Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witajcie

    amie pamiętnik suuuper!!!
    Bardzo mi się podoba!!!
    Muszę znaleźć chwilę i też taki Karolkowi zrobić!
    A jak Jasiek się zmienił...taka kruszynka była...słodki jest!

    pamka spóźnione życzenia z okazji pierwszej rocznicy! Wszystkiego dobrego!

    jaka ja jak Nadusia???
    Doczekałyście się ząbków?

    pamka co z Antosiem? Mam nadzieję, że jednak choroba go nie dopadła...

    BGKM ja też zazwyczaj kupuje zabawki na starsze dzieci...
    A czapeczki na uszy to ja już mu dawno nie zakładam chyba, że bardzo wieje...
    W bardzo ciepłe dni tylko na słońce. Dziś np byliśmy na lodach i pod parasolką siedział bez też mu się szybko główka poci a zakładam mu taki kaszkiecik.

    Dziewczyny mój Karol przemaszerował dziś na czworakach całą długość jego dywanika
    Mały wędrowniczek się z niego robi!
    Powiedzcie mi jak drzemią Wasze dzieci w takie ciepłe dni???
    Nie pozmieniało im się?
    Karol już od kilku dni nie śpi późnym popołudniem. Dziś z drugiej drzemki wstał o 12.30 i do kąpieli już nie spał.
    Po kąpieli zasypia przy jedzeniu jak wkładam go do łóżeczka ledwo patrzy i zaraz zasypia...
    jagodzianka

    Skomentuj

    •    
         

      jagodzianka Twój Karolek to zuch chłopak. Tak fajnie już raczkuje Mój Jasiek dopiero przybiera pozycję do raczkowania to znaczy staje na czworakach i ślicznie unosi główkę a przy tym tak dumnie na nas patrzy i się cieszy. Jeszcze biedulek nie wie, że w ten sposób może się przemieszczać.

      Co do drzemek to także już nie zasypia przed kąpielą więc tak generalnie to śpi dwa razy w ciągu dnia po ok. 30 min. Wolałabym żeby tego snu było troszkę więcej.

      A ja dzisiaj w pracy od 7.30 do ok. 19.00. Straszne. Cały dzień nie będę widziała mojego szkraba. Najpierw siedzę jako przewodnicząca na egzaminie zawodowym, a potem mam Radę Pedagogiczną. W sumie przysługuje mi godzinna przerwa na karmienie dziecka ale nawet boję się o tym wspominać, bo u nas mściwe bestie są i po wakacjach mogę dostać plan z takimi okienkami, że będę siedziała od rana do wieczora w pracy. Na pocieszenie, w piątek koniec roku i wakacje. Hura..!


      Skomentuj


        Dziewczyny ja tylko na chwilkę

        Moja siostra urodziła dzisiaj synka o 4:15 nad ranem
        4440 kg i 61 cm długi
        pokaźne rozmiarki



        wpadnę potem
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          ewisienka to gratulacje dla siostry




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Cześć
            ewisienka rety spory prawie 2xmoja Gabi, mam nadzieję, że się nie męczyła bardzo.... w takim razie gratulacje dla siostry i dumnej cioci
            amie7 naprawdę świetna pamiątka pamiętnik jest extra, aż sama się zarejestrowałam na stronie i też spróbuje taki stworzyć.
            monia717 twój Karolek to silny chłopak naprawdę jestem pełna podziwu.
            Moja Gabi jest młodsza od waszych pociech, a śpi wyjątkowo mało bo zwykle 2 razy na dzień po ok.1h. I od 2 dni jak Antoś- pamki kładzie się spać o 22-23, a wstaje o 5-6....cały czas sobie zmienia te godziny drzemek i spania, aż strach się bać co to będzie za miesiąc.

            Za to pochwale sie moja Gabrysia zjada ostatnio po 140ml zupki,gotuje jej już z indyczkiem i tak jej mięsko smakuje że nie nadążam z łyżeczką, bo już jest krzyk o następną...za to mleka 90-100ml tu się nic nie zmieniło. Za tydzień szczepienie przeciw żółtaczce i ważenie, aż jestem ciekawa ile niunia przybrała.




            Skomentuj


              Hej
              Dziewczynki nie mam ostatnio chwilki żeby siąść i coś napisać bo sporo spraw mi się nazbierało i trzeba było pozałatwiać , no a teraz jest już ok i jestem

              amie7 pamiętnik jest super, ja też mam taki założony dla Weroniki,k ale mój w porównaniu do twojego to normalnie się nie umywa. Super to zrobiłaś kochana, Jasiek będzie miał pamiątkę. Masz zdolności, niestety mi ich brak

              jagodzianka gratulacje dla Karolka Zuch z niego niech raczkuje i szybciutko na nogi idzie

              BGKM no widzisz jak małej zasmakowało mięsko kochana niech królwena sobie je, a mleczko też będzie jadła na razie może tylko tyle potrzebuje przyjdzie czas to i więcej będzie zjadała.
              Uciekam do mojego wierciocha i na kawusie
              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







              Skomentuj


                witam
                ewsienka gatulacje dla siostry. Duuuuuzo szczescia wiem cos o tym bo moj Tolek wazył 4300

                jaka_ja co z Nadusia??

                amie7 super ten pamietnik... poprostu bomba!

                jagodzianka ten Twoj Karol to zuch chłopak naprawe

                Antoś dostał syropki flavamed i calcium i tantum verde do psikania do gardziołka,do noska masc do smarowania. przeziebil sie moj maluszek podlapał ode mnie tak jak myslałam jest marudny i wieczorem nie chciał jesc ale teraz bawi sie ładnie moze juz lekarstwa podziałały...

                pozdr
                "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                Skomentuj

                •    
                     

                  pamka no to sama wiesz jak to ciężko wypchać na świat takiego grubaska , mam nadzieję, że małemu szybciutko przejdzie ta infekcja i znowu będzie radosny.
                  Dziewczynki u nas pochmurnie i zaraz pewnie lunie deszcz. Kurcze lato zapowiada się beznadziejnie. Gdzie te ciepłe dni się podziały?
                  amie7 od piątku będziesz spędzać z małym cały czas, będzisz miała wakacje, super to jest plus w tej pracy

                  Moja Weronika dzisiaj ładnie spała w nocy w stała mi dopiero o 8. Ja niestety nie jestem po przespanej nocy, bo non stop patrzyłam na telefon czy siorka dała znać. Trzymałam za bidulę kciuki- mówiła mi że gdyby nie obecność męża przy porodzie to chyba by zeszła z tego świata. Na dodatek mały nie chciał się obniżać i musieli jej pomóc przy wypychaniu. Troszkę ją ponacinali, ale teraz jest już dobrze bo malutki od razu zassał cycunia i jest jak aniołek. Oby tak dalej.
                  Moja mała właśnie zasnęła. My dzisiaj też się wybieramy do lekarza bo mała mi coś chrapi w nocy i wolę ją sprawdzić, czy osłuchowo jest ok. Poza tym dostała katarku i nie wiem czy to czasem nie na zęby. Mojej koleżanki córcia jak jej się wyżynały ząbki zawsze miała katar i kaszelek.

                  aaa dziewczynki powiedzcie mi zauważyłam u Weroniki pod paszką taką czerwoną plamkę wielkości monety 2 zł. Nie wiem co to jest.
                  Pozdrowionka
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    kurde ewisienka ja też tak myślałam że już zejde z tego świata podczas porodu...aż się wszystko przypomniało. Niestety dużo jest porodów dalekich od ideałów. A czy chociaż zaproponowali twojej siostrze cesarkę??? wg mnie przy takiej wadze maleństwa powinna mieć chociaż wybór czy chce się mordować czy też chce mieć cięcie...




                    Skomentuj


                      Hej dziewczynki

                      Ja właśnie siedzę na egzaminie ale musiałam na chwilkę wyjść żeby ściągnąć mleczko no i oczywiście nie mogłam się opanować żeby tu nie zajrzeć

                      ewisienka gratuluję siostrzeńca. Przekaż też gratulacje dla szczęśliwej mamusi.
                      Pochwal się kochana swoim pamiętniczkiem.

                      BGKM Twoja Gabi to przeciwieństwo mojego Jasia. On za mleczko i kaszki mleczne dałby się pokroić a Gabrysia za to ładnie zupki wcina. Każde dziecko wie co dla niego najlepsze.

                      pamka dużo zdrówka dla Antosia. Mam nadzieję, że szybko mu przejdzie a i Ty wykuruj się kochana.

                      Już uciekam na egzamin ...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        witam

                        amie7 ja tez nie mogłam sie powstrzymac i załozylam pamietniczek... link mam w podpisie....

                        BKGM cesarskie ciecie u pierworodki powinno sie wykonywac od wagi 4200 mnie tez nikt nie zaproponował takiego rozwiazania, decydujace zdanie ma w tej sprawie niestety lekarz...

                        ewisienka jeszcze raz gratulacje dla siostry, doskonale wiem czym jest dla kobiety porod takiego grubaska
                        "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                        Skomentuj


                          Hej

                          Amie Pamiętniczek Jasia powalił mnie na kolana,i normalnie oglądając go wzruszyłam się.Gratulacje masz talent kochana.
                          Sama też taki muszę założyć swojej księzniczce

                          Ewisienka Wielkie Gratulacje siostrzeńca!!!Oczywiście twojej siostrze też Gratuluję.Była dzielna,mały urodził się spory.

                          Pamka Jak Antoś mam nadzieję,że już lepiej.Zaraz obejrzę i Twój pamietniczek.

                          U nas dziś deszcz naprzemian ze słonkiem i wiatrem.Siedzimy w domku.POgoda tylko do spania,Martynka zalicza już 3 dżemkę.Co u niej zdaża się bardzo żadko.

                          Dziś ugotowałam jej zupkę kalafiorową z żółtkiem ziemniaczkiem i pietruszką.Zajadała się,aż uszy się trzęsły
                          Nie chcę jej przechwalic ale może wrócimy do karmienia butlą,po mału przypomniała sobie,że tak lepiej jeść mleczko.No ale narazie odpukać w niemalowane...

                          Pamka Twój pamiętnik teżjest super!!!Ale dzieciaczki będą miały pamiątkę.
                          Last edited by marzeni; 16-06-2009, 15:09.
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Ja jestem już po wizycie w szpitalu. Przebrałam małego z kupki, słuchajcie ja już nie pamiętam jak moja Weronika była taka malutka, normalnie te nóźki malutkie mniam tylko zjeść.
                            Weronika też dopiero co zasnęła, marzenia n pogoda na nią tak samo działa jak na Martynkę. Super, że mała zaczyna znowu jeść z butelki.
                            Mam nadzieję, że jutro będzie ładnie i wyjdziemy z małą sobie na spacerek bo dzisiaj to też non stop pada.
                            Idę wypiję kawusię bo dzisiaj jeszcze nie piłam.
                            W podpisie też umieściłam pamiętnik, tylko , że mój jest taki nie za specjalny, ale jak będę miała chwilkę to może napisze go lepiej
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              witam

                              ewisienka super wyszedł Ci ten pamietniczek. Werka bedzie z Ciebie dumna napewno )

                              marzeni ciesze sie ze jest szansa na powrot do buteleczki czekam na pametnik Martynki. Widzisz pogoda podziałała na Twoja Martynke usypiajaco na mojego Antka pobudziajaco. Jedna drzemka w ciagu dnia to mało.

                              Teraz bawi sie razem z tatusiem uciekam do moich mezczyzn.
                              pozdr.
                              "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                              Skomentuj


                                Hej
                                Ja też się nie mogłam oprzeć i zrobiłam Gabi pamiętnik ale muszę go poprawić jeszcze,bo jednak troche nad nim zeszło-najwięcej z doborem zdjęć . Dziewczyny świetne te wasze pamiętniki i można przy okazji się poznać bliżej Mój też już umieściłam.
                                ewisienka szybko się zapomina jak te nasze pociechy były takie malutkie-bo niestety nie ma na to czasu. Ale masz super, że tyle dzieciaczków w najbliższej rodzinie i znajomych tylko pozazdrościć...hehehe tylko jeździć i odwiedzać ,ale Werka będzie miała koleżanek i kolegów naprawdę super.
                                pamka życzę zdrówka dla synka i ty też się wykuruj. Pamiętnik fajowy przynajmniej miałam okazję cię poznać i Antosia.
                                amie7 właśnie sobie to samo pomyślałam, że mamy podobny problem ale dokładnie tak jak piszesz widać tak im pasuje i koniec.
                                marzeni trzymam kciuki, żeby Martynka wróciła do butelki, bo to musi być męczące i czasochłonne takie karmienie łyżeczką. Robisz zupki z przepisów czy sama dobierasz składniki?

                                U nas dopiero teraz się trochę przejaśniło na dworze, ale już za późno na spacery.Dziś Gabi ma dzień śpiocha i ucina sobie 3 drzemkę




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X