Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej
    A ja się skusiłam i zamówiłam tego bączka-ewisienka wydaje mi się, że jest super i bardzo tani i dodatkowo nie trzeba płacić za przesyłkę ta siatka też fajna, ale narazie to nie mam gdzie powiesić ...ale niedługo pomyśle. Zaraz mąż odbierze na poczcie te organki co zamówiłam i wam zaraz zdam relacje czy fajne czy nie




    Skomentuj

    •    
         

      Oki kochana czekamy na relację Ja też zamówię tego bączka bo okazja
      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







      Skomentuj


        no i już wypróbowane i chyba jest za wcześnie-owszem widać zainteresowanie ale jak my przyciskamy klawisze i te główki zwierzątek hehehe poza tym troche głośne te organi i klawisze troche są ciężkie do wcisniecia jak dla takiego małego dziecka....myślę że za 3-4miesiące będzie już dobrze . Narazie to my mamy więcej zabawy hehehe...i właśnie Gabi złapała nadmuchaną torebkę foliową i na organki już nie patrzy




        Skomentuj


          Jeśli mowa o zabawkach to Nadia dostała od teściowej zabawkę-matę na której przyciska się zwierzątka i one wydają dźwięki charakterystyczne dla danego gatunku.Bardzo sobie tą zabawkę upodobała.My trochę mniej, bo jest dość głośna
          Pozatym uwielbia klocki - 6 miękkich klocków, każdy jest z innego materiału,każdy bok klocka ma inną fakturę, niektóre szeleszczą, inne mają wbudowane lusterko, grzechotkę,bardzo lubi je dotykać.
          Uwielbia bawić się zwykłymi woreczkami śniadaniowymi. Podoba jej się, jak szeleszczą. Jak widać niewiele potrzeba czasem dziecku do szczęścia.
          Najchętniej bawiłaby się pilotami, komórkami, laptopami....oczy jej się świecą jak widzi te rzeczy...

          ewisienka Nadusia spała dzisiaj nieco lepiej, chociaż nie mogę powiedzieć że spokojnie.Ząbka nadal nie widać.

          Dziewczyny jutro idę do fryzjera. Postanowiłam zrobić pasemka.Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ja z natury jestem blondynką...hehehe...jak to zabrzmiało...i mam problem z farbowaniem non-stop na ciemny kolor...już mi się zaczyna to nudzić.Chcę o kilka tonów rozjaśnić włosy i chyba przez pasemka czy delikatny baleage będzie najprościej.
          Trzymajcie kciuki, żeby to jakoś wyszło, bo się obawiam...


          Skomentuj


            Witam

            ewisienka gratulacje dla Weronisi za przespaną nickę a Tobie życzę, żeby takich nocek było jak najwięcej.
            Ten bączek naprawdę fajny. Chyba też się skuszę i kupię coś takiego dla Jasia tylko chyba muszę polatać po sklepach bo z allegro do środy może mi nie dojść a w środę mój szkrabik ma imieniny. Ta siatka na zabawki kąpielowe też mi się podoba.

            BGKM powodzonka na egzaminie z angielskiego. Trzymam kciuki oczywiście.

            marzeni u Jasia też chyba ząbki idą bo ostatnio jakiś taki niespokojny jest, płacze bez powodu i wszystko strasznie gryzie, a najchętniej to moje palce chociaż nosa i brody też nie oszczędza. Może faktycznie już i nasze maluszki będą mogły się pochwalić ślicznymi, białymi ząbkami.
            Z tą marcheweczką to super pomysł. Ja jeszcze dla Jasia nie dawałam ale jutro na pewno wypróbuję.

            jaka_ja faktycznie woreczki i wszelkie szeleszczące folie to wspaniałe zabawki. Mój mały też je uwielbia. Czasem się zastanawiam jaki sens kupowania zabawek skoro Jasiek i tak woli folie, kartoniki, gazety.
            Trzymam jutro kciuki, żeby ta nowa fryzurka spełniła Twoje oczekiwania.

            U nas pogoda dziś też od rana była piękna wiec cały dzień spacerowaliśmy a wieczorkiem padał deszcz. Poza tym pochwalę się: mam WAKACJE!!! I jestem bardzo szczęśliwa. Prawie całe dwa miesiące z moim maluszkiem


            Skomentuj


              Hej kochane
              Kolejna przespana nocka w całości tym razem z mamą i z tatą w łożu . Kurcze dziewczyny przez tą pogodę mnie coś rozkłada. jestem wściekła bo siorka z dzidzią już w domku, a ja nawet nie mogę ich odwiedzić masakra. Jak się wykuruję to będziemy ich często nawiedzać.
              amie 7 u nas od wczoraj od 13 leje non stop, cała noc padało i teraz też ja już nie mam głowy ta pogoda jest okropna. Podobno ma tak być do 15 lipca- chyba się wykończę

              jaka_ja kochana na pewno super będziesz wyglądała w nowej fryzurce
              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







              Skomentuj


                u nas dzisiaj pogoda super niech tylko mala sie obudzi i idziemy na dwor po zakupy na poczte i spacerek niestety dzisiaj jestesmy calkiem same
                A dziekuje bardzo za zyczonka
                Macie moze jakies przepisy na szybka ale dobra kolacje do filmu?? bo mam zamiar cos jutro zrobic poniewaz mamy jutro rocznice slubu a ja nie mam na nic pomyslu...




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej sloneczko8najlepsze życzonka z okazji rocznicy
                  możesz zrobić sałatkę grecką w sam raz na kolacyjkę, lekka i łatwa w przyrządzeniu, a do tego jakieś dobre winko
                  Sałatka grecka:
                  1 średnia sałatka lodowa
                  pomidor
                  ogórek
                  1 papryka czerwona,
                  1 papryka żółta (nie koniecznie trzeba dodawać)
                  rzodkiewka (3 sztuki),
                  ser feta,
                  sos grecki

                  albo coś na ciepło np. spaghetti

                  Miłego wieczorku Wam życzę, a pogody zazdroszczę u nas leje i na spacer na pewno nie wyjdziemy
                  Uciekam na kawusię
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    witam
                    BGKM nie "widziałysmy sie" jeszcze
                    mam oczywiscie profil na naszej-klasie i serdecznie zapraszam Pamela Baran(Fijołek)

                    Moj Antek przeszedł wczoraj a raczej dzisiaj samego siebe!!! Obudził sie o 2.30 i nie spal do 4.40 moj maz chodzi na 6 do pracy wiec bylo pieknie. Do tego dodam ze tak do 3.20-30 moj syn chyba tak naprawde porzadnie sie nie obudził, nie wiem czy to u tak malych dzieci mozliwe ale kiedy maz wstał i podszedł do jego lózeczka to az mne zawołał. Antos sie bawił na brzuszku ale wygladał tak jakby nie do konca sie obudzil. w takim amoku spedził troche czasu az w koncu maz go zdenerwował i kiedy Antek sie wypłakał wtedy dopiero sie obudzil. Straszni dziwne ale mezowi tez przydazaja sie takie sytuacje.Na poczatku to myslalam ze specjalnie mi bzdury gada, kiedy wieczorem, juz w łózku sie go o cos pytałam. Dopiero pozniej zauwazylam ze mimo iz na mnie patrzy i ze mna rozmawia to spi! Z takiej rozmowy nie pamita nic dopiero jak usilie stara sie cos przypomniec to zaczyna mu switac.

                    My dzisiaj jedziemy na weekend do rodzicow meza. Mam nadzeje ze bedzie ladna pogoda to pochodzimy z Antkiem po lesie. w Łodzi nie ma takich atrakcji

                    jaka_ja czekam z niecierpliwoscia na zdjecia, napewno bedziesz swietnie wgladac. jak to mowia ladnemu we wszystkim ladnie...

                    ewisienka dzieki za slowa pocieszenia :*

                    amie7 wyobrazm sobie jak sie cieszysz to jest wlasnie plus pracy nauczyciela, wolne wakacje
                    Last edited by pamka; 20-06-2009, 11:32.
                    "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                    Skomentuj


                      słoneczko wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy
                      "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej

                        U nas też pogoda super a ja niestety jestem uziemiona bo wózek został w samochodzie, a samochód zabrał mężuś. Na rączkach nosić nawet tak słodki ciężar to średnia przyjemność. Dobrze, że mąż pracuje do 14 i potem wspólnie wybierzemy się na spacer. Mam nadzieję, że do tego czasu pogoda się nie popsuje.

                        ewisienka mam nadzieję, że Wercia już cały czas będzie tak ładnie spała. A ty kochana zdrówka życzę.

                        Sloneczko wszystkiego naj... najlepszego z okazji rocznicy.
                        Może robiłaś kiedyś pikantne skrzydełka w miodzie? Uważam że na taką uroczystą kolacyjkę będą super.

                        Skrzydełka ugotować z 1 dużą łyżką Vegety. Gotować ok. 10 min.

                        Na patelni zrobić sos:
                        0,5 szklanki rosołu (tego w którym gotowały się skrzydełka)
                        3 łyżki sosu sojowego
                        2 łyżki miodu
                        1 łyżka tabasco

                        Skrzydełka wrzucić na patelnię i smażyć do momentu aż z sosu zrobi się karmel. Dość często mieszać żeby się nie przypaliły.

                        Jeść palcami obficie popijając czym kto może Smacznego!


                        Skomentuj


                          Hej u nas pogoda tragiczna od rana leje.Weekend cudowny.POwiem Wam że już mam dośc tej pogody.
                          Na dodatek mąż się rozchorował,kaszle i prychaBoimy się,żeby mała sie nie zaraziła.

                          Mam pytanie odnosnie pamietnika.Bo jest cos nie tak.Zrobilam sobie kilka stron i zapisalam.Teraz gdy chce dodawac kolejne stronki znikaja mi zakładki:Spis treści,Dodaj stronę i Profil.Musze sie co raz logować i wylogowywac.Drażni mnie to bo takim sposobem będe robila go kilka miesięcy....Czasem nawet otwiera mi się pamietnik bez tych zakładekNie wiem poradzcie mi coś.

                          Jaka_ja Czekamy na foteczki nowej fryzureczkiNapewno efekt będzie extra.
                          AmieSuper Ci masz wakacje i cały czas możesz być z synkiem.To są plusy Twojej pracy.
                          SłoneczkoWszystkiego Nan Naj z okazji rocznicy!!

                          Co do zabawek to moja małą lubi bawić się różnymi edukacyjnymi,ma taka fajną kostkę z literkami.Bawi się takim pieskiem,ktory szelesci piszczy ma grzechoteczkę,i jest też malutki piesek szczeniaczek w torebce.Małej ta zabawka bardzo się podoba.
                          Co do torebek foliowych i pustych butelek to i owszem.Super zabawa.
                          Boi się natomiast worka na śmieci.Gdy go zmieniam i ona to widzi płacze.

                          Pamka Udanego weekendu u rodziców i oczywiście pięknej pogody.

                          Ewisienka Trzymaj się dzielnie i kuruj,nie daj się chorobie.
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Hej kochane
                            Ja jestem już po angielskim- ustny poszedł gładko i wszystko do przodu naszczęście, mam już wakacje.Głowa boli mnie na maxa z niewyspania.Gabi śpi od kiedy wróciliśmy i ja chyba też złape drzemkę ...
                            pamka już wysłałam ci zaproszenie na nk
                            ewisienka kochana oby tak dalej wam Weronisia spała ładnie w nocy, a ty leż pod kocykiem i popijaj ciepłe mleczko z miodem żebyś szybko wydobrzała
                            jaka_ja jak tam włoski ?? trzymam kciuki żeby wyszło super,ja lubie takie zmiany-sama też muszę pomyśleć co zrobić z włosami bo po ciąży wypadają mi garściami
                            amie7 fajnie, że u was pogoda dopisuje,u nas jest tak fatalnie że aż głowa wszystkich boli-chyba kiepskie ciśnienie i szaro-buro na dworze aż się nie chce wychodzić.
                            sloneczko8 ja również życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji pierwszej rocznicy ślubu, dużo miłości
                            Lece się położyć




                            Skomentuj


                              Cześć dziewczynki!

                              Mieliśmy awarię netu...ale miałam czytania!!!

                              U nas też szarówka...moi mężczyźni śpią po obiadku już od godziny, strasznie sennie dziś u nas nic mi się nie chce...

                              BGKM Karol śpi w drewnianym łóżeczku turystyczne kupiliśmy na wczasy ale służy nam do zabawy, długo potrafi się tam bawić ku uciesze rodziców
                              Dobrze, że dokupiłaś porządny materac tamten pozostawia wiele do życzenia...
                              Gratuluje zaliczenia! Teraz sobie odpoczniesz z rodzinką.

                              ewisienka przy takiej pogodzie łatwo o przeziębienie...życzę szybkiego powrotu do zdrówka!
                              No i gratulacje dla Weroniki za przespaną noc! Oby tak dalej!

                              sloneczko Wszystkiego najlepszego! Duużo miłości!
                              Możesz też spróbować piersi w panierce w sezamie, migdałach i chipsach.
                              Pierś pokrój na średniej wielkości paseczki i opanieruj tak jak zwykle w mące i jajku a zamiast bułki tartej część w sezamie, część w migdałach, część w chipsach.
                              I piec w głębokim oleju.
                              Migdały i chipsy(kupuje lay's pieczony kurczak-ale to wg uznania) krusze.
                              Ja podaje do tego sałatkę grecką ale w innym wydaniu niż ewisienka:
                              sałata lodowa, pomidor, ogórek, oliwki, ser feta, oliwa i sos grecki.

                              pamka również życzę pogodnego weekendu
                              To twój mąż tak mówi przez sen(ja też ) może Antoś odziedziczył to po nim...

                              amie doczekałaś się wakacji! Super! Korzystajcie i odpoczywajcie!

                              jaka ja jestem pewna, że będzie ci ładnie w nowej fryzurce!
                              Jak już ktoś napisał ładnemu we wszystkim ładnie!!!
                              Ale jestem w szoku, że jesteś blondynką, myślałam, że to Twój naturalny kolor.
                              Mogłabyś wrzucić jakąś fotkę w kolorze blond...

                              buziaki
                              jagodzianka

                              Skomentuj


                                ewisienka dzieki za przepis tez robie taka salatke tylko bardziej jak jagodzianka i zycze szybko powrotu do zdrowka
                                pamka dzieki za zyczonka no to wam Antek numer wywinal moj maz tez lubi sobie pogadac w czasie snu i niestety bardziej lubi pochrapac pod nosem

                                ja juz sie nie moge doczekac jak moj maz bedzie miec wolne w weekendy wkoncu mozna sie bedzie wybrac do zoo ogrodu botanicznego itp




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X