Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    no to cześć dzisiaj

    ewisienka, wiem, że dobrze, że chce się kształcić.... ciągle to robi.... najpierw skończył chemię dziennie na WAT, równocześnie od 4-go roku zaocznie robił informatykę .... jesteśmy razem 9,5 roku a dopiero od 2 lat mamy wolne weekendy, bo później ja robiłam podyplomówkę a teraz to i tak ja go wypchnęłam, bo u niego w pracy tak jest, że nie będzie już mógł awansować wyżej niż jest, jeśli nie będzie miał studiów podyplomowych...... na szczęście to tylko 1 zjazd w miesiącu....
    jeśli chodzi o tą kupkę zieloną u Werci, to może dałaś jej coś nowego do zjedzenia?
    no a chamstwo na ulicach i w autobusach powszechne.... trzeba sie przywyczaić... ja też mieszkam na obrzeżach miasta i jest tu koło mnie taki mostek na polnej drodze... strasznie wysoki,, trzeba wciągnąć lub wnnieść wózek, bo się nie wjedzie... i wczoaj siedziała tam taka parka i się ściskała, ale chłopak (widać że po anabolikach, bo gruby, bez karku i pryszczaty) nie spytał sie mnie czy mi pomóc... dopiero taki starszy pan mi pomógł... a młodzi siedzieli i patrzyli sie zdziwieni.... szkoda gadać... zamiast na siłownię chodzić, to mógł mi wózek wnieść....

    amie7 a próbowałaś dac Jasiowi coś smacznego? bo mój Lolo na pierwszą zupkę też się krzywił i pluł... ale dałam mu marchewkę z jabłkiem Bobovity chyba, i to mu posmakowało, bo słodziutkie no i w ten sposób się przekonał do innego jedzenia niż tylko mleczko... a teraz zajada jak stary..... w sumie wszystko mu smakuje (nie dawałam mu tej nieszczęsnej dyni).

    pozdrawiam gorąco
    papa

    Skomentuj

    •    
         

      Cześć dziewczynki!

      Coś wszystkich nad morze ciągnie...może się trafimy na plaży
      ewisienka my też chcieliśmy odwiedzić moją siostrę w Anglii ale obawiamy jak Karol zniesie ten lot...ile się leci do Szwecji???
      Chyba coś około 2-3 godzin??? Pewnie nie będzie źle. Zapytaj pediatrę

      amie mięsożerca słodki!!! Kiełbaski mu smakują
      Ja też zaczynałam od deserków. Pierwszego dnia się krzywił a drugiego już co nieco przełknął...u nas trzeba pomału i systematycznie podawać nowości.
      Z czasem na pewno mu zasmakuje!
      Wczoraj dumna podałam mu zupkę domową i też było wielkie beee!
      No cóż dziś znów spróbujemy.

      geneva dzielny mały chłopczyk! Może mój Karol weźmie przykład z kolegi...

      W niedziele spotkaliśmy się z naszymi znajomymi i lipcowym brzuszkiem. Ale już duży! Nie mogę się doczekać! Będzie Mateuszek.

      A u nas pojawiają się włoski na głowie...łysinka pomału zarasta

      Idę wystawić blade ciałko na słonko.
      Miłego dnia!
      jagodzianka

      Skomentuj


        amie ja również wysłałam Ci zaproszenie
        jagodzianka

        Skomentuj


          ewisienka jak waga Weroniki???

          Ja mogę się znów pochwalić
          Jak Karol leżał na plecach usilnie chciał usiąść...złapałam go za nogi a mój mały siłacz sam usiadł
          Obniżiliśmy mu dziś łóżeczko...

          buziaki
          jagodzianka

          Skomentuj


            Hej
            My dzisiaj znowu w gościach. Byliśmy u mojej siostry ciotecznej, która też jest w ciąży wszędzie te brzuchatki mnie otaczają. Było super naprawdę, Werka się wybawiła i teraz już ładnie sobie śpi od 30 minut.
            Nie byłam dzisiaj u lekarza przełożyłam wizytę na czwartek , ale już troszkę bardziej jestem spokojna bo mała zrobiła mi dzisiaj kilka razy kupkę i ta ostatnia była "normalna".

            jagodzianka jutro na pewno Karolkowi zupka posmakuje ja też muszę zacząć, a co robiłaś mu na obiadek?

            geneva chamstwo otacza nas z każdej strony, ale myślę, że trzeba z tym walczyć bo inaczej to będzie źle. Normalnie teraz to jest tak młodzież, że ja nie wiem gdzie oni się chowają, patologia.

            Właśnie dzisiaj nawet rozmawiałyśmy z moimi siostrami, że kiedyś to nie było tak, ludzie sobie pomagali, a młodzież zachowywała się normalnie, a teraz dziewczynki po 16 lat wymalowane tak chodzą, że tylko głowę pod kran wsadzić żeby cały ten makijaż zmywały. Obściskują się w miejscach publicznych, a ich strój pożal się boże, mini że ledwo tyłek zasłania

            Pozdrowionka z Kielc
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              jagodzianka gratulacje dla Karolka
              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







              Skomentuj


                My też idziemy w czwartek się mierzyć i warzyć
                Na obiadek gotowałam młode zimniaczki i marchewkę. Zmiksowałam i dodałam troszkę masełka.
                Kurcze taka dumna byłam z tego mojejgo wyrobu a tu guzik Nie smakowało mu:P
                jagodzianka

                Skomentuj

                •    
                     

                  geneva jeśli chodzi o działkę, to zastanawiamy się właśnie, czy wziąć taką gotową z domkiem-już zagospodarowaną, czy też taką na której sami sobie wszystko po swojemu urządzimy.Mamy dylemat.W każdym razie od nas na działki to 10 min spacerkiem, więc super sprawaPewnie każdą chwilę wolną będziemy tam spędzali
                  Oczyma wyobraźni już widzę tam miejsce zabawy dla Nadii, miejsce na grilla dla nas...leżaki, hamak...

                  Moja córcia mnie zaskoczyła dzisiaj.Wróciłam z pracy a ona-na kocyku leżąc-sama trzymała sobie buteleczkę z herbatką.Daję jej do rączki butelkę a ona sama bierze i smoka do buzi wkłada i ssieWcześniej tak nie robiła.

                  Dzisiaj spróbowała nowego deserku banany z kaszką ryżową na mleku, tak jej zasmakowało, że zjadła prawie całą zawartość większego słoiczka z Bobovity.

                  Na 4.05 wzięłam dzień urlopu, więc czeka mnie teraz weekend 4-dniowyJestem z tego powodu szczęśliwa, nacieszę się Nadusią.

                  Idę spać kobitki, bo jutro znowu po 6:00 pobudka.
                  Last edited by jaka_ja; 28-04-2009, 22:26.


                  Skomentuj



                    W końcu znalazłam chwilkę żeby odpocząć i sobie poczytać

                    geneva próbowałam dzisiaj dać dla Jasia zupkę jarzynową z królikiem, ale gdy tylko zbliżałam łyżeczkę do ust to był niesamowity bunt. Doszłam do wniosku, że jednak z zupek na razie zrezygnuję żeby małego nie stresować. Dałam mu marchewkę w małym słoiczku Gerbera. Ostatnio taki słoiczek jadł przez 2 dni a dzisiaj był to jeden posiłek. Bardzo mu smakowało bo przy każdej łyżeczce wołał Uuuu... co u niego jest oznaką zadowolenia. Byłam dumna z synka. Jutro wybieram się kupić jakieś deserki i może tym go jakoś przekupię
                    Last edited by amie7; 28-04-2009, 23:39.


                    Skomentuj


                      jagodzianka dzięki za zaproszenie na naszej klasie. Oczywiście już dodałam Cię do listy znajomych Faktycznie mój synuś rośnie na mięsożercę, ma tak po tatusiu Szczególnie lubi wędlinkę własnego wyrobu, dostał troszkę do possania. Poza tym piekę swój chlebek taki z ziarnami i Jasiek też go uwielbia. A za słodkie to chyba nawet mleczko by oddał.
                      Gratulacje dla Karolka. Samodzielne siadanie to już coś

                      jaka_ja fajniej jest samemu od podstaw zagospodarować działeczkę ale na to trzeba sporo czasu. Taka zagospodarowana też ma swoje plusy bo można już od początku odpoczywać i nie trzeba się dodatkowo martwić gdzie postawić domek a gdzie zasadzić krzewy. Zagospodarowana czy nie to i tak taki mały azyl dla całej rodzinki.
                      Oczywiście gratulacje dla Nadusi

                      Już też uciekam spać ...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej dziewczyny

                        My już po spacerku,pięknie i cieplutko dziśiaj....

                        amie7 myślę,że może w koncu Jaś sie przełamie i zacznie wcinać zupki i obiadki.U nas dzić był indyczek z warzywkami.Mała zajadała się nim,i skrzywiła się jak już się skończyło.
                        Za to mleczka nie za bardzo nadal chce pić,jeszcze z rana po nocy to tak ale w dzień to już problem.Też nie wiem co z tym zrobić...

                        jagodzianka Twój Karolek to dzielny chłopczyk.Gratulacje!!!
                        Moja sama jeszcze nie potrafi usiąść,ale jak jej dam ręce to rwie sie i myk i siedzi

                        Jaka_ja czeka Was super weekendzik.Wykorzystajcie go na maksa
                        Co do działeczki to świetny pomysł.Będzie dla was świetną odskocznią.


                        Miłego dalszego dnia
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Witam

                          My już rówmież po spacerku. Pogoda super, tak cieplutko i słonecznie ... No i w końcu kupiłam parasolkę. Taką zwykłą za 32 zł ale REWELACJA. W taką pogodę jak dziś bardzo się przydała.

                          Jaś po spacerku zjadł pół słoiczka jabłuszka z brzoskwinią i oczywiście popił wszystko porcją mleka a teraz leży na macie i śpiewa moja mała gadułka. Najlepiej mu wychodzi ba ba ba i bla bla bla czasem się zdarzy ma ma ma i pa pa pa

                          Co do witaminki D to nam pediatra zalecił brać nadal ale tylko dlatego że Jaś ma delikatnie spłaszczoną główkę z jednej strony. Ostatnio zaczęło się już wszystko normować ale dla pewności witaminkę nadal stosujemy.

                          Miłego dzionka
                          Lecę gotować obiadek dla męża ...


                          Skomentuj


                            My już zaliczyłyśmy drugi spacerek
                            Zapomniałam "powiedzieć" że....ja też wczoraj kupiłam parasolkę,jest świetna i bardzo przydatna.Dałam za nią 35 zł.

                            A witaminkę d3 również podajemy,bo ciemiączko jest spore i też mamy lekko spłaszczoną głowke z lewej strony,a u Jasia z której strony?
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              Hejka, a my dzisiaj -praktycznie cały czas na dworku byłyśmy, pięklna pogoda to i maraton żeśmy sobie zrobiły -chyba z 15 kilometrów dzisiaj zrobiłam . Mała umęczona po całym dniu śpi, a ja wpadłam tylko na chwilkę bo miałyśmy dzisiaj jeszcze gości Zuzię 14 miesięcy i Olafka 13 miesięcy. No i jak to dzieciaczki wejdą wszędzie, wszystkie zabawki na ziemi i ogólnie bałagan maksymalny ale ja to lubię takie dni tylko teraz mykam sprzątać. Może potem jeszcze wpadnę. Buziaki kochane
                              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                              Skomentuj


                                witam
                                my wczoraj tak ja ewisienka cały dzień na spacerku. najpierw przyjechała do mnie kolezanka z podtsawowki (6 czerwcaa ide do niej na slub) i wyszłysmy z Tolkiem na spacer pozniej do domku na mleczko i spowrotem na dworek. Antek jak go włozyłam do łózeczka wieczorem to nawet nie wiem kiedy zasnął
                                wczoraj siedzimy sobie i Toniś trzymał mojego palca w buzi gryzł sobie i slinił, swedza go dziasła wiec mu czasami pozwalam (bo najbardziej od gryzakow lubi palce) i wydało mi sie ze cos mnie ukuło. Wziełam łyzeczke a tam ZĄBEK jedynka z lewej strony i tuz tuz za nia jedynka z prawej. Mój synek ma juz pierwszy zabek, przemieszcza sie dotyłu piera sie na kolankach jak lezy na brzuszku tak jak Karolek jagodzianki, jejciu jak ten czass szybko leci a jeszcze niedawno tylko jadl i spał
                                pozdrawiam serdeznie
                                "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X