Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hey mamy
    Byłam wczoraj u lekarza z Polą , mała przybrała w ciągu tyg. 250g i teraz waży 3250g. , ogólnie wszyscy się nią zachwycają mówią żebym czerwoną wstążkę jej przywiązała bo taka ładna. A jakie ma długie rzęsy .

    dziewczynki a jak tam wasze gwiazdeczki?

    boże jak ten czas szybko leci Pola już ma miesiąc.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez anulkapi Pokaż wiadomość
      Ominęły mnie mdłości na początku ciąży więc może zgagi też nie będę miała.
      Ja też mdłości na początku nie miałam, w ogóle nic mi raczej nie było
      Ja jeśli chodzi o zakupy do maleństwa, to mam ciuszki, przewijak, 2 kocyki, laktator, podgrzewacz, pajacyki po kąpieli, 2 rożki , butelke dr Brown'sa antykolkową, no i to narazie chyba wszystko. Chyba o niczym nie zapomniałam.








      http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

      Skomentuj


        Cześć dziewczyny. Moja zgaga od czasu do czasu daje znać o sobie. Ostatnio wyczytałam, że dobre na jej leczenie są jabłka. I powiem Wam, że na mnie to działa.
        Ja też zakupiłam już parę rzeczy: tetrówki, flanelówki, wkładki laktacyjne, poporodowe majtki. Teraz przymierzam się do zakupu zestawu buteleczek i rozglądam się za rożkami.
        pozdrawiam Kasia

        Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



        Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
        Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
        poematem niezliczonych słów
        mą radością, miłości promieniem,
        dziećmi moimi, spełnieniem snów.

        Skomentuj


          musze zacząć jeść te jabłka może też mi pomogą . a jeśli chodzi o wózki to kupujecie takie wielofunkcyjne (spacerówka z gondola, w niektórych dają jeszcze foteliki ) czy najpierw kupujecie głęboki a później spacerówkę?? może słyszała któraś o jakiejś dobrej firmie?








          http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

          Skomentuj


            Angelikaanna - ja z doświadczenia mojego Ci powiedzieć, że głęboki sprawdza się do czasu kiedy dziecko zaczyna siadać. Niby z niego możesz zrobić spacerówkę - ale tak duży wózek jest nieporęczny i ciężko go nosić w tą i z powrotem. Dlatego ja jak moje dziecko dobrze siedziało sprawiłam sobie od razu drugą spacerówkę - przystosowaną do wieku synka i o wiele lżejszą
            pozdrawiam Kasia

            Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



            Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
            Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
            poematem niezliczonych słów
            mą radością, miłości promieniem,
            dziećmi moimi, spełnieniem snów.

            Skomentuj


              czyli wg Ciebie wielofunkcyjny jest nie praktyczny?








              http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

              Skomentuj


                U mnie się nie sprawdził. Po prostu funkcja spacerowa nie była wykorzystana. I wiem, że moi znajomi podjęli podobne decyzje. Ale każda z nas jest inna i być może dla Ciebie akurat wielofunkcyjność będzie przemawiała.
                Oczywiście nie pisze tutaj o dodatkowym wyposażeniu w fotelik. Bowiem tego nie testowałam.
                pozdrawiam Kasia

                Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                poematem niezliczonych słów
                mą radością, miłości promieniem,
                dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                Skomentuj

                •    
                     

                  AMSW ja to Cie podziwiam, że potrafisz tak żyć, ja to bym nie dała rady. Jesteś wielkia Trzymam kciuki, żeby Twój mężuś przystopował jak pojawi się na świecie Julka, będzie Ci wtedy o wiele bardziej potrzebny (przynajmniej w pierwszych miesiącach).
                  A co do tego nacinania krocza, to jak bedą chcieli mnie znowu naciąć to przysięgam, że zabiore nogi za pas i uciekne z łóżka porodowego. To co ja przeżyłam przez te nacięcie to uff. Wole pęknąć niż być nacinaną. I wam też radze pogłębić ten temat i dowiedzieć się jak to jest w waszych szpitalach.
                  Po moich przejściach dużo czytałam na ten temat i wiem teraz jakie mam prawa i się nie dam!!!
                  Last edited by androsia; 03-07-2009, 14:38.
                  Madzia - 2 grudzień 2007
                  Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                  Skomentuj


                    bylysmy na badaniach kontrolnych i szczepieniu na ktorym bylo strasznie moja Nikola tak plakala ze myslalm ze umre az samej mi prawei juz lecialy lzy...
                    Nikola wazy 5600 ma dlugosci 63 cm, 40 cm obwod glowki i klatki piersiowej.
                    Moja Nikola ma jakiegos burchla w buzi i nawet lekarz nie wiedzial co to jest i od czego sie jej zrobil kazal przemywac rumiankiem i za tydzien na wizyte jak sie nie pomnijszy to do hirurga na usuwanie
                    ja moze zaraz pujde do dermatologa niech to zobaczy i tak pod nosem to moze spojrzy na to bo ja juz mam schize...
                    a pediatra powiedzial ze przez 30 lat nie widziala czegos takiego u malych dzieci...
                    jak myslicie od czego to moze byc??
                    Last edited by SyLwia_1122; 03-07-2009, 15:23.
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

                    Skomentuj


                      Ja zakupiłam wózek wielofunkcyjny. Można z niego zrobić dość ciepłą spacerówkę, ale także poodpinać wiele elementów i wychodzi z tego całkiem zgrabna spacerówka na lato. Myślę, że wykorzystam wszystkie funkcje wózeczka, a później jak maluch będzie miał około 1,5 roku to i tak planujemy zakup takiej leciutkiej składanej spacerówki - parasolki.
                      Angelikaanna tu masz linka do wózeczka który kupiłam. Kupiłam ten jaśniutki beżowy - jest prześliczny, już się nie mogę doczekać spacerków.
                      http://allegro.pl/item646561431_mega...husteczki.html





                      Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                      Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                      Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Co do wózków, tez zastanawniam sie nad rozwiazaniem osobna gadola i osobna spacerówka... Jakby nie bylo termin mamy na pazdziernik, wiec solidna gondolka przez 6 - 7 miesiecy zimowej pluchy a pozniej na wiosne/lato mozna pomyslec o lekkiej spacerówce...Doswiadczone kolezanki - mamusie tez mi to doradzaja, ale faktem jest za szybciej i "z głowy" jak sie kupi zestaw
                        A na zgage słyszałam ze swietne sa migdały No i dla Dzidzi super zdrowe! Trzymajcie sie zdrowiutko

                        Skomentuj


                          ja narazie nie myśle o nacinaniu krocza,bo czekam na wizyte u okulisty, który zdecyduje o formie porodu.
                          z nudów zabrałam się za porządki. To mi ułatwi przeprowadzke, tylko kiedy to będzie aahhh ciągnie się to niemiłosiernie długo Wracam do porzadków...
                          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                          Skomentuj


                            Napisane przez androsia Pokaż wiadomość
                            AMSW ja to Cie podziwiam, że potrafisz tak żyć, ja to bym nie dała rady. Jesteś wielkia
                            Dziekuje Ci za mile slowa, ale wielki to jest moj maz, bo on to wszystko wytrzymuje.

                            Napisane przez androsia Pokaż wiadomość
                            A co do tego nacinania krocza, to jak bedą chcieli mnie znowu naciąć to przysięgam, że zabiore nogi za pas i uciekne z łóżka porodowego.
                            Oj, oj, oj! Androsia Ty sie strasznie musialas wycierpiec, skoro teraz tak bojowo nastawiona jestes Bede zglebiac ten temat, za Twoja porada, i wypytam polozna i moja ginekolog co one sadza na ten temat.

                            A ja sobie siedze caly dzionek przed kompem, oblozona ksiazkami i "plodze" ta moja prace magisterska. Idzie powolutku ale cos tam pisze



                            Rosne...
                            14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                            17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                            13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                            16.11.2009 5620 gr, -
                            16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                            19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                            17.06.2010 9250 gr, -
                            06.09.2010 10600 gr, 77cm
                            14.12.2010 11600 gr, 81cm
                            05.05.2011 11900 gr, 83cm
                            20.09.2011 13200 gr, 90cm
                            14.01.2012 14300 gr, 93cm
                            19.07.2012 15500 gr, 98cm



                            Skomentuj


                              może dzisiaj pochodzę po sklepach i zobaczymy co jest. Ale jeśli chodzi o rzeczy dla dziecka to większość ludzi mówi ze za szybko wszystko kupuję, al eprzecież czas szybko l;eci, i troche rzeczy jest jeszcze do kupienia.








                              http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

                              Skomentuj


                                Gordiana , no ja mam 8 dni do terminu ,ale wozek i wanienke oraz przewijak dostane od rodzicow po urodzeniu wczoraj kupilam podgrzewacz Avent'a i jestem zadowolona i wczoraj takze dotarla do mnie paczka z nagroda konkursowa od Avent'a ile radosci!

                                boze, mam juz dosc , chce juz urodzic <prosi> te upaly mnie wykanczaja...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X