Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Uciekam bo panięta jestem zajrzę do Was jutro. Buziaki kochane i proszę mi tu troszkę ponadrabiać bo nie ma co pisać. Ehh mamcie opuszczacie się
    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







    Skomentuj

    •    
         

      Hej
      Kochane u nas sporo się dzieje. Gabi pełza jak szalona, cały pokój jej. Gada jak najęta ta-ta, ba-ba, dzia-dzia, niestety na ma-ma się jeszcze nie doczekałam. Sama jeszcze nie siada ale i tak postępy robi nieziemskie. Wczoraj dopełzłą do szfaki i otworzyła ja i powyciągała wszystki bluzki które dała radę dosięgnąć.
      Ja z przykrością stwierdzam że nie mam dla niej teraz zbytnio czasu bo temat mgr est niestety dalej aktualny i nie zamknięty. Dziś już jadę ją oprawić i jak Bóg da to wreszcie złożę. Sytuacja jeszcze się skomplikowała że za tydzień w środę mam wizytę u lekarza-na którą czekałąm chyba 3 miesiące, a obrona może właśnie wypaść w tym terminie także jeśli by miało tak być to ja nie złoże jej dzisiaj bo poprostu nie dam rady....
      Dziewczynki coś się dzieje u nas od tygodnia. Moja Gabi bardzo niespokojnie śpi. Budzi sie 5-6 razy w nocy i płacze. Dziś w nocy już jej dałam mleko ale nie chciałam jej uczyć tego wstawania nocnego bo dziecko się szybko przyzwyczaja, ale cóż mam zrobić. Ja kłądę się zmęczona o 1-2 w nocy a pobudnki mam co godzinę.
      ewisienka to faktycznie biedulka z Werci namęczyła się biedna. My mamy odwrotny problem bo ostatnio-chyba po bananie Gabi załatwia się "tak inaczej" hehehe zeby inaczej nie napisać.
      Zapomniałam wam napisać że moja małą zrobiła się zdecydowanie odważniejsza, juz nie płącze na widok obcych. Na urodzinach siostry ciotecznej-w sobote, była co by dużo nie mówić atrakcją wieczoru, popisywała się wszystkim co umie, a przy tym była bardzo grzeczniutka- w odróżnieniu od solenizantki.

      Przeczytałam tyle co jest na tej stronie i wiem że sporo opuściłam i nie wiem kochane co u reszty- prosze o wybaczenie nadrobie niebawem




      Skomentuj


        ewisienka biedulka z malej ... a co do pisania to kurcze ostatnio to bida na forum zadna sie nie odzywa mam nadzieje ze niedlugo sie to zmieni
        BGKM popierwsze dasz na pewno rade z ta praca trzymamy kciuki!!! a co do malej to moze brzuszek ja boli albo zabki ida skoro niespokojna jest?? a jakis katarek sie nie zaczyna bo moze jej sie zle oddychac

        Ja mam nadzieje ze jutro ostatni raz do pracy w tym miesiacu... i ze w koncu znajde cos nowego musze cos dzisiaj poszukac

        Szukam malej jakiejs sukienki zastanawiam sie nad ta :
        http://www.allegro.pl/item732598468_...wyprzedaz.html

        http://www.allegro.pl/item730321186_..._kitty_80.html

        i wypatrzylam jeszcze taka ladna w H&M z dzianiny z dl rekawkiem w paseczki




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          Hej

          BGKM Być może ten płacz nocny ma związek z ząbkami.Moja mała jak jej wychodziły te pierwsze to popłakiwała w nocy.Za jakiś czas pojawiły się perełeczki.Być może i u was jest podobnie.

          Sloneczko Slicznie sukienie,mi się bardzo podoba ta druga hallo Kitty

          U nas piękna pogoda,więc korzystamy z niej i spacerujemy

          Buziaczki :*****
          Martynka ur.11 listopada 2008
          Iga ur.3 sierpień 2012



          Skomentuj


            Hej
            U nas dzisiaj ok. Mała obudziła się z nocy dopiero około 10 także się wyspałyśmy a potem nam dzionek szybko minął.

            BGKM Gabrysia to spryciara

            Sloneczko super te sukieneczki ja bym obydwie zamówiła jakbym miała kaskę
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              hej dziołszki
              Praca wreszcie oddana- mam cykora i boje się zajrzeć w tą oprawioną wersje, bo boje się że znajde jakieś byki obrone napewno będe miała po 15 września.
              Co do spania to też zganiam to na ząbki bo co moge innego wymyśleć, ma jeszcze delikatny stan podgorączkowy 37.... kataru brak i innych objawów które by świadczyły o czymś innym. Tylko że ja tych ząbków wypatruje już od 2 miesięcy, ale kto wie może wreszcie pojawią się perełki- nie moge sprawdzić , bo Gabi krzyczy w niebogłosy jak tylko próbuje odchylić wargę, czyżby aż tak to ją bolało
              sloneczko8 mnie podoba się bardziej ta druga-jest przesłodka

              Moja misia już lula bo dziś cały dzień jeździła ze mna-kochane ja ją zabieram na uczelnie, do banku , normalnie wszędzie (była nawet z nami na wszystkich spotkaniach u notariusza jak kupowaliśmy mieszkanie hehehe), bo nie mam jej z kim zostawić, może moje słonko małe będzie podróżnikiem hehehe
              Lecę robić prezentacje zajrzę tu w nocy buziaki papapa




              Skomentuj


                hejo kobietki u nas dzisiaj sliczny dzien czekamy na tate i pojdziemy skorzystac z dobrej pogody i pojdziemy na plac zabaw a dzisiaj kupilam ta sukienke z Hello Kitty w kolorze fioletu jeszcze tylko jakas buzka czy body i bedzie laska jak sie patrzy ja juz tez prawie "ubrana " na pierwsze urodzinki ubrana maz tez
                ewisienka dobrze ze mala lepiej tez bym kupila obydwie jak bym miala fundusz no ale niestety...




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej dziewczyny
                  Dzisiaj przeżyłam znowu koszmar- mała spadła mi z łóżka. Kurdę ale jestem głupia zostawiłam ją na naszym łóżku zamiast przełożyć do łóżeczka i bida na śpiąco mi zleciała . Na szczęście nic się nie stała ale najadłam się strachu.
                  My dzisiaj byliśmy prawie cały dzień u mojego taty. Zrobiłam zakupy i pospacerowałam z małą. Byłyśmy na placu zabaw na zjeżdżalni i w piaskownicy bo mała się uwielbia w niej bawić .

                  Sloneczko co do tych sukienek z Hello Kitty to one są przesłodkie i naprawdę mała będzie ślicznie w nich wyglądać. Ja chyba też jej kupię i jak spojrzałam w inne przedmioty tego sprzedawcy to tam są takie piękne ubranka, że szok. Tylko, że bardzo drogie a u nas z tymi funduszami to też nie jest za dobrze, ale na roczek mała musi wyglądać elegancko i trzeba jej coś fajnego kupić.

                  BGKM mi też się wydaję, że takie zachowanie Gabrysi spow9odowane jest właśnie ząbakami. Zobaczysz że niedługo i wy bedziecie się cieszyły pięknymi perełkami.

                  Coś ostatnio strasznie cicho na naszym forum ale to chyba zrozumiałe. Mamy poszły do pracy po urlopach i nie mają za bardzo czasu żeby do nas często zaglądać, a szkoda. U nas też dziś śliczna pogoda i jak tylko dokończę obiadek i mała wstanie to lecimy korzystać z ostatnich letnich dni .
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    ewisienka nic mi nie mow o finansach bo nasze tez sie krucho maja
                    a co do sukienki to jesli jest u was H&M to tam jest taniej niz na allegro ja za nia dalam 50zl ale musze isc wymienic chyba bo kupilam rozmiar 80 ale chyba lepszy bedzie ten 86




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      a tu nadal cisza tak ladnie na dworze a ja musze w domku na razie siedziec z mala i do tego nie ma z kim pogadac ....




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a ewisienka co do upaku Weroniki nei martw sie dobrze ze sie nic nie stalo napewno jeszcze ni raz beda guzy i siniaki wiem bo moj Olinek tez co chwile jakies cuda wywija




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Hej
                          Ale tu pusto i nudno bo nie ma co czytać. kobiety co tam u Was i u Waszych dzieciaczków?
                          U nas ok. Mała częściej się już puszcza i próbuje sama chwilkę ustać ale wszystkie takie próby kończą się wylądowaniem na miękkiej pieluszce , poza tym non stop jesteśmy na dworku i korzystamy z ostatniej pięknej letniej pogody bo potem jesień nas czeka i jak to jesienią pogoda może nam płatać figle.
                          Jutro mam zamiar wybrać się z Weroniką na tą Akademię Pampersa- jak wrócę to Wam opowiem co i jak potem mam panieński mojej koleżanki do której idziemy 19 września na weselicho . W między czasie zahaczę może jeszcze o mecz piłki ręcznej bo jutro u nas kobietki grają- powspominam sobie bo ma iść kilka koleżanek ze starego składu, aż mi się łezka w oku zakręciła.
                          Poza tym u nas jakoś po staremu mamy na razie 2 zębolki i kolejne jak na razie nam się nie pokazują. Weronika zjada już serki, daję jej serek waniliowy Danio i bardzo go lubi i nie ma po nim żadnego uczulonka. Je też Bakusie i Danonki. Od pewnego czasu zauważyłam że interesują ją bajki. W sumie nie pozwalam jej siedzieć przed telewizorkiem zbyt długo bo jest za mała, ale jak obejrzy sobie jedną bajeczkę to nic się nie stanie.
                          Kobietki o u Was piszcie koniecznie
                          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                          Skomentuj


                            Hej
                            Kochane strasznie tu pusto....co się dzieje??

                            My również korzystamy z pieknej pogody i chodzimy a nawet jeździmy na spacerki.
                            Martynka dostała już prezent od dziadków(moich rodziców) na roczekI już go wypróbowała i bardzo jej się podoba
                            Martynka wstaje w łóżeczku non stop,i zaczyna stawiać kroczki.Co prawda jeszcze nieporadnie ale idzie jej dobrze.
                            Wczoraj skończyła 10 miesięcy!Och jak ten czas pędzi...

                            ewisienka czekam na relację z Akademii,ja niestety nie mam jak się wybrać.
                            Udanego panieńskiego życzymy.Baw się dobrze!

                            My dziś wieczorem wychodzimy z mężem na piwko ze znajomymi i jakieś może ...disco
                            Chcemy uczcić naszą 4 rocznicę ślubu,która była w tygodniu.Niestety mąż na popołudnie pracował i nie było jak za bardzo.
                            Mała z moimi rodzicami zostanie,położymy ją spać i idziemy
                            Cieszę się niezmiernie,bo teraz to nie ma jak wyjść sobie.
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              Oto fotka na rowerku
                              Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:26.
                              Martynka ur.11 listopada 2008
                              Iga ur.3 sierpień 2012



                              Skomentuj


                                Hej
                                Marzenia n wszystkiego najlepszego z okazji 4 rocznicy ślubu. Życzę i Wam dzisiaj udanej zabawy i żeby mała spała dziadkom
                                Rowerek jest super moja Weronika też taki dostanie również na roczek od chrzestnej- mojej siostry. Od dziadków mają być sanki hihi ale nam rosną te pociechy. Wszystkiego dobrego dla Martynki na 10 miesięcy.

                                Ja zaraz jadę do mamy bo się z nią nie widziałam kupę czasu, a i mała się stęskniła za babcią. Na tą Akademię zdecydowałam, że pójdę jutro z mężem bo lepiej jest jak się idzie w grupie bo a to zdjęcie ktoś zrobi a to przypilnuje troszkę małej jak będę oglądać niektóre rzeczy także relację jutro Wam zdam kochane. Mała właśnie sobie lula i niestety muszę ją o 11 obudzić bo po babcie trzeba do pracy podjechać, ale myślę że mi wybaczy .

                                Ja też nie wiem co się dzieję z tymi naszymi mamciami, hallooo wracać proszę do nas i to szybko bo nudno bez Was kobietki.

                                jagodzianka jak tam w pracy? Jak Karolek zareagował na to że nie jesteś z nim non stop w ciągu dnia?
                                geneva, pamka, anetyslaw co u Was?

                                BGKM jak praca, pewnie ostro się przygotowujesz bo obrona tuż tuż. Trzymamy kciuki za Ciebie.

                                Sloneczko i jak wymieniłaś tą sukieneczkę na większą? U nas niestety jeszcze nie ma H&M ale ma niedługo powstać nowe centrum handlowe Plaza i tam najprawdopodobniej będzie super już się cieszę bo uwielbiam ten sklep.
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X