Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    i zdecydowanie tyle wolnego to atut ale uzeranie sie z mlodzieza to minus




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Dobry wieczór kobitki

      Za nami kolejny deszczowy dzień...dziwnie tak cały dzień w domu...
      Może jutro będzie lepiej choć pogodynki nie miały dla nas dobrych wieści

      ewisienka prosiaczku nasz jak opuchlizna??? Lepiej?
      Rzeczywiście mogłaś dziś podjadać ze słoiczka Weroniki

      amie o tak tyle wolnego to mocny atut!
      Ja koło jesieni będe się za czymś rozglądać...brrr na samą myśl opadają mi ręce...
      Tak nie lubie pisania tych śmiesznych listów i tego łażenia od pokoju do pokoju...

      Dziewczyny myślałyście gdzie będą spać Wasze dzieci na wakacjach???
      Dziś sobie uświadomiłam, że może warto byłoby zakupić łóżeczko turystyczne...
      Choć mąż twierdzi, że te 2 tygodnie będziemy spać razem...sama nie wiem...
      Jak myślicie???
      W ogóle jak myślałam ile rzeczy z dzieckiem będzie trzeba zabrać to mam wątpliwości czy nasz kombik to pomieści...?!
      Jadą z nami moi rodzice także będzie ciasno...

      A powiedzcie mi jeszcze w jakiej pozycji sypiają Wasze dzieci?
      Karol zazwyczaj śpi na boczku a dziś zasnął na brzuszku.
      Drugi raz mu sie to zdarzyło...słodko tak wygląda

      buziaki:*
      jagodzianka

      Skomentuj


        jagodziankamój Jaś jeszcze do niedawna spał na pleckach z wyciągniętymi w górę rączkami a od niedawna zasypia na boczku. Tak fajnie wypina tyłeczek w pampersiku
        Co do spania na wczasach to prawdę mówiąc, a raczej pisząć, wcale się nad tym nie zastanawiałam. Faktycznie spanie z rodzicami to nie koniecznie najlepszy pomysł, bo się maluch przyzwyczai i po powrocie do domu będzie kłopot. Muszę też się poważnie nad tym zastanowić.
        Również mamy kombiaczka, ale mamy tą przewagę, że jedziemy tylko w trójeczkę, chociaż i tak się zastanawiam jak to wszystko pomieścić. Jeszcze jeden wczasowy problem mnie nęka a mianowicie jak małego wykąpać? Woda pod prysznicem może mieć zmienną temperaturę a wanienki przecież ze sobą nie pociągnę. Poza tym mam jakiegoś hopla na punkcie łazienek. Pokój może mieć niższy standard ale łazienka musi być idealnie czysta.

        Dziewczyny a co planujecie na Dzień Dziecka? Może jakieś pomysły na fajny prezencik - nawet niekoniecznie materialny.


        Skomentuj


          Hallo

          Dziś miałyśmy super dzionek więc wykorzystałyśmy go na maxa.Byłyśmy na mega długim spacerze,mała odkąd jeździ w spacerówce mało śpi,przez to wraca umęczona.
          Dziś pierwszy raz jej się tak zdażyło i padł jak pies pluto.Tak smiesznie zasnęła.Raczki i nóżki wyciągnięte w pozycji poł na boku pół na brzuszku

          jagodzianka moja Martynka przeważnie spi na pleckach,na brzuszku nigdy nie udało jej się zasnąć ani spać.Wczesniej często układaliśmy ją na boczek.
          Co do wakacji i spania to faktycznie też się tak zastanawiałam,jak bedzie ze spaniem.Myślałam o spaniu razem i nad kupnem łożeczka...no i nie wiem jeszcze.
          Co do spania razem to nie do końca bym chciałą,bo mała si eprzyzwyczai i dopiero bedzie problem....

          Teraz i tak już są z nią problemy,nie chce zostać ani na moment sama,czasem wyjdę tylko na chwilkę po jakąś rzecz albo do wc a ona już w krzyk

          Nie wiem jak ten problem rozwiązać...


          ewisienka Rozbawiłaś mnie tym porównaniem do prosiaczka
          A tak wogóle to jak tam już lepiej wyglądasz i się czujesz?

          amie Faktycznie zaraz Dzień Dziecka pierwszy naszych dzieci
          Myśle,że kupimy małej jakąś zabaweczkę edukacyjną.
          Jak bedzie wieksza to zamowie jej taką książke,gdzie dziecko jest bohaterem.Są zdjecia imię dziecka.Już taki prezent sprawiłam swojej chrzesnicy i sprawiło jej to wielką radość.Był to najlepszy prezent,bo ona była bohaterką całej książki.
          Last edited by marzeni; 28-05-2009, 22:06.
          Martynka ur.11 listopada 2008
          Iga ur.3 sierpień 2012



          Skomentuj


            Witam
            Ja właśnie wróciłam z zakupów, kurcze dziewczyny normalnie nigdy się nie czułam tak źle jak dzisiaj, żałuję teraz że nie dałam listy mężowi, żeby sam pojechał kupić. Ludzie gapili się na mnie jak na jakieś zjawisko, poprostu wytrzeszczali gały jeden za drugim, a ja przecież cały czas nie mogłam się zasłaniać.
            jagodzianka jestem bardzo opuchnięta i opuchlizna nie schodzi wcale. Śmiać mi się chce pewnie sobie wszyscy myśleli, że mąż mnie w domku bije hihi tylko, że sińca nie miałam

            Moja Weronika uwielbia spać na boczku a czasami przybiera inne śmieszne pozycje
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              ewisienka
              jutro bedzie lepiej,trzymaj sie i może zrób sobie zimny okład...powinno pomóc.

              Dobranoc kochane lecę spać jestem padnięta.
              Kolorowych snów.
              Martynka ur.11 listopada 2008
              Iga ur.3 sierpień 2012



              Skomentuj


                O bidulo!!!
                Nie martw sie jutro pewnie odzyskasz swoją twarz

                amie o kąpaniu też myślałam...muszę kupić taką matę(w naszym pokoju będzie prysznic) przynajmniej żebym miała pewność na czym siedzi
                Jakoś to będzie...
                Kurcze chyba jednak będzie trzeba kupić to łóżeczko...
                Na Dzień Dziecka pomysłów jak na razie mi brak...ale coś wykombinuję!

                geneva jak Karolek???
                Mam nadzieję, że już całkiem zdrów!!!

                jaka ja co u Was dziewczynki???
                Wiem, że czasu macie mało...wpadaj choćby powiedzieć "dzień dobry"...

                pamka a co u Was???
                Jak Antoś???

                dobranoc kochane!
                jagodzianka

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dzień dobry...jak dla kogo...

                  Znów od rana pada a Karol obudził się dziś o 7.00...no nic pomyślałam sobie, że odeśpimy na drzemce...i znów nic...po pół godzinie obudził się i już nie mogł zasnąć...ohhh
                  Już marudzi...ciężki dzień przed nami...

                  Życze Wam przyjemniejszych
                  buziaki
                  jagodzianka

                  Skomentuj


                    Hej
                    U nas rano też lało,teraz się przejasnia i nawet słoneczko wygląda zza chmurek
                    Planowałam iść dzisiaj z Nadusią na basen-pierwszy raz,ale coś wieczorem katarku dostała a w nocy troszkę kaszlała.Rano było ok,więc nie wiem czy pójdziemy...zobaczymy co powie tata jak wróci z pracy.
                    moniażyczę Ci cierpliwości na dzisiejszy dzień
                    amie dzięki za trzymanie kciuków
                    geneva co z Karolkiem?już dobrze?
                    ewisienkaa jak Twoja buźka?? lepiej?
                    marzeni piszesz o książeczce,gdzie ją można zobaczyć i zamówić?

                    co do kąpieli dzieciaczków na wczasach-to u nas zawsze sprawdzała się większa miska,przecież i tak będzie potrzebna na małe przepierki

                    Pozdrawiam cieplutko
                    miłego,słonecznego dnia
                    Last edited by Anetyslaw; 29-05-2009, 12:14.

                    Skomentuj


                      Hej wszystkim
                      Dzisiaj opuchlizna jest mniejsza ale za to powiększyła się zachodzi na oko i wygląda jakbym miała podbite, a na dodatek zostają mi sińce na policzku. Ale co tam jeszcze góra dwa dni i wrócę do formy, chociaż ta opuchlizna w sumie w niczym mi nie przeszkadza tylko brzydko wygląda
                      U nas tez rano popadało, a teraz się przejaśnia i może jednak spacerek sobie zrobimy.
                      jagodzianka moja Weronika też dzisiaj wstało wcześnie bo po 6:20, próbowałam ją dwa razy uśpić, żeby się tak chociaż do 8 przespała ale nic nawet nie mogłam jej utłamsić - siłaczka z tej mojej panny. Potem zjadła śniadanko i tak po 8 zasnęła a ja razem z nią i spałyśmy do 10:50 dawno już nie łapałam z nią drzemki. Myślę kochana że Karolek już spokojniejszy jest
                      Teraz moja Panna śpi znowu zjadła flachę mleka 210 ml i poszła lulu zdziwiona jestem bo przecież nie dawno wstałyśmy.

                      Anetyslaw taką książeczkę ja też widziałam na allegro tu masz przykładowego linka bo naprawdę dużo osób ma takie aukcje
                      http://allegro.pl/item637699484_twoj...n_dziecka.html
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziewczynki mam pytanko czy dajecie Waszym niuniom deserki robione własnoręcznie tzn z jogurtu naturalnego i np. truskawek czy jeszcze nie. Czytałam na necie i lekarze się wypowiadają, że już 6 miesięcznemu dziecku można podawać jogurt naturalny lub smakowy tylko trzeba wiedzieć czy dzieciak nie ma uczulenia na białko mleka krowiego.
                        Nie wiem ja się troszkę cykam , ale latem jak będzie tyle owoc.ów, to wolałabym Weronice ropbić sama takie deserki niż kopować jej w tych słoikach
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          Witajcie
                          My już po spacerku,przegonil nas deszczyk ale bylysmy 1,5 godz.

                          Anetyslaw ja zamawialam ze strony www.twojabajka.pl oni tez sprzedają na allegro.Ksiazeczka jest super,ja wybrałam na komunię.Chrześnica zachwycona.Koszt nieduży i bardzo szybko realizują.
                          ewisienka super ze juz troszkę lepiej,a co do jogurcikow to jeszcze malej nic nie podawalam,mam ten misiowy i musze jej dac,ale tak sama to nie robiłam.
                          jagodziankajak Karolek?
                          I jak tam nick,nie zmieniają ci,a to łobuzy,sami bez pozwolenia nam pozmieniali,a teraz nie chcą przywrócić...

                          Miłego Dnia
                          Last edited by marzeni; 29-05-2009, 14:39.
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            cześć dziewczyny
                            u nas już ok... wczoraj wrócił Karolkowi apetyt (ze zdwojoną siłą - nie było wyrozumiałości dla rodziców jak ociągali się z podgrzewaniem słoiczków) - jedyne co pozostało po chorobie to wysypka (choć już prawie zeszła) i niechęć do ssania cycunia wieczorem... niestety, coraz mniej cycusia chce, tylko rano spokojnie ssie leniuch jeden.

                            ewisienka współczuję Ci - dentysta to największy postrach dla mnie, może dlatego, że też miałam różne nieprzyjemne przejścia, ale najważniejsze, że już jesteś po - z dnia na dzień będzie coraz lepiej - dzielna dziewczyna z Ciebie !!

                            jagodzianka mój Karolek śpi na pleckach, czasem sie troszkę na boczek przekręci, za to zawsze ma na twarzy osła, albo wtula w niego buzię - bez osła nie ma spania
                            Jeśli chodzi o spanie na wakacjach, to zamówiliśmy pokój z łóżeczkiem dziecięcym, ale faktycznie o kąpieli nie pomyślałam - ale pewnie też weźmiemy matę i środki czystości, żeby wyszorować brodzik.

                            u nas dziś leje i jest ponuro w związku z czym Karolek spał do 9-tej i zaliczył już dwie 1,5 -godzinne drzemki (wczoraj też tak spał - myślę, że nabiea sił po chorobie)

                            pozdrawiam Was gorąco

                            Skomentuj


                              geneva super wiadomość dzielny chłopczyk z tego Karolka .

                              Jeśli chodzi o wyjazd na wakacje nad morze to niestety ale nie damy rady . W naszym aucie sypie się blacharka, a na nowy musimy poczekać do września. Nowy w sensie używany ale młodszy stażem od tego co mamy .
                              Może wybierzemy się na parę dni w góry, pożyczymy autko od rodziców i wyjedziemy i na pewno wtedy też będziemy rozglądać się za pokojami z łóżeczkiem, albo z dużym łożem, żeby mała spała z nami, choć wiadomo że wolałabym mieć łóżeczko turystyczne, żeby mała się nie przyzwyczajała do spania z nami.

                              Weronika tez łapie dzisiaj już 3 drzemkę chyba pogoda tak na nią działa bo u nas to dzisiaj jest 5 minut bez deszczu a za chwilkę leje.
                              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                              Skomentuj


                                Witam wszystkie Mamusie i ich październikowe pociechy!!!
                                Jestem nowa forumowiczką i mam również córeczkę,która urodziła się 27.10.2008r.
                                Juleczka jest wesołą dziewuszką Ma dwa ząbki na dole.W połowie 5 miesiąca sama zaczęła siedzieć.Od kilku dni zaczyna "pełzać"...do tyłu Swoje niezadowolenia baaardzo głośno okazuje Na szczęście nigdy nie miałyśmy problemów zdrowotnych-odpukać!!!!
                                Drogie Mamuśki,jakie macie zdanie na temat kolczyków u tak małych bobasków?
                                Pozdrawiam i zapraszam do oddawania głosów-link poniżej
                                Last edited by MARTAPOL; 29-05-2009, 17:18.
                                ****************************************
                                http://juleczka-gwiazdeczka.aguagu.pl/
                                ****************************************

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X