Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    amie7 zdjęcia rewelacja!!!!!! Przystojniak z Jasia nie z tej ziemii




    Skomentuj

    •    
         

      BGKM gratuluję zdanej sesji i życzę powodzenia w pisaniu pracy magisterskiej.


      Skomentuj


        Witam

        ewisienka no no...igraszki w wannie...to musicie mieć wielką te wannie...że oboje się pomieściliście
        Karol też sobie urządza wędrówki nocne

        Sloneczko Karol śpi ok.12 godzin w nocy z przerwami na mleczko oczywiście, nawet oczu nie otwiera ale woła...
        A w dzień 3 drzemki sumując około 3 godzin ale to zależy od dnia bo czasem śpi mniej a czasem więcej...ostatnio coraz częściej nie potrzebuje tej ostatniej.
        Dziewczyny Wam to dobrze!!! Nie macie pojęcia jak marze, żeby przespać przynajmniej 6 godzin jednym ciągiem...ochhh...

        Dziewczyny Wy wprowadzałyście mleko modyfikowane żeby Wam szkraby lepiej spały, nie???
        Jak długo to u Was trwało???
        Po jakim czasie zaczęły lepiej sypiać???
        Wczoraj dałam znów mu na noc Bebiko, tak się wiercił, stękał...nie spasiło mu to mleczko.
        Dziś byliśmy u lekarza poradziła nam NAN.
        Dziś ma przerwę jutro spróbujemy.

        BGKM gratuluję zaliczonej sesji!!!

        amie zdjęcia rewelacja!!!
        Jasio jaki przystojniaczek! A jak pozował cudnie!!!
        Jestem pod wrażeniem! W ogóle Jasiek tak dorośle wyszedł...super.

        buziaki:*
        jagodzianka

        Skomentuj


          Ojjj jak się mamusie rozpisują, a ja nawet czasu nie mam, żeby poczytać...napisać...ehhh... Doła łapię z powodu tej pracy, tego, że na nic nie mam czasu, a przede wszystkim nie mam czasu dla Nadii. Dzisiaj spędziłam z nią tylko 1,5 h...Praca, potem zakupy itd. W domu byłam o 18:30, córka idzie spać o 20:00.Świetnie, co?

          Buziaki dla Was wszystkich:*


          Skomentuj


            jaka_ja Faktycznie nieciekawie masz z tą pracą. Nie pozostaje nic innego jak tylko współczuć. Pociesz się, że przed Tobą długi weekend i i troszkę więcej czasu spędzisz z córcią.

            ewisienka, BGKM, jagodzianka dzięki za wszystkie te miłe słowa. Taka jestem dumna ze swojego synka


            Skomentuj


              witam
              monia717 ja wprowadziłam mleko modyfikowane dlatego, że od kiedy rozszerzyłam Gabrysi menu o kaszki,deserki i zupki to przestała doić cycusia i powoli zaczeło mi zanikać mleczko. Zorientowałam się, że Gabi się krzywi jak przystawiałam jej piers... pare łyków i koniec-krzywiła się.Nie wiedziałam co jest grane, do momentu jak je spróbowałam-chyba się zestarzało albo coś nie wiem sama było ochydne...i poprostu przestraszyłam się i więcej Gabi nie przystawiłam do cycusia.Jeszcze mi się zbiera-ale ja je ściągam bo coś z nim jest nie tak ,jakieś gorzkawe.
              Zaczełam jej dawać bebilon-jak poradziły dziewczyny(bebiko jej nie służyło)...i nawet że pomału się przyzwyczaja.Od kiedy tylko wprowadziłam mleko modyf. to Gabi przesypia całą noc i budzi się ok.6-7 rano i dopiero wtedy robie jej mleczko. Z piersi nie umiała się najesc i budziła mi sie co 3-4h a teraz mam spokój i wreszcie się wysypiamy obie
              jaka_ja bardzo ci współczuję kochana że brakuje ci czasu dla Nadusi. Nie masz możliwości pracowania na 3/4etatu? Może byłoby ci łatwiej..
              amie7 a co za dowód musisz wyrobić Jasiowi? Paszport?

              Kochana jakie macie plany na wakacje?




              Skomentuj


                Jaka_ja Oj cięzko masz faktycznie kochana.Mnie to samo czeka ale jeszcze za trochę...Nie bedzie łatwo oj nie...Współczuje ci.

                Amie Faktycznie Jasio bardzo przystojny,foteczki rewelacyjne.Zwłaszcza ta gdzie się śmieje

                BGKM Gratulacje!
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  Chcemy dla Jasia wyrobić dowód osobisty. Nie planujemy na razie wyjazdów poza granice UE więc paszport nie jest nam potrzebny, w granicach UE możemy używać dowodu. Do granicy z Litwą mamy ok. 30 km a fajnie byłoby pozwiedzać troszkę z maluszkiem Wilno, Troki czy pojechać na plażę do Pałangi.
                  Poza tym dowód jest tańszy i jest wyrabiany na 5 lat natomiast paszport w zależności od pani w okienku może być wyrobiony na rok, dwa a maksymalnie też na 5 lat.


                  Skomentuj


                    No rozpisałyście mi się kochane
                    My wieczorkiem byłyśmy na długim spacerku, bo tatuś miał jak zwykle robotkię w garażu. Mała sobie troszkę pospała na świeżym powietrzu, a potem troszkę pofikała. jak przyjechałyśmy do domku była godzinka 20:30 więc szybciutko wykąpałam moje szkrabika i dostała buteleczkę. Dzisiaj zasnęła szybciutko

                    jagodzianka no tak wannę mamy dużąąą i na dodatek narożną musiałam taką mieć bo mój mężuś ma prawie 2 m. No czasami trzeba pobaraszkować w innym miejscu niż łoże
                    Jeśli chodzi o mleczko modyfikowane to ja małej właśnie dawałam pod koniec 4 miesiąca na początku tylko raz wieczorkiem, żeby mi spała więcej bez wybudzania się na jedzonko. Przesypiała mi calutkie nocki i budziła się dopiero około 6-7 na cycunia. Kochana jeśli Karolowi nie podchodzi Bebiko, to spróbuj dać mu Bebilon albo Nan activ.

                    amie7 pewnie, że jeśli macie tylko możliwość wyjechania z małym na Litwę to trzeba małemu dowodzik wyrobić. Swoją drogą to hihi śmiać mi się chce maleńswto 7 miesięczne i dowód jak 18 latek

                    BGKM Kochana widzisz jak dziadek sobie poradził, teraz pewnie dumny jak paw chodzi. Bardzo dobrze kochana teraz wiesz że możesz spokojnie Gabi zostawić pod opieką dziadka.

                    jaka_ja ja również Ci współczuję i Bardzo Cię podziwiam za razem, że dajesz radę choć wiem , że jest Ci ciężko. Wykorzystaj na maksa ten długi weekend i wogóle każdą chwilkę na bycie sam na sam z maleństwem. Te nasze dzieciaczki rosną tak szybko, a każda chwilka spędzona z nimi daje nam tyle radości. Trzymaj się kochana
                    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                    Skomentuj


                      amie7 no to super macie, że tak blisko do granicy- też bym z chęcią zabrała Małą żeby pozwiedzać My napewno nie wybierzemy się w tym roku na wakacje, bo za dużo mamy planów na ten rok...ale kto wie, może jakiś paro dniowy wypadzik,ale jeszcze nie mamy pomysłu gdzie




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziewczyny szkoda ze mieszkamy w tak różnych zakątkach Polski.Mogłybyśmy sie spotkać z naszymi maluszkami na żywo
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Kochana to byłoby super spotkanko szkoda naprawdę
                          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                          Skomentuj


                            Faktycznie fajne byłoby takie spotkanie listopadóweczek


                            Skomentuj


                              jaka ja trzymaj się dzielnie kochana!
                              Cieszcie się każdą chwilą...ściskam mocno!!!

                              BGKM dziwnie masz z tym mlekiem...gorzkie?!
                              Kurcze zapytaj lekarza...a już nie chcesz jej karmić piersią?
                              Jak bedziesz odciagac to Ci nie zaniknie...ale pewnie to wiesz
                              Mam nadzieje, ze Karol po takim tez zacznie mi ladnie spac...

                              uciekam spac, do jutra mamusie
                              jagodzianka

                              Skomentuj


                                hehe...
                                Dziwnie...niby się znamy ale nie widziałyśmy się "na żywo"...
                                Nie wiemy jakie mamy głosy, sposób bycia...
                                I tyyyle dzieci
                                Fajnie by było
                                jagodzianka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X