Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    każdy ma swoje zmory
    moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

    Skomentuj

    •    
         

      widze ze tez spac nie mozesz
      Olunia 6 styczen 2009

      Skomentuj


        z tym sie zgadzam ewelunia

        Skomentuj


          ja spać nie moge już od dłuzszego czasu, jak usne to jest ok ale zwykle w środku nocy sie budze na siusiu a póżniej to juz katastrofa z usypianiem
          moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

          Skomentuj


            Ale to chyba wszystkie spać nie możemy, brzusio jest duży i przeszkadza trochę ale pocieszjące jest to że nie długo już zostało do zobaczenia i uściskania maluszka.
            Dziewczyny a Wy rodzicie ze swoimi partnerami?
            Bartuś 5.12.2008

            Skomentuj


              mam ten sam problem to już chyba tak jest w tych ostatnich tygodniach taki trening przed całymi nie przespanymi nocami chyba

              Skomentuj


                Moj niestety nie chce sie zgodzic na porod rodzinny uwaza ze to niepotrzebne ze tyle kobiet urodziło bez partnera to ja tez moge ale mam nadziej ze zmieni zdanie bo wiem ze z nim bedzie mi łatwiej ale zmuszac go nie bede

                Skomentuj

                •    
                     

                  To mój jest jakimś wyjątkiem bo to on przekonywał mnie że mi będzie lepiej itp bo to ja się wachałam, ale teraz już uległam
                  Bartuś 5.12.2008

                  Skomentuj


                    ja bym chciała żeby sie tak ten mój angażował naprawdę pozazdroscic

                    Skomentuj


                      Napisane przez luska884 Pokaż wiadomość
                      mam ten sam problem to już chyba tak jest w tych ostatnich tygodniach taki trening przed całymi nie przespanymi nocami chyba
                      Ja jednak licze że mój synek będzie lubiał spać tak jak jego mama
                      Bartuś 5.12.2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziewczyny napiszcie jeszcze ile ważą wasze dzieciaczki. Ja we wtorek byłam na USG i moja dzidzia waży 1880 to chyba duży jest, czy jest to odpowiednia waga. Lekarz mówi że jest ok ale mi chodzi o to czy mój synek jest drobny czy duży
                        Dokładnie jestem w 32 tyg ciąży
                        Bartuś 5.12.2008

                        Skomentuj


                          a wiesz ze nie mam zielonego pojęcia ale chyba taki akurat ja bylam na usg w 28 tygodniu i moja mała ważyła ponad 900g ale lekarz mi powiedzial "jak na takiego malucha to jest duża" no ale to było 4tygodnie temu teraz znowu sie wybieram na kontrole a tez jestem w 33 tygodniu wiec waga pewnie się znacząco zmieniła

                          Skomentuj


                            ja byłam na usg w 30 tyg i moja dzidzia miała 1550 wiec chyba normalnie ... mam taka nadzieje
                            a co do rodzenia z partnerem to chyba tak mój sie zgodził i jest chetny ale zobaczymy jak wyjdzie jak zdąży przyjechac to bedzie jak nie to sobaie sama dam rade innego wyjścia niema
                            moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                            Skomentuj


                              na poczatku nie bylo mowy o wspolnym porodzie teraz sam mowi ze ze mna bedzie moze nie do konca ale bedzie...
                              poczekam moze z czasem jescze mu sie cos odmieni i jednak zostanie do konca...
                              Olunia 6 styczen 2009

                              Skomentuj


                                to wasze maluchy już naprawdę dużo waza a różnica tygodniowo niewielka co mi ten lekarz wkrecał ze moja amelka jest spora
                                a taki z innej beczki mam pytanko czy w rano wstajecie juz opuchniete i czy usta i twarz tez macie podpuchnięte bo ja niestety tak a czytalam ze to nie dobrze jest?? i mam zamiar przyspieszyc wizyte u lekarza ale nie wiem czy to sens jesli to normalna dolegliwosc a wiadomo w gazetach i internecie wszystko wyolbrzymiaja

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X