Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ale dzisiaj moje dziecko ma super humor szkoda ze tak codziennie jest super sie dzisiaj bawimy nawet sie przewrocila z plecow na brzuch pierwszy raz




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Wykąpałam Nadusię, tatuś dał jej mleczko, a sama skoczyłam na solarium
      Dawno nie byłam i mam trochę pyszczek czerwony!

      Słoneczko Nadia waży dokładnie tak jak Twoja Oliwka, chociaż Nadia jest prawie miesiąc starsza od Oliwki.Nadusia będzie raczej drobną dziewczynką, oboje z mężem jesteśmy raczej "drobni".
      Ja po ciaży ważę 54 kg, przed ważyłam 49 kg.

      Jaka była masa urodzeniowa Waszych maluszków?

      Nadia ważyła 3,4 kg, przy wypisie ze szpitala 3,2 kg( rodziłam w 1 dniu 38 tygodnia ciąży)

      pamka tak dawno nie sięgałam po książkę, a przed urodzeniem Nadii dnia bez książki sobie nie wyobrażałam. Teraz a szczególnie od kiedy wróciłam do pracy poprostu nie mam na to czasu, nad czym ubolewam...


      Skomentuj


        jaka ja cudna fotka Nadii!!!
        Widzisz nie raczkuje a jak ładnie wstaje!!!

        Karol urodził się w 40 tygodniu ciąży i ważył 3500, przy wypisie tyle samo
        Ja też byłam wczoraj się wygrzać...jutro planuję powtórkę
        jagodzianka

        Skomentuj


          oj...
          cala jestem podrapana i czerwona. moj syn kiedy trzymam go na rekach domaga sie bym stawiala go na nozki na swoich nogach, obejmuje mnie za szyje i chce siegac po to co mam za plecami lub obok. efektem jest szrama pod okiem i na poliku. wygladam jakbym toczyla jakies walki uliczne. teraz dałam mu zabawke ktora wczesniej schowalam nie pamieta jej wiec bawi sie doskonale, jakby byla nowa.. robie tak z zabawkami od czasu do czasu bo moj syn strasznie szyko sie nudzi.
          słoneczko ja tez czytam fanstyke polska bo do takiej mam dostep moj szwaier ma tego całe polki
          jaka_ja wiem cos o tym, uwielbiam czytac a był taki okres ze przy Antku nie moglam przeczytac nic. Ale jak mu zabki wyszly to miałam troszeczke spokoju i troche nadrobiłam zaległosci chociaz nadal mam dluuuuga liste tytułow do przeczytania...

          Co do wagi urodzeniowej Antonia to było 4300 w 41 tyg ciazy. Przy wypisie ze szpitala rowne 4 kg...
          "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












          Skomentuj


            jagodzianka Nadia sama nie wstaje, ale stać bardzo lubi, mordeczka jej się śmieje jak tylko ją tak postawię na nóżki

            Jeśli chodzi o solarium...miło się tak wygrzać, szczególnie, gdy za oknem taka aura....Pojutrze też planuję wyskoczyć na jakieś 10 min.


            Skomentuj


              pamka ten Twój Antosiek to mały rozrabiaka, moja Nadia to ostatnio upodobała sobie ciągnięcie mnie za włosy i głaskanie bądź klepanie mnie po twarzy, ehhh....te dzieciaczki nasze...


              Skomentuj


                Hej
                sloneczko8 Moja Gabi będzie ważyła w okolicach 7kg (jutro będe wiedziałą dokładniej bo idziemy na szczepienie ), ale jest ze stycznia-także jakieś 2miechy młodsza od waszych pociech-też jest raczej drobna i jeśli się nie wrodzi do tatusia(100kg wagi) to będzie raczej drobna. Ja teraz waże 57kg a mam 169cm wzrostu, przed ciążą ważyłam 55kg -teraz jest mi całkiem dobrze, chociaż brakuje mi tych piersi co miałam jak karmiłam hehehehe...

                jaka_ja moja Gabi ważyła 2310g i 50cm długa...kruszyneczka moja kochana
                monia717 oj ja też się wybieram, może jutro wyskocze na solarium oj jak mi tego brakuje
                amie7 u nas też tak jak u dziewczyn wizyty 80-100zł zależy jaka dziura i czy znieczulenie..także coś drogo u was. WSZYSTKIGO NAJLEPSZEGO DLA JASIA Z OKAZJI IMIENINEK

                Ja już nie pamiętam kiedy przeczytałam ostatnio jakąś dobrą książkę,raczej siedze w gazetkach specjalistycznych i skryptach, ale jak tylko napisze tą pracę to przeczytam sobie coś napewno....
                A w sumie to nie powinnam narzekać wkońcu codziennie czytam Gabi jej książeczki, oj uwielbia to a ja je już znam na pamięć

                Dziewczyny czy mozecie mi napisac mniej więcej co jedzą wasze dzieciaczki i w jakich ilościach i w jakiej kolejności....




                Skomentuj

                •    
                     

                  jaka_ja Nadusia już pięknie stoi słodziaczek malutki
                  pamka masz bardzo dobry sposób z tym chowaniem zabawek moja mama też tak robiła. Widzę, że masz wesoło bawiąć się z Antosiem




                  Skomentuj


                    ewisienka faktycznie pogoda u was nieciekawa. U nas nawet jak jest pochmurno to deszczu za wiele nie ma. Dziś też zaczął padać dopiero o 16 więc oczywiście na spacerku byliśmy. Gratulacje dla Weronisi za ta-ta. Mój Jasiek jak się uparł przy ba-ba to teraz prawie nic innego nie chce mówić.

                    BGKM dla chcącego nic trudnego, na pewno sobie poradzisz z tą pracą. Powodzenia jutro na szczepieniu.

                    jaka_ja Jaś też woli pełzać do tyłu chociaż robi coraz większe postępy w raczkowaniu. Już udaje mu się zrobić dwa kroczki do przodu. Co do solarium to też by mi się przydało, bo wyglądam jak córka młynarza. Mam bardzo jasną karnację i opalam się z wielkim trudem, nad czym nieustannie ubolewam

                    Mój szkrab waży 7,8 kg i chyba jest najmniejszy z naszych dzieciaczków ma 68 cm.
                    Startował z wagi urodzeniowej 2900 i 50 cm.

                    Jaś dziś na imieninki dostał od nas krzesełko kąpielowe. Zakup w 100% udany. Małemu bardzo się spodobało. Najpierw była sucha zaprawa i zapoznanie z krzesełkiem a potem wspaniała kąpiel.
                    Attached Files


                    Skomentuj


                      amie ale ze mnie gapa! Wszstkiego najlepszego dla Jasia z okazji imieninek
                      To krzesełko do kąpieli to piękna sprawa- przyznam, że nie słyszałam o czymś takim...Widać, że Twojemu syneczkowi bardzo się spodobał prezencik


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Właśnie dziś dokonaliśmy zakupu fotelika. Wybraliśmy taki:
                        http://www.allegro.pl/item662844983_...0zl_frote.html
                        z pokrowcem frotte i uchwytem na kubek.
                        Jutro powinien dojść. Ciekawe czy dla Jaśka się spodoba.
                        Z tej samej firmy i w tym samym kolorze mamy wózek i fotelik 0-13 kg.

                        jaka_ja super foteczka


                        Skomentuj


                          Witajcie kochane
                          U nas dopiero 20 minut temu włączyli nam prąd, normalnie masakra nic nie mogłam sobie zrobić. Małą kąpałam przy świeczce.

                          jaka_ja Weronika urodziła się w 6 dniu 41 tygodnia, ważyła 3930 i miała 60 cm . Jeśli chodzi o mojego szkraba to uwielbia się do mnie poprzytulać, głaska mnie po buzi i z otwartą buźką mnie całuje wydając przy tym różne dźwięki. Robi też małe postępy w raczkowaniu, bo pełzanie ma opanowane do perfekcji. Śmiać mi się z niej nieraz chce bo kręci "bączki" na panelach (okręca się wokół własnej osi). Sama z chęcią bym skoczyła na solarium bo przy tej pogodzie to człowiek nigdy się nie opali, a na poprawę humorku zawsze coś trzeba dla siebie zrobić.

                          amie7 super to krzesełko, sama się za takim rozglądałam. Ja za przegląd ząbków nic nie płaciłam bo poszłam na fundusz do nowo otwartej kliniki , a ten zabieg co miałam ostatnio robiony też był darmowy. Swego czasu chodziłam prywatnie do dentysty i też mi zdarzyło kilka razy na wizycie zostawić 400 zł, po prostu aż żal mi było tej kasy, ale teraz wiem, że mam przynajmniej dobrze ząbki wypełnione.

                          Sloneczko8 nie wiem ile moja Weronika waży, bo ostatnio ważona była prawie 2 miesiące temu, a klocek się z niej zrobił mały i poliki takie ma pulchniutkie. Co do książek to sama swego czasu pochłaniałam wręcz książki, ulubionych nie mam, a teraz nie mam kiedy iść nawet do biblioteki. Ale pamka zrobiłaś mi ochotę i wkońcu chyba się wybiorę i oddam zaległe książki za które na pewno zapłacę niezłą karę i może coś mi jeszcze wypożyczą, chyba że z hukiem wylecę za drzwi za to przetrzymanie.

                          BGKM trzymam kciuki kochana na pewno dasz radę, ja musiałam w ciągu tygodnia pod koniec 8 miesiąca ciąży oddać pracę, bo mój promotor nie zajrzał do niej przez kilka tygodni, a potem na ostatnią chwilę kazał wszystko poprawiać. Siedziałam praktycznie non stop przed komputerem i pisałam myślałam że już urodzę z tego wszystkiego przed czasem.

                          Moja żabka właśnie wstała i w najlepsze dokazuje z tatą ciekawa jestem kiedy pójdzie spać
                          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                          Skomentuj


                            amie7 super fotelik
                            jaka_ja foteczka świetna
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              amie7 ja też uważam że super ten fotelik, szkoda tylko, że taki drogi




                              Skomentuj


                                Kochane wkońcu i do nas zawitało słonko. Od rana piękna pogoda, także spacerek będzie i to bardzo długi
                                Ja teraz robię porządki w domku, mała sobie śpi. Ugotuję jej jeszcze tylko zupkę i jaki wstanie wyruszamy spacerować
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X