Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kochana ja używam pampersów Pampers 4 Maxi (7-18 kg), albo Huggies 4. Myślę, że z nich tak szybko nie wyrośnie i dlatego robię zapas, a tego nigdy za wiele. Chusteczek to różnie czasami bambino, czasami J&J, dada z biedronki, a teraz miałam jako dodatek do pampersów chusteczki pampers fresh, są super naprawdę i mi pasują.
    Jeśli chodzi o kaszki to mała je wcina rano i wieczorem. Zawsze je 150 ml kaszki. Wogóle odpukać nie mam na razie problemów z jedzeniem, mam natomiast problem z przepajaniem bo Weronika nie chce ani wody ani soków a o herbatkach to wogóle nie chce słyszeć.
    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







    Skomentuj

    •    
         

      Hej
      A ja się uczę mam w poniedziałek i wtorek zaliczenia i jeden egzamin ustny..bleeee, ja już nie potrafię tak jak wcześniej przysiąść do czegoś, bo cały czas latam i patrze co Gabrysia robi z mężem-oni się wynieśli do innego pokoju, żeby mnie nie rozpraszać a ja co.... latam do nich non stop...
      Kurdę pogoda jest fatalna już nie pamiętam kiedy byłam z Małą na takim konkretnym spacerku.
      Wracam do książek:/




      Skomentuj


        To kochana życzę abyś się skupiła i szybciutko się nauczyła i dołączyła do mężusia i Gabrysi. Na pewno zaliczysz będę trzymać za Ciebie kciuki
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          ewisienka hmm kurcze ciezki przypadek jesli nic nie chce pic
          BGKM wiem co to znaczy tez tak robie niby maz kaze mi sobie odpoczac a ja i tak zawsze cos robie zamiast polezec albo bawie sie i wyglupiam z nimi




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            BGKM a coz za zaliczenie cie czeka??




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              No ciężki ciężki, od czasu do czasu jej znowu podaje a to soczek, a to herbatkę, to troszkę tam popije ale nie więcej niż parę łyczków. Uparciuszek z niej
              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







              Skomentuj


                to tak jak z mojej co do kaszek




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Chwilka przerwy na kawkę i ciasteczko i żeby sobie jeszcze bardziej umilić obowiązkowo wejście na forum. Gabrysia śpi -razem z tatusiem, hehehe biedactwa padły po zabawie
                  Co do zaliczeń to pocieszam się tym, że to moja ostatnia sesja, a potem to już tylko pisanie i obrona pracy mgr A egzamin mam z sieci cieplnych,zaliczenia z budynków inteligentnych i optymalnego wykorzystania ciepła (studiuję ogrzewnictwo i wentylację)
                  Mam nadzieję ,że wy milej spędzacie czas. Jak wam mija weekend?




                  Skomentuj


                    Hej
                    U nas w dzień byla super pogoda,byliśmy we trójkę na spacerku.Na wieczór coś sie ochłodziło i pochmurno jakoś mam nadzieję,że jutro bedzie ładnie.

                    BGKM Powodzenia z zaliczeniem,napewno dobrze Ci pójdzie nie martw się
                    Ewisienka wiesz moja małą to i mleka i herbatek ani soczków żadnych nie wypije przez smoczekAle za to pije ślicznie z łyżki oczywiście hehe może i ty tak sprubój
                    A Malutka to niezły kręciołek,w łożeczku bryka.Moja też sie lubi tak wiercić i przewracać.

                    Zaraz lecę kąpać małą z mężem no i męka z karmieniem ehhh jak Wam dobrze,że nie macie takiego problemu.
                    Martynka ur.11 listopada 2008
                    Iga ur.3 sierpień 2012



                    Skomentuj


                      o kurcze to jakies musi byc strasznie skopmlikowane BGKM w kazdym razie powodzenia




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No ja też tak myślę, dla mnie to czarna magia, ale BGKM zdolna bestia z Ciebie i na pewno zaliczysz śpiewająco.
                        Nam weekend mija bardzo przyjemnie. Wróciliśmy z zakupów - teściowie zostali z małą, kurcze strasznie tęskniliśmy do niej . Kupiłam jej dzisiaj książeczkę dźwiękową z ptaszkami. Strasznie jest teraz nią zainteresowana, non stop wciska guziki a ptaki się odzywają, a Werka się śmieje. Jest szczęśliwa bo tatuś jej czyta bajeczkę a ta po swojemu coś tam do niego gada. uwielbiam ich słuchać jak się bawią . Zaraz czeka nas kąpiel, karmienie i lulu. A my będziemy mieć czas dla siebie w końcu.

                        marzenia n naprawdę współczuję tego karmienia łyżeczką, ale wiesz co widziałam taki kubek z Lovi co prawda on jest do kaszek, ale do mleczka może też będzie dobry. Jego się naciska i wylatuje na łyżeczkę mleczko. Może bedzie wygodniejszy do karmienia dla Was.
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          Ewisienka ta książeczka jest świetna chyba mamy taką samą.Martynka dostała "Śpiącą krolewnę i siedmiu krasnoludków" i bardzo jej się spodobała,i teraz ostatnio kupiłam jej z tej samej serii "wiejskie zwierzęta"
                          Widziałam,że ukazała się też ze słówkami angielskimi i mam jej zamiar taką kupić.

                          A co do tej butelki to właśnie siostra mi mówiła,że taką ma ale wlasnie do kaszki i zupki to jest dobra a do mleka sie nie nadaje.
                          Ja to mam taką nadzieję ze jej to niedługo przejdzie....
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Witajcie mamusie

                            Karol to nas chyba tylko postraszył tą chrypką. Co prawda nie zeszła mu ale też nic więcej się nie dzieje...chyba rzeczywiście pospieszyliśmy się z tym nurofenem geneva ale wiecie jak to jest...
                            Tak się zastanawialiśmy dziś z mężem czy on czasem po prostu nie "nadwyrężył" sobie tego gardełka...czasem tak głośno krzyczy...sama nie wiem...

                            amie Karol na początku też nie chciał moich dań...taki zestaw mięsko, ziemniaczek, marchew i pietrucha były dla niego za mdłe i suche...lepiej smakują mu zupki.
                            Takie danie muszę mu trochę umaścić. Dodaję trochę masełka albo oliwy z oliwek.
                            Może to o to chodzi, spróbuj z zupką.
                            A jak je te gotowe dania? One mają idealną konsystencję.
                            Jeżeli też nie to po prostu taki mleczny chłopczyk z niego...
                            Niestety musisz co jakiś czas podawać mu takie dania w końcu powinien zaskoczyć.
                            Trzymie kciuki!
                            Jak fajnie, że wygraliście...może nam się poszczęści w Bobovicie, w poniedziałek wysyłam

                            ewisienka no i przepadł nasz prosiaczek
                            A tak na serio to dobrze, że już po wszystkim!
                            Dzielna jesteś! dla mnie wizyta u dentysty to wyzwanie...bez znieczulenia ani rusz!
                            Weronika nieźle fika w łóżeczku, taki łobuziarski uśmieszek ma

                            BGKM powodzenia na zaliczeniu!

                            My ostatnio codziennie mieliśmy jakiegoś gościa, dziś mąż zapisał się do pracy, czekam aż wróci...
                            Marze o jutrzejszej spokojnej naszej niedzieli!

                            Buziaki:*
                            jagodzianka

                            Skomentuj


                              Aaaa nasza lipcowa brzuchatka wczoraj wylądowała w szpitalu...
                              Strasznie puchnie do tego wyskoczyło jej nadciśnienie...ja miałam to samo ale 2 tygodnie przed porodem...
                              Współczuje jej, wiem co to jest leżeć tam i czekać czekać czekać...
                              A tu jedna rodzi, druga współlokatorka...
                              Och mam nadzieję, że zbiją jej to ciśnienie i puszczą do domu, urodziny ma niedługo i w ogóle tak daleko jeszcze do porodu...

                              Dziewczyny jak było z Waszymi terminami porodu???
                              Wiem tylko, że jaka ja urodziła przed terminem.
                              Ja urodziłam 5 dni po...
                              Karolowi się nie spieszyło...kroplówką trzeba było go wykurzyć z brzuszka
                              jagodzianka

                              Skomentuj


                                hej ja nie bardzo wiem o jaką lipcową brzuchatkę chodzi ale trzymam kciuki żeby było wszystko ok.
                                Ja urodziłam 11dni przed terminem,ale i tak powinnam urodzić dużo wcześniej, mojej Gabi nie sprzyjało bycie w brzuszku-ale to już inna bajka. W każdym razie urodziłam przed terminem i też ja musieli wykurzać kroplówką- bo niby chciała wyjść ale nie dokońca hehehe i trzeba było jej sporo pomóc...i kroplówką i próżnociągiem
                                A za powodzenie narazie nie dziękuję kochane, żeby nie zapeszyć-ale nie nastawiam się zbytnio na sukces, bo zacząć się uczyć przy Gabi to graniczy z cudem




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X