Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witamy właśnie się zastanawiam że nie mam ani jednego zdjęcia z brzusiem, dziś będzie sesja hehe
    Bartuś 5.12.2008

    Skomentuj

    •    
         

      Witamy właśnie się zastanawiam że nie mam ani jednego zdjęcia z brzusiem, dziś będzie sesja hehe
      Bartuś 5.12.2008

      Skomentuj


        Abi odnośnie remontu doskonale Cię rozumiem u mnie właśnie remont się zakończył naszczęście. Wiecie że wogóle nie mam na nic czasu nawet się za przygotowania nie wzięłam. A w niedzielę może znowu na grzyby pojadę ostatnio z 10 km zrobiłam
        Bartuś 5.12.2008

        Skomentuj


          no czuje się nie najgorzej......dolegliwości mam pewnie takie jak każda z Nas zgaga(która mnie wykańcza a nic nie pomaga)bóle kręgosłupa itd a co do przygotowań jestem praktycznie zaopatrzona na 6 miesięcy heee tylko teraz mecze się z prasowaniem i praniem ciuszków bo mam ich mnóstwo(kochane sąsiadki....) a do szpitala brakuje mi tylko laktatora a co do tych fotografii brzuszka to właśnie sobie uświadomiłam ze nie mam tez ani jednego..... a pomysł dobry jak tylko cyknie mi mąż fotkę na pewno wstawię
          PS; czytałam wasze wcześniejsze wypowiedzi i była mowa czy kołyska czy łóżeczko kojec ja osobiście byłam i w sumie jestem na na NIE kołyską i kojcom ale z mężem przypadkiem znaleźliśmy łóżeczka normalne duże drewniane ale z funkcja kołyski która można w każdej chwili zablokować świetna sprawa i jeżeli nie macie jeszcze łóżeczka warto zastanowić się nad kupnem takiego

          Skomentuj


            podziwiam Bartuś grudzień bo mój ruch ogranicza się do wyjścia z domu przejścia z góra 10 metrów do samochodu i pod sam sklep lub do znajomych nie mam po prostu siły chodzić i jednak ochoty chyba tez poztym caly czas mam opuchniete nogi nawet po dobrze przespanych nocach..........

            Skomentuj


              no ja mam zwykle drewniane łózeczko z szuflada u dołu
              a co do wyprawy na grzyby to ja sie juz nie nadaje a zreszta ze schylaniem miałabym problem
              ostatnio wybrałam sie z mężem na giełde i ... juz nie pojade zawsze lubiłam z nim jezdzic ale teraz po pół godzinie zaczełam juz marudzic bo nie dałam rady od chodzenia odrazu plecy mi wysiadaja
              to czekam dziewczynki na zdięcia!
              moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

              Skomentuj


                ewelunia brzusia to masz malutkiego jak popatrzylam na swoj to jakis gigant mi wyrasta...

                jesli chodzi o jakies wyjscia to odpadaja,bo nie mam na nic sily a kregosup to mi sie chyba juz rozsypuje,remont niby skonczony ale sprzatac to pewnie z miesiac bede.

                jutro za to czeka mnie wedrowka na badania i z tesciowa po lozeczko...

                wsumie ciuszki mam juz wszystkie chyba,odciagacz,butelki,jeszcez tylko kilka pieluch posciel i kosmetyki dla malucha...
                Olunia 6 styczen 2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  no mi tez sie wydaje ze mały ale ja zawsze byłam szczupła a teraz przytyłam juz 9,5kilo i wszystko mi w brzuch idzie
                  na ostatnim usg dzidzia miała 1550g wiec chyba raczej normalnie
                  ja niemam jeszce ani butelek ani laktatora musze sie wybrac na zakupy!
                  moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                  Skomentuj


                    abi jak masz to wstaw zdiecie brzucholka
                    moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                    Skomentuj


                      Ja uwielbiam chodzić i może dlatego że robie dziennie kilka kilometrów mam się całkiem dobrze, mój synek ukołysany po takim długim spacerze także są same plusy.
                      Bartuś 5.12.2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        wlasnie nie mam i szczerze mowiac niewiem czy chce miec,bo mam tak spekany brzuch ze rozstepy maja 2,5cm a zaden krem nie pomaga mi juz doszlo 22kg masakra
                        Olunia 6 styczen 2009

                        Skomentuj


                          ja sie od 4 miesiąca smaruje i narazie wyskoczył mi jeden rozstęp taki mały , moze dlatego ze zrobiłam sobie tygodniowa przerwe w smarowaniu ... z lenistwa
                          Zobaczymy czy zrobi sie wiecej?
                          moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                          Skomentuj




                            cześć dziewczyny
                            Tak sobie Was czytam i sobie myslę, Boże jak ten czas leci... Jestem Grudniówka, ale 2007 Urodziłam Alicję 21 drudnia-cesarskie cięcie, a termin miałam na 11-tego Myślałam, że będę na święta w domu, no ale... Siła wyższa...
                            Zyczę powodzenia i pozdrawiam.
                            Pozdrawiam, Sylwia

                            Skomentuj


                              dziękujemy!
                              moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                              Skomentuj


                                no ja na szczęście od rozstępów się uchroniłam chociaż aż tak o brzusio nie dbałam ale za to cellulit...... o zmoro

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X