tak czesto jak mozesz jak widzisz ostatnio tutaj pusciutko a co do zabkow to twoja mala jest tu chyba rekordzistka my mamy dopiero 4




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej Kochane
                  Wróciłam dopiero do domku bo byłam na paznokciach i musiałam jeszcze te buciki kupić. No i troszkę się obkupiłam kupiłam sobie też nowy stanik - bardotkę. Słuchajcie załamałam się normalnie moje piersi wyglądają jak cycki jakieś murzynki z plemienia muszę zacząć używać jakiegoś kremu do biustu bo normalnie nic mi nie długo nie zostanie tylko same skórki.

                  Sloneczko parówek małej jeszcze nie daję bo się boję dam jej jak skończy roczek, a z takiego "dorosłego" jedzenia to mała je praktycznie wszystko oprócz oczywiście sałatek i tym podobnych rzeczy.

                  Anetyslaw nie przejmuj się kochana. Jesteś usprawiedliwiona masz 4 dzieci i na pewno ciężko Ci jest wygospodarować chwilkę dla siebie a co dopiero inne przyjemności. Mi jest czasami ciężko z jednym a co dopiero Ty masz powiedzieć. Kochana jak Ty wogóle sobie dajesz radę podziwiam C8ię naprawdę ja chyba bym chodziła z nosem przy ziemi
                  Nadusia jest śliczna i ile już ma ząbków- gratulujemy u nas dopiero 2.
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    a ja juz parowke daje dosc dlugo i nic jej po niej nie jest a uszy to jej sie trzesa jak ja je kurcze musze poszukac jakies przepisy na deserki tylko kurcze boje sie zeby jej znowu od czegos chrostki nie wyszly bo widze ze znowu sie pojawily tylko nie mam pojecia od czego my zazar bedziemy jadly budyn ciekawe czy zasmakuje
                    Hmmm Ewisienka to niezla z ciebie laska bedzie czekamy na fotorelacje


                    Dziewczyny szukam jakies fajnej zabawki dla oliwki tylko nie mam zadnego pomyslu .... moze same macie jakos fajna dla waszych pociech bo Olin juz stracil zainteresowanie grzechotkami wiec polowaz zabawek zostala oddana przez co szybko sie nudzi pomocy!!




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Hej
                      Co u was slychać. Pogoda jest superowa. Zaraz lecimy na spacer tylko Gabi wstanie i jak dam rade jej coś wepchnąć do zjedzenia. Bo brak apetytu trwa... Ja już nie wiem co robić. Wczoraj zjadła tylko 2 razy mleko po 100ml, boje się że mi zacznie spadać z wagi... Ząbki dają jej popalić, ślina kapie po brodzie, dotchnąć się nie da, na dworze płacze i nie chce wogóle jeździć w wózku tylko u mamusi na rękach. Jakoś musimy to przetrwać. Mam tylko nadzieje że jak już pojawią się perełki to wszystko wróci do normy.
                      amie7 oj dawno tu kochana nie byłaś, co u was słychać? jak Jasiu? mam nadzieje że nie wpadasz z braku czasu.......
                      pamka ty też chyba dawno nie pisałaś nic....
                      Ewisienka masz czas w następnym tygodniu na kawkę u mnie????
                      sloneczko8 widze że i ciebie wciągnął wątek"poród w wodzie" ubaw po pachy
                      Anetyslaw twoja Nadusia to piękna dziewczynka, włoski napewno jej urosną ...gratulujemy 8 ząbków!!!!!!




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        BGKM brak slow na ta malolate o malym rozumku ale ubaw nieziemski hihih ale chyba ktos juz ten watek usunal Gabi ma brak apetytu napewno przez te zabki musicie to przetrwac

                        My tez zaraz na spacer lecimy i na poszukiwania sweterka dla malej i moze jakiejs zabawki przy okazji bo pogoda super juz na jednym "spacerze" bylismy bo musielismy mezowi u mojej ciotki praktyki zalatwic.




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Hej kobietki
                          My też już po spacerku i po kawusi. Teraz muszę zrobić obiadek bo o 15 umówiłam się z koleżanką z ulicy na spacer .

                          BGKM myślę że ten brak apetytu to właśnie może mieć podłoże ząbkowania. Zobaczysz już niedługo ząbki się przebiją. Co do kawuni to z chęcią ale u mnie to znaczy w nowym mieszkanku ??????

                          Sloneczko ja ostatnio małej kupiłam w tesco fajne bodziachy za 3 sztuki zapłaciłam 23 zł. Naprawdę super bawełna. Też mojej muszę pokupować jakieś bluzy i sweterek bo nic nie ma ale to w przyszłym miesiącu. Co do porodu w wodzie to też nieźle się ubawiłam przy czytaniu tego postu normalnie szok.
                          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                          Skomentuj


                            ewisienka kochana niestety tam jeszcze nam zejdzie z 6 tygodni, a tyle nie bedziemy czekac na ploteczki co nie Może byśmy sie spotkały i poszły na jakiś spacerek-choć spacery z Gabi to ostatno udręka(moge nie brac wózka bo i tak ją musze nosić bo wysiedziec nie moze). Dziewczyny moja mała zrobiła się taka cwana że momentami nie wiem co robić. W wózku nie da się zapiąć bo odrazu taki wrzask jakby ja ktoś ze skóry obdzierał,za to jak jej nie zapne to wychodzi w wózka tzn.wypełza ja nie mam pojęcia co robić




                            Skomentuj


                              Kochana no pewnie, ploteczki zawsze wskazane. Umówimy się jeszcze co do dnia bo w przyszłym tygodniu też mamy wesele i wogóle urwanie głowy.
                              Co do Gabrysi to nie wiem co Ci poradzić bo mi zaledwie ze dwa razy Weronika płakała jak ją do wózka wsadzałam, ponosiłam ją trochę i wsadziłam z powrotem bo nie chciałabym żeby mi się od wózka odzwyczaiła bo co ja bym z nią poczęła jakbyśmy miały chodzić na takie długie spacery na rękach szok. Może kup jej jakąś przywieszkę do wózka tylko taką na ten pałąk o który się dziecko opiera to może się troszkę zajmie. Nie wiem kochana. Cwaniara z niej i koniec.
                              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                              Skomentuj


                                ewisienka wiem ze w carrafullu faje ciuszki sa bo kiedys dostalam z nich body i juz mala ze 3 miesiace w nich chodzi fajne sa tez c&a ja dzisiaj kupilam sweterek malej do tej sukienki hello kitty bedzie mala strojnisia przezemnie cos mi sie wydaje


                                Moj mezus od tego tyg do szkoly wraca buuu nie lubie siedziec calego dnia bez niego dosc mocno jestem do niego przywiazana ah ta milosc ciekawe ile tak bedzie hihih




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X