Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    co do cen to naprawde jest masakra...wsumie ciuszkow nie musialam kupowac bo wszystko kupila mi mama w londynie,byly o 70 % tansze niz u nas...ostatnio kupowalam proszek lovela i zgadnijcie za 1,5kg zaplacilam 38zl
    Olunia 6 styczen 2009

    Skomentuj

    •    
         

      no ja tez ostatnio kupowałam proszek tylko ze ja kupiłam jepl za 32zl 2,4kg
      moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

      Skomentuj


        Ja kupiłam Jepa chyba 3 kg za 60 zł i miałam gratis płyn do płukania Jepa.
        Dziewczyny a Wy siedzicie na zwolnieniu?
        Bartuś 5.12.2008

        Skomentuj


          ja ogolnie jak twierdzi moj ojciec jestem pasozytem hehe

          ale tak szczerze to u nas jest ciezko o w miare dobra prace,a moj przyszly maz twierdzi ze jak mam tyrac za 850zl to lepiej zebym w domu siedziala...i jak narazie nie pozwala mi pracowac,owszem mialam kilka fajnych propozycji od znajomych,ale niestety zazdrosc mojego faceta przebila wszystko
          Last edited by abi1988; 14-10-2008, 14:32.
          Olunia 6 styczen 2009

          Skomentuj


            ja od samego poczatku siedze na zwolnieniu, niemam aż tak ciekawej pracy wole za te same pieniadze w domu posiedzieć!
            moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

            Skomentuj


              ale mój mężczyzna twierdzi ze nic a nic nie robie...
              faceci chyba myslą ze w domu wszystko sie samo robi
              moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

              Skomentuj


                dokladnie tak kazdy uwaza ze w domu sie samo robi
                Olunia 6 styczen 2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  ja oczywiscie robie wszystko wolniej i niektóre rzeczy sobie daruje ale niestety dzidzia mnie troche ogranicza, wczoraj jak sie położyłam to nawet moj męzczyzna był w szoku tak dzidzia sie ruszała ze cały brzuch mi chodził wystawiała nóżki i dupcie tak ze myslałam ze sie przez brzuch przedrze...
                  Last edited by ewelunia21; 15-10-2008, 11:45.
                  moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                  Skomentuj


                    doskonale cie rozumiem,ja juz wogole czuje sie jak slonica a co gorsza na nic nie mam sily i wszystko mi sie robi ciezko...a do tego mam remont w domu i wszystko jest w oplakanym stanie
                    Olunia 6 styczen 2009

                    Skomentuj


                      ja mam tak samo a najgorzej jest w nocy przekręcic sie na drugi bok albo podnieść masakra
                      moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja to juz nie pamietam kiedy sie wyspalam
                        Olunia 6 styczen 2009

                        Skomentuj


                          Hej dziewczyny ja mam termin na 25 grudnia ale wszystko wskazuje ze urodzę wcześniej zresztą ta data nie jest aż tak dokładna bo ja nie pamiętam dokładnie kiedy miałam ostatnia miesiączkę.Poza tym będę miała dziewczynkę Amelkę chociaż czym bliżej porodu tym mam w głowie więcej imion ale podejrzewam ze zostanę przy Amelce

                          Skomentuj


                            witamy witamy
                            Olunia 6 styczen 2009

                            Skomentuj


                              witamy u nas! napiszcoś o sobie! jak sie czujesz i czy zaczęłaś już przygotowania?
                              moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                              Skomentuj


                                hej dziewczyny mam propozycje: chętnie bym popatrzyła na inne brzuchole nie tylko mój bo ten mam cały czas na widoku wstawcie zdiątka swoje i brzusiów ja bede pierwsza


                                to ja w 31 tygodniu
                                Attached Files
                                moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X