Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    BGKM stolik bardzo fajny my mamy zamiar nabyc taka spacerowke : http://www.allegro.pl/item719468396_..._0zl_w_wa.html
    Kurde wszystko mnie bolli nie mam na nic sily
    ewisienka my tez chcemy lokate zlozyc ale narazie nasza sytuacja musi sie poproawic




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      sloneczko8 bardzo fajny ten wózek, ale 9,5kg i nie pokazali jak sie sklada chyba poszukam czegoś lżejszego jeszcze....ale za fajny wózek trzeba dać tak w granicach 400-500zł, ale co tam jeszcze chce mieć jednego brzdąca to się przyda
      sloneczko odpoczywaj sobie i kuruj się

      Lece się wyszykowac do kościoła, potem jedziemy na zakupy-nie lubie tego robić w niedziele,ale nie mamy wyjścia, bo w tygodniu nie mamy czasu, a potem biorę się za naukę pytań na obronę
      Pozdrawiam




      Skomentuj


        dla mnie w porownaniu z tym co mam jest leciutki do tego ma poleczki i dla mamy i dla dziecka podobaja mi sie jeszcze wozki peg perego ale one to juz sa powyzej 1000zl




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          Hej kobietki nie wiem co mam robić Jasiek dziś rano miał temperaturę 38,9. Dałam mu nurofen i po ok. 40 min. temperatura spadła. W tej chwili wszystko jest jak zawsze czyli mały jest pogodny i radosny, ale nie wiem czy nie powinnam wezwać lekarza. Co radzicie? Mały pierwszy raz ma temperaturę i zastanawiam się czy tak wysoka to może być od ząbków, których jeszcze nadal nie ma czy też to może jakaś trzydniówka albo inne choróbsko. Jeśli będzie w miarę OK to może przeczekać noc i dopiero jutro pójść do przychodni?

          Nie wiem co robić i strasznie się przejmuję. Nie mogę znieść, gdy Jasiek tak cierpi.


          Skomentuj


            Kochana jak temperatura spadła to spokojnie może właśnie to na zęby, ale w razie co jeśli znowu się pojawi i będzie się dłużej utrzymywać i nie będzie spadać to jak najbardziej wezwij lekarza.
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              amie7 ja bym wezwała lekarza jeśli gorączka wróci za chwile, czyli jak przestanie działać lek....obserwuj Jasia. Na ząbki to chyba za wysoka temperatuta. A gorączka nie bierze się znikąd zawsze jest jakaś przyczyna
              Jak masz jakiegoś lekarza na telefon to myśle że zadzwoń i zapytaj co może być przyczyną bo to dość wysoka gorączka.
              Dawaj znać co i jak....Powodzenia, bedzie dobrze, trzymajcie się




              Skomentuj


                amie7 no i jak tam Jasiu? Mam nadzieję, że ok i temperatura dała Wam spokój. Kochana ja też nie wiem jak będę się zachowywać jak moja mała dostanie temperaturki bo jeszcze nigdy nie miała takiej wysokiej. po to tu jesteśmy żeby sobie wzajemnie pomagać

                My nareszcie już w domku. Mała już śpi, a mąż ucieszony bo samochód nam odpalił. Teraz tylko trzeba środek włożyć, a przed tym jeszcze ja muszę go ładnie w środku wysprzątać i można jeździć .
                Kochane jak Wam minął weekend? Z BGKM dzisiaj się spotkałyśmy w sklepie miłe i przypadkowe spotkanko. Gabrysia jest taka słodziutka, że szok. Kasiu a Ty to normalnie wyglądasz jak modelka, wogóle nie widać że ostatnio zarywałaś noce przy pracy. Fajnie że nasi mężowie się poznali, może kiedyś się właśnie z nimi spotkamy to będą już się znali . Śmieję się bo mój Kamil to za bardzo się nic nie odzywał, ale tak zawsze jeśli kogoś pierwszy raz widzi. Mam małego wstydziocha w domku hihi
                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Ok kochane spadam bo widzę że wy już dawno to robicie. Dobranoc kochane i do jutra
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    Heloł

                    amie jak Jasiu się czuje???
                    Mam nadzieję, że lepiej!
                    Kurcze nie wiem czy tak wysoka temperatura może być od ząbków...
                    Nie mam doświadczenia w tym temacie...

                    My dziś byliśmy cały dzień u moich rodziców
                    W ich parafii był dziś odpust...nie wiem czy u Was też się je obchodzi...
                    W każdym bądź razie wygląda to tak, że pod Kościołem ustawiają się stoiska z zabawkami, balonami tego typu rzeczami czasem też karuzele...jednym słowem raj dla dzieci
                    Karol dostał ogromnego balonika prosiaczka.
                    Miał z nim ubaw cały dzień.
                    Jestem zmęczona zaraz wskauje do łóżeczka.

                    Spokojnej nocy!
                    jagodzianka

                    Skomentuj


                      Witam!!!
                      ewisienka super przypadkowe spotkanie
                      Wreszcie zobaczyłam śliczne dwie perełki Weronisi
                      wygląda super. Kochana dzięki za komplement, ale czuje się wykończona.
                      Dziś stwierdziliśmy z miśkiem, że niedziela to jedyny dzień
                      kiedy mamy czas na zakupyprzerażające to
                      ale niestety prawdziwe....
                      Po obronie musimy nadrobić spotkanie kawkowo-plotkarskie

                      monia717 ja wiem o czym mówis
                      z bo byliśmy 2 tygodnie temu na odpuście
                      ledwo się do samochodu zapakowaliśmy
                      z tymi balonami i zabawkami
                      do tej pory Gabi ma balon z helem nad łóżkiem i ptaszka twity-czy jak sie go pisze

                      amie7 daj znać co z Jasiem
                      U nas do tej pory nie było gorączki-odpukać
                      dlatego też nie mam doświadczenia w tym temacie
                      ale napewno jest to bardzo niepokojące-dlatego prosze napisz co i jak

                      Wracam do poprawek mojej kochanej pracy magisterskiej-którą już poprostu ... chyba nie naisze bo by było bardzo brzydko

                      paaa dziewczyny




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Byliśmy w pogotowiu. To nie ząbki a wirusówka.
                        Jak mu dam nurofen i temperatura spada to jest super wesołe i roześmiane dzieciątko, ale gdy temperaturka idzie w górę to coś strasznego. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.

                        Padam po jednej nieprzespanej nocy. Może chociaż troszkę uda mi się dziś pospać. Dobranoc.


                        Skomentuj


                          Witajcie

                          Amie O kurcze,szkoda Jasia.A już myślałam że przeszła gorączka i z Jasiem lepiej.
                          No więc trzymajcie się i życzę dużo zdróweczka dla niunia.
                          A jak po nocce dziś jest już lepiej?

                          My weekend spędziliśmy dosyć fajnie i rodzinnie.Po obiadku wybraliśmy się na deptak na lodypóżniej do parku i na plac zabaw.
                          Martynce bardzo się podobało,zwłaszcza huśtanie na koniku
                          Wogóle zauważyłam,że bardzo lubi dzieci.Zaczepiała je i coś tam gaworzyła.

                          Jagodzianka Oczywiście wiem co to odpust,u nas też są takie.W mieście to już niestety nie rozstawiają się stragany,ale na wsi i owszem.
                          Ja bardzo lubię sobie kupować szczypki,przepadam za nimi.Jeszcze jak byłam dzieckiem rodzice mi zawsze je kupowali i tak już chyba mi zostało

                          Dziś u nas ładnie,więc spacerek będzie i to chyba w towarzystwie koleżanki i Bartusia.Pisała mi że chyba przyjedzie do rodziców,a oni mieszkają na moim osiedlu.
                          Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:26.
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            amie wspolczuje bo wiem jak to jest miec chore dziecko w domu mam nadzieje ze Jasiowi szybko przejdzie!!
                            marzeni sliczne fotki ja bym sie tam bala zostawic Oli sama na tej sprezynce czy jak to sie tam zwie

                            u nas tez ladnie ale ja sobie dzisiaj odpuszcze spacer troche sie jeszcze podkoruje




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              Hej Dziewczyny
                              A ja dzisiaj cały dzień czekałam, aż mi ktoś tego cholernego kompa uruchomi i co !!!!!!!!!!! wcale się nie popsuł tylko na złość nie chciał mi się uruchomić a jak mój mąż przyszedł z pracy załączył się od razu (fuck) co za koszmarny dzień dzisiaj miałam . Na dodatek pojechałam dzisiaj do sklepu kupić małej parę rajstopek i body bo normalnie ze wszystkiego powyrastała i całe szczęście, że była ze mną moja szwagierka i mnie poratowała bo chyba bym ze wstydu się pod ziemię zapadła bo moja karta niestety została zablokowana, a gotówki przy sobie nie miałam- normalnie koszmar. Całe szczęście że ten dzień już się kończy, a jutrzejszy dla nas będzie troszkę lepszy.
                              Poza tym przyjechała dzisiaj do mnie koleżanka na kawkę i troszkę polepszyła mi humorek. Wercia też dzisiaj grzeczna także dobrze.

                              amie7 współczuję choroby Jasia. To trzydniówka? Kurcze biedactwo.

                              marzenia n no widać że mała była w siódmym niebie, jaka poważna na tej sprężynce

                              BGKM oj no pewnie spotkanko musi być po Twojej obronie i po naszych weselach
                              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                              Skomentuj


                                ewisienka to widze ze za dobrego humorku i dzionka nie mialas napewno jutro bedzie lepiej... ja tez nie mialam powodu do radosci(odebralam swoja wyplate ) ja sie jutro wybieram po jakies rajstopki i body dla malej.
                                hmm do tego maz mnie irytuje swoim paleniem niby sie stara rzucic ale cos mu nie idzie




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X