Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Amie Dziękuję Ci bardzo za zaproszenie,nie wiem czy się spotkamy bo to jednak troszkę daleko,a wyjazd planujemy razem z moimi rodzicami i bratem,wieć musielibysmy robić sobie oddzielny wyjazd.Ale bedze pamiętała o zaproszeniu.
    Co co obiadków z królika i indyka to robie je tak.Królika ugotowałam przepuściłam przez maszynkę,lub można z blenderować i zawekowałam w słoiczki po koncentracie.Co by codziennie nie gotować kawałeczka mięska
    Gotuje sobie marchewkę,ziemniaczka,pietruszkę i blenderuję dodaję miesko z króliczka czy indyczka i niunia się zajada Czasem dodaję brokułki ze słoiczka, troszkę kaszki Nestle marchewka z groszkiem,albo nawet teraz to i kaszkę manną.

    Jaka_ja co do stania na nóżkach to moja mała róznie jak jej się chce raz stoi a raz nózki podkurcza.


    Co do obiadów to ja róznie mąż lubi rosół więc mu czesto robię,albo smakują nam te obiadki Pomysł na Winiary.Robi się szybko i nam smakuje
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      Ale się dziś mamusie rozpisały Zaglądałam tu rano i jeszcze nawet pół dnia nie minęło a już trzy strony do poczytania.

      Ja też wysyłałam zgłoszenie do Bobovity, mam nadzieję, że mi nie odeślą.

      Co do stania na nóżkach to Jasiek stoi już zupełnie sztywno. Potrafi nawet z pozycji leżącej, jak mu podać ręce, usiąść a następnie stanąć na nóżkach. Strasznie jest wtedy zadowolony.

      Na dzień Dziecka nasze maleństwo dostało oczywiście książeczkę taką fajną o cieżarówkach z puzzlami. Puzle są 4-elementowe, bardzo grube i najlepiej pasują do buzi. Nasze dziecko za zabawkami nie przepada ale książeczki wprost uwielbia. Może leżeć 30 min na brzuszku i przewracać kartki w książeczce. Do tego jeszcze zabaweczkę z fisher price. Nie robiliśmy jakiegoś drogiego prezentu, bo w tym miesiącu Jasio ma jeszcze jedną imprezkę - imieninki. Po obiadku jeśli pogoda się nie zepsuje pojedziemy rodzinnie na mały spacerek.


      Skomentuj


        oj a ja kupiłam wszystkie deserki z gerbera i hipp
        amie7 i monia717 wziełabym z chęcią wszystko co macie więcej z piersi, bo mnie się tam duży biust bardzo podoba, bo z reszty jestem całkiem zadowolona-tylko muszę zacząć coś ćwiczyć bo zamiast mięśni mam flaczki




        Skomentuj


          marzeni hmm musze sprobowac takiego kroliczka czy inne miesko dla malej zrobic chce jej troche ograniczyc mleko zeby zaczela jesc "normalnie" daje jej zupki deserki marchewki tylko niestety nie chce jesc kaszek nie moge jej do nich jakos przekonac a przeciez to jest sycace i nie musiala by jesc tak jak teraz co 2 godz




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            marzeni dzięki za dobre rady. Chyba się zabiorę za robienie obiadków dla małego, bo tych wszystkich kupnych wcale nie toleruje. Nie je ani zupek ani obiadków i tylko deserki idą mu świetnie. Sama też próbowałam coś robić ale niestety jak na razie bez powodzenia. A gotować to ja nie lubię, oj nie.


            Skomentuj


              mi sie wydaje ze nie nalezy uczyc dziecka ze na kazde swieto dostaje mnostwo prezentow tymbardziej jak jest kilka imprez w jednym miesiacu wg mnie liczy sie pamiec




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                Mi się wydaje, że i tak dla dziecka najwspanialszym prezentem będzie czas spędzony wspólnie z mamą i tatą na wspólnych szaleństwach. Widzę po swoim synku, że gdy jesteśmy wszyscy razem jest on najszczęśliwszym dzieckiem. Potrafi leżąc na przewijaku złapać jedną rączką mnie a drugą rączką męża i przesłać nam taki śliczny uśmiech, że aż serce topnieje


                Skomentuj

                •    
                     

                  mi tez sie tak wydaje ze wspolne charce i szalenstwa sa najlepsze juz sie nie moge doczekac jak mala bedzie wieksza i bedziemy robi razem babskie rzeczy hehe




                  Changes in my life you will see in time
                  changes in my life you always in my mind
                  changes in my life you always by my side....

                  Skomentuj


                    Ja też jestem tego zdana, że najważne jest dla dziecka to żeby z nim pobyć i skupić na nim całą swoją uwagę... i to jest bezcenne. Ja jak zapraszam koleżanki w odwiedzinki (średnio 1-2razy w miesiącu zapraszam moje koleżanki ze studiów) to zaznaczam im, że przychodzą na kawkę i żeby się czasem nie wygłupiały z prezentami bo to nie święta żadne...ale niestety zawsze się któraś wyrwie i coś kupi Małej. Ciężko jest im to wytłumaczyć-bo rodzic patrzy z jednej perspektywy(żeby nie rozpuścić dziecka), a koleżanki szczególnie bezdzietne mówią że dla nich to jest niesamowita frajda nawet pójść i popatrzeć w sklepach na te ubranka i zabawki...
                    Ale i tak myślę, że my jako rodzice mamy największy wpływ na to jakie będą nasze dzieciaczki!

                    Sloneczko8 wysłałam ci zaproszenie na nk




                    Skomentuj


                      BGKM zgadzam sie z toba w 100% a na zaproszenie juz lookam




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Cześć Kochane ja jakoś mam zły dzień dzisiaj. nic mi się nie che, najchętniej to bym se poryczała jak dziecko. Na dodatek przypaliłam małej zupkę rozumiecie jaka ze mnie gospodyni. Normalnie szok. Nie wiem ale ostatnio złapałam strasznego lenia, dobrze chociaż że Weroniczka jest grzeczna i nie daje mi za bardzo w kość.

                        Kochane ja również mam to samo zdanie co i Wy jeśli chodzi o prezenty. Najlepszym prezentem dla naszych pociech na pewno jest czas jaki im poświęcamy i troska z jaką się nimi opiekujemy
                        Na dzień dziecka Weroniczka od nas nie dostała jeszcze nic, ale wieczorkiem jedziemy z mężem zrobić zakupy także myślę że kupimy jej książeczkę. Ma już jedną o krówce Karolince z wbudowaną w środku krówką - piszczałką i jak tylko jej nacisnę to się bardzo cieszy, że aż piszczy z radości.
                        Dziewczynki postanowiłam sobie dzisiaj, że zaczynam gotować zupki dla małej ale tak już na 100%. Zamówiłam króliczka wiejskiego, od babci dostanę kurkę wiejską no i cielęcinki troszkę zakupię i będę gotować moje kruszynce zupki bo naprawdę dość że są one takie drogie, to mała nie zajada się nimi już tak chętnie jak wcześniej. Deserki też spróbuję porobić. Kochane jak macie jeszcze jakieś pomysły i przepisy na jedzonka dla dzieci, które wypróbowywałyście prosiłabym abyście mi napisały.
                        Uciekam wywiesić pranie i zrobić obiad, którego może tym razem nie przypalę
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          Hej!
                          U nas z rana pogoda całkiem dopisuje mam nadzieję, że jeszcze troche słoneczko powygląda, bo chciałam wyjść z Gabi na dłuższy spacerek-od paru dni wychodzimy na 10-20min bo chmury i wiatr nas przeganiają do domku. Gabi ucina sobie poranna drzemkę, więc mam chwilke na śniadanko i kawkę
                          ewisienka nie martw się ja też mam czasem takie dni, że nic mi się nie chce... trzeba sobie poprostu czasem odpocząć. Ja już się pogodziłam z tym, że nie zawsze mam wszystko w domku porobione, bo tak to bym sobie nie siadła cały dzień na d...
                          Pozdrawiam mamusie




                          Skomentuj


                            u nas dzisiaj paskudnie chyba bedzie padac a my musimy isc do sklepu po male co nei co az sie normalnie nie chce...
                            ewisienka nie martw sie na pewno niedlugo ci przejdzie tez tak czasem mam




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              U nas od rana pogoda była super. Cieplutko i piękne słońce. Ale już o 11 gdy jechałam do pracy była taka ulewa, że wycieraczki nie nadążały zbierać wody z szyby. Chwilkę później zaczął padać grad. I znowu ze spacerku nici

                              ewisienka główka do góry. Po każdej burzy jest słońce, a każda z nas miewa takie gorsze dni. Mam nadzieję, że już dziś humorek dopisuje


                              Skomentuj


                                Hej dziewczynki
                                Wróciłam z dalekiej podróży , humor od samego rana dopisuje, a nawet od wczorajszego wieczorka. W końcu spędziliśmy sobie we trójeczkę trochę czasu . Dzisiaj od rana na nogach i zabiegana jestem także teraz też na chwilkę zajrzałam i lecę zaraz małej szykować zupkę bo mamy dzisiaj małe opóźnienie w sprawach jedzeniowych

                                BGKM Czekamy na Was jutro
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X