Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Aniu a ja zopomiałam o aukcji z pościelą Wyprzedaż nowej - ktoś kupił za 15 zł

    A tu ciekawostkihttp://www.rodzinko.pl/viewforum.php?f=35
    Kochany Nikodem 2009.04.07.

    [/url][/url]

    Skomentuj

    •    
         

      hej dziewczyny od dłuśszego czasu przeglądam sobie to forum i w koncu postanowilam sie odezwać mam 19 lat a w 22 pazdziernika na swiat przyjdzie nasze malenstwo niestety nie wiem jeszcze jakiej jest plci bo nie chce sie ujawnic co do obwodow brzuszka ja mam aktualnie 95 cm a przytylam 2,5 kg poki co ,a Wy dziewczyny jak tam z waga ? Dzis zaczynam 26 tydzien ale juz nie mogę się doczekac kiedy zobaczę maluszka pozdrawiam:*

      Skomentuj


        Sylka, a o co dokladnie Ci chodzi? Ogolnie o forum, czy znalazlas tam jakas ciekawa wypowiedz?

        Krystiano tez smieje pelna buzka, i coraz czesciej na glos. Szczegolnie jak mowi do niego moja babcia


        Skomentuj


          Jeny wychodzę na kilka godzin z domu a później mam lekturę do czytania Właśnie wróciłam z miasta, byłam z mamą na małych zakupach, kupiłyśmy cały zestawik dla małej do łóżeczka, wypełnienie, poszewki, prześcieradło, ochraniacz i zapłaciłam 100 zł więc jestem zdania że się opłacało Na allegro miałam wypatrzone takie za 108 zł plus przesyłka wyszło by jakieś 30 zł drożej. Co do rodziny to tak już jest, ja sama mam w rodzinie małe dzieciaki jedna 3 latka inne kilka miesięcy i też nic nie dostałam, ale jakoś specjalnie się tym nie przejmuje, zawsze mówię że i tak moja niunia pomimo tego że skromne to ładne rzeczy będzie miała! O dziwo mój napisał mi dzisiaj sms'a że kupił fotelik jakiś do samochodu, no będę musiała kiedyś zobaczyć czy nie zniszczony, ale to dopiero jak mi złość minie bo póki co mam Focha

          Skomentuj


            Witam ponownie,
            a u nas nowość - dziś Kacper kilka razy przewrócił się z brzuszka na plecki. Niestety stale w jedną stronę, ale od czegoś trzeba zacząć.
            A co do postępów. Kacper jest jednym z najstarszych dzieciatek na forum, a nie jest "do przodu"...
            Ale ja sie tym nie martwie, bo przyjdzie czas, ze za nim nie zdaze i to on bedzie mnie stara matke uczyc...

            Syluś, a co do tego uśmiechu. Próbuj czesto pokazywac mu swój uśmiech, albo stawiaj przed nim lusterko i niech patrzy na siebie.
            U nas na osiedlu otworzyli taki mały sklepik z rzeczami dla dzidziusiów i dziś tam byłam na przeszpiegach. Pokazałam Kacprowi takie bezpieczne lusterkohttp://www.allegro.pl/item667818696_taf_toys_zabawki_interaktywne_koloro we_lusterko.html
            (coś podobnego, tylko jako maskotka słoneczko) i on tak sie interesował dzidzią... tylko cena zabija! U nas to kosztowało 89zł - chyba na glowe upadli!!!
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Chodzi mi o to, że są tam poruszane problemy ( pytania), które są w główce chyba każdej z nas. Ja np wczoraj zastanawiałam się, czy można przy dzidzi włączyć raid do kontaktu od komarów.............Zawsze przed snem poluje na te owadziska. I wychodzi na to, że muszę nadal polować


              NATOR w macie edukacyjnej, którą ostatnio zakupiłam jest lusterko i to powiększające.Mały patrzy na siebie i mówi " Lo" :-)
              Attached Files
              Last edited by sylka76; 09-07-2009, 17:23.
              Kochany Nikodem 2009.04.07.

              [/url][/url]

              Skomentuj


                A my czekamy z utęsknieniem na głośny śmiech moze już niedługo. Jak narazie to ćwiczymy obracanie i turlanie. Dziś też poczytałam bajeczki i jak czytam to ona się tak fajnie uśmiecha i taka wpatrzona słucha.

                No właśnie ja znalazłam takie coś za 70zł więc mnie zatkało lekko a na tej aukcji o której zapomniałam było m.in. takie lusterko i inne jeszcze gapa ze mnie tak zapomnieć jak od 5 dni walczyłam

                Lenka jak ją mam na rękach wygina się jak bananek ale tylko w jedną stronę i ostro z tym walczę bo mi się wydaje ze ma to wzmożone napięcie miesniowe, zapytam lekarza co z tym robić, póki co mówię na nią chikita
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
                  Lenka jak ją mam na rękach wygina się jak bananek ale tylko w jedną stronę i ostro z tym walczę bo mi się wydaje ze ma to wzmożone napięcie miesniowe, zapytam lekarza co z tym robić, póki co mówię na nią chikita
                  a moja Pola długi czas spała i układała główke tylko w jedną stronę i nawet miała przypłaszczoną z tej strony ale przeszło teraz używa obu stron ale gapa mała jeszcze obrotu z brzucha a plecy nie zrobiła czekam na to, narazie tylko sie kiwa jak leży na brzuchu wiec może niedługo, ale z plecków na brzuch to chyba musimy jeszcze troche poczekać,
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                    Jeny wychodzę na kilka godzin z domu a później mam lekturę do czytania Właśnie wróciłam z miasta, byłam z mamą na małych zakupach, kupiłyśmy cały zestawik dla małej do łóżeczka, wypełnienie, poszewki, prześcieradło, ochraniacz i zapłaciłam 100 zł więc jestem zdania że się opłacało Na allegro miałam wypatrzone takie za 108 zł plus przesyłka wyszło by jakieś 30 zł drożej. Co do rodziny to tak już jest, ja sama mam w rodzinie małe dzieciaki jedna 3 latka inne kilka miesięcy i też nic nie dostałam, ale jakoś specjalnie się tym nie przejmuje, zawsze mówię że i tak moja niunia pomimo tego że skromne to ładne rzeczy będzie miała! O dziwo mój napisał mi dzisiaj sms'a że kupił fotelik jakiś do samochodu, no będę musiała kiedyś zobaczyć czy nie zniszczony, ale to dopiero jak mi złość minie bo póki co mam Focha
                    Ja mam to samo zdanie, skromne ale wiem, że sama na to zarobiłam i że mała ma to od serca kupione a nie z litości darowane od kogoś. Znajoma ma 4miesieczna córeczke i napomniała kiedys ze cos mi dam da i pozyczy, ale jak narazie w ogole się nie odzywa... Ale ja też sobie postawiłam, że nie będę się prosić bo nie o to mi w życiu chodzi.
                    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                    Skomentuj


                      Wszystkie czekamy na NOWOŚCI, a ja wszystko notuję - kiedy, co, gdzie i jak i do tego fotorealcja

                      Sylka - napisałam Ci coś na priv.

                      A co do aukcji Anulko... ile okazji mi uciekło...
                      ale pochwalę się! Kupiłam małemu wózek Quinny Zapp i aukcję wygrałam o 20groszy Ja zawsze licytuję niepełnymi kwotami: czyli zamiast 25zł wstukuję 26,30zł albo coś podobnego i często to właśnie mnie ratuje!
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Nator o ile sobie dobrze przypominam, też urodziłaś 2 tygodnie przed wyznaczonym terminem. A np Ankasos 10 dni po terminie. I wydaje mi się, że ten czas miał ogromne znaczenie. Nikoś ważył 2770 ( obecnie 6 kg), a Lenka ponad 4 kg.
                        Jestem psychologiem od ludzi dorosłych. Na studiach miałam też psych. dziecka.Wiem, że nie ma się czym martwić, ale ten uśmiech byłby dla mnie niejako nagrodą
                        Kochany Nikodem 2009.04.07.

                        [/url][/url]

                        Skomentuj


                          Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                          a moja Pola długi czas spała i układała główke tylko w jedną stronę i nawet miała przypłaszczoną z tej strony ale przeszło teraz używa obu stron ale gapa mała jeszcze obrotu z brzucha a plecy nie zrobiła czekam na to, narazie tylko sie kiwa jak leży na brzuchu wiec może niedługo, ale z plecków na brzuch to chyba musimy jeszcze troche poczekać,
                          no właśnie lena spała raz tak raz tak a ostatnio zaczeła wiecznie na prawą stronę i się tak wygina strasznie że czasem ciężko ją trzymać aleee... od jakiegoś czasu ją na chama wrecz trzymałam na drugą stronę i teraz na rękach zaczyna sama się obracać na drugą stronę. To chyba już duży postęp
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Nator już Ci odpisałam
                            Kochany Nikodem 2009.04.07.

                            [/url][/url]

                            Skomentuj


                              Napisane przez sylka76 Pokaż wiadomość
                              Nator o ile sobie dobrze przypominam, też urodziłaś 2 tygodnie przed wyznaczonym terminem. A np Ankasos 10 dni po terminie. I wydaje mi się, że ten czas miał ogromne znaczenie. Nikoś ważył 2770 ( obecnie 6 kg), a Lenka ponad 4 kg.
                              Jestem psychologiem od ludzi dorosłych. Na studiach miałam też psych. dziecka.Wiem, że nie ma się czym martwić, ale ten uśmiech byłby dla mnie niejako nagrodą
                              Myślę ze to ma duże znaczenie bo tak jak widzę po niej to niektóre rzeczy robi jakby z 2 tygodniowym wyprzedzeniem. Czyli tak jakby te 10 dni w brzuchu jeszcze, już zadziałały.
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Napisane przez sylka76 Pokaż wiadomość
                                Nator o ile sobie dobrze przypominam, też urodziłaś 2 tygodnie przed wyznaczonym terminem. A np Ankasos 10 dni po terminie. I wydaje mi się, że ten czas miał ogromne znaczenie. Nikoś ważył 2770 ( obecnie 6 kg), a Lenka ponad 4 kg.
                                Jestem psychologiem od ludzi dorosłych. Na studiach miałam też psych. dziecka.Wiem, że nie ma się czym martwić, ale ten uśmiech byłby dla mnie niejako nagrodą
                                No tak, 2 tyg., a Kacper miał tylko 2980g. A Uśmiechu sie na 100% doczekasz.
                                To w sumie takie dziwne, bo Kacper przez 3 miesiące podwoił wagę, a dzieci, co miały na starcie więcej podwajaja wagę w pół roku... jaka ta natura sprytna i jak wszystko w końcu wyrównuje
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X