Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, podniosłyście mnie na duchu Mam nadzieję, że ta okropna gorączka nie wróci... I badanie krwi rzeczywiście chyba zrobię na wszelki wypadek...

    Ankasos słodziak z tej Lenki, ile teraz waży? Moja miała podobną wagę dlatego jestem ciekawa. Julka ważyła w czwartek 5400.

    Dziewczyny wstawiajcie zdjęcia dzieciaczków, ja uwielbiam oglądać maluszki, może uda mi się wstawić fotkę, zaraz spróbuję...

    Majorka faktycznie pustawo dzisiaj, jak to w niedzielę, ale może jakas mamusia się odezwie, taka paskudna pogoda, przynajmniej u mnie...




    Skomentuj

    •    
         

      Hej dziewczyny! Dzieki za miłe słowa.Strasznie dużo postów przybywa z dnia na dzień.Jestem mile zaskoczona aktywnością przyszłych Mamusiek.Jutro Dzień Dziecka, musze zrobić jakąś przyjemnośc mojemu nienarodzonemu maleństwu. I tak sobie myśle,że jedyne co moge zrobić to puścić mu jego ulubioną piosenkę (lubi bardzo massive attack -dziwne to troche...ale sie przy tym uspokaja ) oraz zjeść pucharek lodów czekoladowych , bo Maleństwo chyba lubi wszystko co słodkie a najlepiej czekoladowe.
      A tak swoją drogą z tą pozycją w czasie snu , to ja też mam problem.Jeszcze do niedawna brzuszek miałam mały.Od około 3 tygodni strasznie rośnie i zaczyna przeszkadzać w spaniu.Spać na plecach nie można , bo macica uciska żyła główna dolną , pnie limfatyczne i aortę.A to skutkuje, gorszym powrotem krwi do serca ( w nocy może nam zrobić się słabo )bardziej nasilonymi obrzękami kończyn dolnych po nocy, gorszym dopływem krwi do łożyska i niedotleniem maluszka.No i co gorsze na prawym boku też nie bardzo można spać, bo prawa nerka jest umiejcowiona niżej niż lewa, łatwiej w niej o zastój moczu i takie tam.Ogólnie zaleca się spanie na lewym boku.Ale ja nie daje rady całej nocy tak przeleżeć, bo mi cały bok drętwieje:-).
      Mam pytanko,ćzy któraś z was miała konflikt serologiczny z mężem tzn: kobieta grupa krwi Rh- a facet Rh+??

      Skomentuj


        Hej Mamuśki.
        Ja wylegiwałam się do 11, zjadłam śniadanko i teraz nie wiem co robić. Jest ciepło, 25stopni, słonko świeci i po obiedzie z mężem pojedziemy połazić do parku zdrojowego (odkryliśmy że w Konstancinie jest park zdrojowy!!!). Nic mi się nie chce. Mąż leci do kolegi pobiegać i poćwiczyć, a ja znowu zalegną na kanapie przed TV i przed kompem.
        Nie mam żadnych skurczy, o ile wcześniej miałam w ciągu dnia nawet kilkanaście to teraz ZERO. Boli mnie jak się Marysia wygina, przeciąga ale nie mam skurczy. Tylko mnóstwo wydzieliny a najwięcej rano.
        Dziś u mnie w rodzinie komunia, wszyscy się spotykają a ja mam do nich ponad 200km i nie jadę bo nie wysiedzę 2h w aucie.
        Meldować się brzuchatki!

        Skomentuj


          Chyba się udało Oto moja półtoramiesięczna Juleczka
          Attached Files




          Skomentuj


            hej mamcie u mnie 4;50 a ja juz nie spie...moj pojechal na ryby a my z Matim spac nie mozemy...jakie plany na dzis hmm moj mi gosci zaprosil a raczej sami sie wprosili na grilla az mnie trzepie na sama mysl ze maja przyjsc tak to nawet nie zadzwonia sie zapytac jak sie czuje a jak cieplo to oczywiscie zeby sie wbic na basen i grilla <ach dluga historia>...ja mma dzisiaj akcje "sikanie do kontenera" przez 24 godziny...jutro mam zawiezc na wyniki do szpitala...wam chyba w pl takiego czegos nie robia na bialkomocz??
            jakis mam nastroj do duuuuuu.....y, wszyscy znajomi pojechali nad jeziorko tam gdzie moj na ryby i beda sobie grillowac grac w siatke a ja musialam zostac w domku...co prawda moj wroci za niedlugo
            kurczaczku ja to Cie podziwiam ze sie wybierasz jeszcze 1.5 godziny jazdy nad morze jato sie nie ruszam za bardzo nigdzie bo sie boje;P
            Last edited by olcm80; 31-05-2009, 12:26.
            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







            Skomentuj


              mamanikosia ty jeszcze dasz rade pedicure wow niezla jestes mnie to tylko kosmetyczka juz ratuje....
              mamuszka upraciuszek z tej twojej Marysi...widac wypiela sie na wszytskich jak moj Mati i wychodzic nie zamierza
              Mloda daj znac jak po USG....
              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







              Skomentuj


                Witam Mamusie.

                Dziewczyny cudne te Wasze Maluszki, naprawdę. Moja Hania rośnie jak na drożdżach, wogóle jak patrzę na nią i na te zdjęcia co wstawiacie...ale czas leci Mam nadzieję, że za szybko nie dorosną...
                U nas pogoda przecudna, mieliśmy jechać nad ocean ale zrezygnowaliśmy, siedzimy dziś w domku na ogrodzie i odpoczywamy. Nasze intensywne żyxie od kiedy pojawiła się Hania nas zmęczyło a wczoraj byliśmy w długiej podrózy na zakupach i przyszły tydz. zapowiada się bardzo pracowicie więc trzeba siły zebrać

                A jak tam u Was z wagą dziewczyny, bo moja stoi NO ale mineło już 6 tyg. więc jestem po połogu i mogę zacząć intensywnie ćwiczyć. Kupiłam nawet Cross Trainer - podobno najlepszy do gubienia wagi... Na wszystkie moje znajome podziałał więc ja zabieram się od jutra i zaczynam na nim ćwiczyć 1h dziennie + eliminuje słodycze i ograniczam żarełko
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  A oto Moja Hanulka
                  Attached Files
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Witam nowe Mamy!
                    starling00: dodalam Cie do listy
                    Kogo jeszcze pominelam? Meldujcie sie Mamuski, zebym nikogo nie przeoczyla!

                    U nas dzisiaj spokojna niedziela. Jutro tez wolne Walizki rozpakowane, pralka pierze od wczoraj jak szalona. Spanie jeszcze nawala - dzisiaj w nocy obudzilam sie o 2 i strasznie jesc mi sie chcialo (dla mnie byla juz 8 rano a przez ostatnie 4 tygodnie pozeralam ok. 8 sniadanko) Zjadlam banana no i malenstwo zaczelo tance w brzuchu.

                    Co do sytuacji mieszkaniowej to my mamy mieszkanie parterowe: 2 pokoje, duza kuchnia, lazienka i ogrodek tylko do naszej dyspozycji. Poki co chcemy zostac na tym mieszkaniu ale w planach mamy zakup domu.

                    Spanie: ja uwielbiam spac na lewym boku. Ale sypiam tez na plecach. Na pozycje podczas snu nie zwracam szczegolnej uwagi, ale wypytam sie mojej gin i poloznej, bo moze faktycznie powinnam na to uwazac.

                    Zjadlam wlasnie swieza kalarepke i maluszek mi fikolki w brzuchu fika - hihihihi
                    Zycze Wam milej niedzieli
                    anna maria



                    Rosne...
                    14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                    17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                    13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                    16.11.2009 5620 gr, -
                    16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                    19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                    17.06.2010 9250 gr, -
                    06.09.2010 10600 gr, 77cm
                    14.12.2010 11600 gr, 81cm
                    05.05.2011 11900 gr, 83cm
                    20.09.2011 13200 gr, 90cm
                    14.01.2012 14300 gr, 93cm
                    19.07.2012 15500 gr, 98cm



                    Skomentuj


                      olcm,nie mam dzisiaj co robic wiec mam baaardzo duzo czasu i moge pedicure sobie robic nawet 3 godziny takze jakos mam nadzieje dam rade sie wygiąć zeby dosiegnac do stóp... Poza tym wystraszyłamsie troche bo przeczytałam przed chwila artykuł na babyonline o zwiastunach zblizającego sie porodu......i pisza ze takie objawy jak ja mam to sa na PARE DNI PRZED!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Przewspaniale dziewczyny, baaaardzo sie ciesze że nasze maluszki pięknie rosną
                        8.03.2008 - puste jajo płodowe
                        14.02.2009 - histeroskopia (usunięcie przegrody macicy)

                        23 dc - Beta HCG 9,1 mIU/ml
                        34 dc - Beta HCG 6378,0 mIU/ml
                        42 dc - bijące serduszko, CRL 3,6 mm

                        Moje największe szczęście - Fasolinka - 7 tydz. i 5 dni
                        10 tydz i 2 dni
                        Czekamy na Ciebie dziecinko

                        Skomentuj


                          No hej dziewczynki Witaj Yoenne spowrotem.

                          U nas dziś nawet pogoda w miarę,wysłałam męża na spacerek z maluchem a ja w tym czasie obiadek spokojnie zrobię.Póżniej wybieramy się na ....meczyk,bo będą grać Orły Górskiego kontra politycy i nawet pan premier ma przyjechać
                          A Wasze maleństwa tak rosną ,no mój kawaler też
                          Attached Files
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            cześć mamusie!
                            byłam w szpitalu i jest trochę kiepsko.
                            od jutra jestem skierowana na oddział ,będę leżała do końca ciąży , mam mieć podawane sterydy żeby małej płuca się lepiej wykształciły bo według usg mała jest w 34 tyg a jak mam rodzić za 2 tygodnie to dzidziuś urodzi się w 36tyg i nie będzie miała dobrze płuc rozwiniętych, a łożysko już mam dojrzałe do porodu i ogólnie według miesiączki jestem w 38 tyg. , lekarz stwierdził że jednak ma hipotrofię ale powiedział że nic się nie dało po prostu zrobić ale urodzi się zdrowa bez żadnych wad , jakoś to będzie jak coś piszcie do mnie sms i niech któras informuje mnie na bieżąco ,będę tęsknic .
                            Buziaczki moje słoneczka:*

                            Skomentuj


                              Młoda opuszczasz Nas ale dla dobra córeczki, My to dopiero będziemy za Wami tęskniły, ale najważniejsza jest dzidzia i żeby tylko Ona dobrze sie czuła. Dobrze, ze lekarze coś robią, a nie kładą lachę na wszystko. Pewnie jest Ci smutno, że będziesz musiała leżeć w szpitalu, w końcu to nie jest SPA, ja nienawidzę szpitali. Trzymaj się Kochana i informuj jedną z nas na komórkę co u Was. :*

                              Skomentuj


                                No i pada...dobrze,że zdążyli wrócić przed tą burzą ze spacerku.Może pózniej zrobi się ładnie to pójdziemy a jak nie to zostaje siedzenie w domu
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X