Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jaka_ja Oliwka urodzila sie dzien przed terminem wazyla 3650g a jak ja wypisywali to 3270g
    pamka uj to cie nie milo maly potraktowal Oliwka tez tak lubi jak Antos i ma okres siedzenia na kolanach
    BGKM hmm Oliwia je 4 do 5 razy mleko po 180 ml wieczorem zje tylko 210ml potem po pierwszej pobudce dostaje kaszke nastepnie deserek na obiad zupka w miedzy czasie czasami jakies ciacho lub kromke cheba
    amie ladny fotelik bardzo przydatna ta poleczka na kubek czy zabawki ale zgadzam sie z BGKM starsznie drogi

    Unas dzisiaj tak sobie ake juzo 9 bylysmy na krotkim spacerku a mam pytanie jak wysylalyscie te zakretki z bobovity to kupowalyscie zwykly znaczek?? bo to od ciezaru zalezy chyba i nie wiem czy musze to zwazyc czy co




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      dziewczyny a gdy macie chwile dla siebie to co porabbiacie?? bo ja np czytam ksiazki badz gazety albo robie kolczyki lub gdy mala spi lub jest grzeczna to poprostu spedzam czas z mezem ogladajac nasz ulubiony serial CSI albo nic nie robiac




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        sloneczko te nakrętki trzeba wysłać listem zwykłym babka na poczcie Ci zważy kopertkę i powie ile masz zapłacić
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          tez tak myslalam :P




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Hej my już po szczepieniu i po 2h spacerku,coś pogrzmiewa sobie i wiaterek się zerwał chyba burzowo dziś będzie. Powiem wam, że kochane troche się przeliczyłam z wagą mojej kruszynki bo przytyła tylko 0,6kg i waży 6620g-a myślałam że będzie bliżej 7kg. Ale lekarka stwierdziła, że przyrost wagi w normie i że niunia to mały żywiołek-kręciołek ....nie dała się za nic w świecie zmierzyć zabierała lekarce centymetr i tak się wierciła, że chyba mierzyła ją 5min i trzymałam ją z mężem bo inaczej to by nie dało rady, śmiała się do obrazków na ścianie w gabinecie ...zapłakała może 3sekundy po szczepionce, bo pokazałam jej następnego bobaska na ścianie więc się zainteresowała od razu i zapomniała o kujnięciu.
            Wpadłyśmy tylko zjeść obiadek i zaraz znów pędzimy na dworek, no chyba że faktycznie coś lunie..




            Skomentuj


              to dzielna kobieta




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                sloneczko8 kurde a ja myślałam że Gabi sporo je, ale chyba musze nad nią popracować u nas to wygląda tak:
                rano(po całej nocy przespanej)-100-120ml mleka, po 3,5h 150ml kaszki, następnie po 4h 120ml mleka, po tym godzina przerwy 130ml zupki, po kolejnej godzinie deserek(cały słoiczek), następnie kaszka wieczorna 100-150ml-zależy od Gabrysiowego nastroju...i tyle, kurde Gabi nie chce jeść więcej za nic w świecie. Najbardziej ubolewam nad tymi małymi ilościami mleka jakie pochłania.




                Skomentuj

                •    
                     

                  BGKM Oliwia je generalnie co 2 h gdy sie obudzi to jeszcze z godzinke poczeka chociaz wczoraj mnie mile zaskoczyla bo jadla co 3h dzisiaj juz tez sie raz tak zdarzylo a moze poprostu Gabrysi wystacza tyle co zje




                  Changes in my life you will see in time
                  changes in my life you always in my mind
                  changes in my life you always by my side....

                  Skomentuj


                    i luneło buuu.....
                    sloneczko8 Gabi jadła by jeszcze mniej ,ale ja jej troche wpychamtakże napewno jej to wystarcza.




                    Skomentuj


                      Mój Jasiek chyba za jedzeniem nie przepada. U nas wygląda to tak:
                      po przespanej nocy ok. 6 rano 100-120ml mleka, ok. 9 180-200 ml kaszki, na obiad ok. godz. 13 130 ml zupki lub obiadku, o 17 deserek, o 19 180-200 ml kaszki i ok. 20 buteleczka mleka ok. 100 ml. Dodatkowo w dzień ok. 100 ml mleczka ale tak po kilka łyczków aby ugasić pragnienie, no i oczywiście do picia herbatka i woda.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No nie jestem wściekła, ledwo co wyszłam z dzieckiem na spacer a tu znowu burza i leje ja już mam dość tego deszczu !!!!!!! Sprawdziło się stare przysłowie "nie chwal dnia przed zachodem słońca"

                        BGKMdzielna Gabi, proszę ją od nas ucałować

                        U nas z jedzonkiem sprawa wygląda tak: Rano jak mała wstanie je 150 ml kaszki, potem po jakiś 3 godzinkach je mleczko 180 ml, około 14/15 je zupkę i tu jest różnie potrafi nawet zjeść 200 ml zupki mój głodomorek jeden , w między czasie je bananka, jabłuszko albo jakiś inny deserek. Po obiadku za jakieś 3,5 godzinki daję małej mleczko 180 ml i potem dopiero na kolacyjkę mała dostaje kaszkę. O 23 je na śpiocha mleczko i czasem w nocy jak jej się zachce . Nie mogę na jedzonko Weroniki narzekać bo ma dobry apetyt.
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          amie7 to widze, że Jasiek podobnie jak Gabi za jedzeniem zbytnio nie przepada...ale kochana widzę że kaszke lubi to troche nadgania ,Gabrysia ostatnio się obraziła na kaszkę,wcześniej też jadła sporo ok.180ml a teraz tak jak mleka 100-120, czasem uda mi się wcisnąć w nią 150ml ale to muszę się nieźle nagadać i zabawiać ją, żeby wogóle buźke otworzyła




                          Skomentuj


                            U nas też dziś pogodniej
                            Przyszła babcia i zabrała Karolka na spacer.

                            sloneczko a u nas tak:
                            Rano między 6 a 7,150 ml mleczka, między 9-10 miseczka kaszki, między 13-14 słoiczek bądz mój obiadek, między 17-18 deserek i między 19-20 210 ml mleczka.
                            Mój Karolek to głodomorek lubi jeść. Staram się mu nic nie dawać między posiłkami ale jak widzi, że my coś jemy zawsze coś szkubnie
                            No i nie przesypia jednym ciągiem nocy także jak się budzi też pije mleczko ale to już nie tak dużo, bardzo różnie.
                            A z przepajaniem to tylko jak jest ciepło chce coś pić, w takie deszczowe dni symbolicznie herbatka.

                            A z tym wolnym czasem to ostatnio krucho...bo zawsze jest coś do zrobienia w domu to pranie, prasowanie...
                            Ale w ciąży też lubiłam czytać, zwłaszcza kryminały Chmielewskiej
                            A co to za kolczyki robisz???
                            Pochwal się, wrzuć jakąś fotke
                            jagodzianka

                            Skomentuj


                              Widzę, że z tym jedzonkiem nie jest u nas ta źle jak mi się wydawało. Praktycznie wszystkie dzieciaczki jedzą zbliżone ilości. Tylko waga troszkę mnie martwi, bo jednak zostaje troszkę w tyle za waszymi pociechami. Może troszkę dlatego, że jest bardzo ruchliwym dzieckiem, gdyby mógł to już by biegał.


                              Skomentuj


                                no nie jest źle Gabi bardzo nie odstaje z tymi posiłkami, ale przybiera na wadze raczej mało 0,6kg- to niewiele, ale cóż tłumacze sobie, że jest bardzo ruchliwa a je tyle, ile potrzebuje poprostu jest drobniejsza i już...




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X