Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    My tez juz jakis czas temu wskoczylismy w 68, a i niektore ciuszki z 74 sa dobre. Jak ogladam w sklepach te na 56, to takie makukane sie wydaja, a jeszcze niedawno moj byczek w takie wchodzil

    Spadam do wyrka kobitki. Jutro reszta przeprowadzki nas czeka od rana wiec pasuje sie wyspac.
    Dobranocka!!!


    Skomentuj

    •    
         

      Moja to w 56 wogóle nie wchodziła od początku - duże te moje dziewczyny
      Amelka wygląda na jakieś trzy-cztery lata (jest na 90 centylu) no a Ala chyba jeszcze większa będzie to wszystko przez to, że tata kawał chłopa
      uciekam pod prysznic,
      do jutra
      Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




      Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

      Skomentuj


        Hej dziewczynki, ale jestem zmęczona. Byłam dzisiaj z moim i jego rodzinką nad jeziorkiem, jeny jak tam fajnie było!! Siedziałam sobie w cieniu a od jeziorka wiał na mnie taki chłodny wietrzyk, tak to ja bym mogła zawsze a Teraz jestem tak padnięta że nie mam już siły na nic, leżę już sobie w wyrku i weszłam tylko na chwilkę ale Was i tak pewnie nie ma, bo rzadko bywacie wieczorami. Androsia co do nacinania krocza to wiem że w szpitalu w którym ja chcę rodzić jest to b.popularne, i ja raczej też się na to zgodzę wolę w taki sposób niż sama popękać, z resztą łatwiej pójdzie No nic to dobranoc, karaluchy pod poduchy

        Skomentuj


          Mój maluszek też nie przesypia nocy. Budzi się średnio co 3 godziny. Z zasypianiem też jest problem. Zasypia w leżaczku-bujaczku albo na rękach.
          Tomek -ur.16.04.2009

          Skomentuj


            My nosimy ubranka rozmiar 62.
            Tomek -ur.16.04.2009

            Skomentuj


              no a ja znowu na szarym końcu,no cóż mój mężek dziś miała inwentaryzację i przynieśli mi go trupa na dodatek gdzieś pili w barze przy mokradłach i wpadł po pas do wody i nowa komóreczka poszła się j...ć a on jak wstanie jutro to z*****y dostanie ,śpi na podłodze w korytarzu w mokrych ciuchach i suczka go pilnuje a niech poczuje jak to jest jak sie łazi z pijakami.

              Ankasos twoja lenka dużo większa niz moja Hania przy niej to kruszyna mimo ze waży 7 kilo i ciuch na 62 nie więcej

              Dobrej nocy laseczki mam nadzieje ze i ja będe miała spokojną noc Pa do jutra
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                hej
                moja niunka ladnie spi wieczorami i w nocy a caly dzien jakis taki niespokojny jest i jak u mamynikosia na rekach by tylko spal dzis przesiedzialam z nim caly dzien trzymając na rekach i stwierdzilam ze basta i jutro zaczynamy sie odzwyczajac bo jak bedzie wiekszy to ja nie dam rady no i w domu nic zrobic nie moge a wiem ze to moja wina bo na poczatku odejsc od niego nie chcialam i caly czas tuliłam to teraz mam.
                moj mezus ostatnio tez musi wiecej pracowac bo auto nam siadło i trza kaski na naprawe i bardzo mu zle ze mniej czasu spedza z malym a i ostatnio mi wypomnial ze nie daje mu wykapac ze on tez chce spróbowac az w szoku byłam a mi wygodniej samej polozna mi pokazala jak i teraz to takie proste...
                co do kupek to teraz robi na potegę chyba nadrabia zaległosci
                mamuszka ja tez sobie nieraz poplakuje albo sie wkurzam na meza i w sumie nie wiem za co bo naprawde sie stara i duzo mi pomaga...
                no i musze leciec..
                pa mamcie

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                .

                Skomentuj

                •    
                     

                  hej mamcie co do facetow to ja nawet nie bede komentowala co jest u mnie ;( wlasnie wrocilam ze spacerku z Matim kurcze wiecie jka on mi rosnie szybciutko juz jest co na raczkach potrzymac ja to na szczescie jeszcze nie nauczylam na raczkach bo wiedzialam ze bedzie ciezko pozniej no ale jak tu nie wziasc takiego maluszka moj najbardziej to chyba lubi jak kolo niego leze i go glaskam usmiecha sie i ma zadowolona minkewlasnie mamanikosia mialam Ci powiedziec ze malusi ten Wasz Nikos ale jaki slodziak z niego napewno nabierze cialka szybciutko wiec sie nie przejmuj, kurczaczku u mnie tez pamietam tak bylo ze co chwila kupka teraz juz duuuzo mniej ale na szczescie nie mamy z tym problemu... mamauszka no wlasnie wiesz ja sie wystraszylam jak mu sie tak chlusnelo biedactwo moje ..
                  posmarowalam Matiemu na noc hydrokortizonem i nawet ma dzisija mnie jeszcez raz poprawie a jak nie zejda to posmaruje tym co mamanikosia drogi ten krem w Pl bo u nas 20$ co do tej skorki luszczacej sie to zobaczycie zejdzie wszystko u nas tez tak bylo a jak tam pepuszki? poodpadaly bo u nas juz chyba z poltora tyg temu, co do kapania to my kapiemy razem tata asystuje i trzyma Mateuszka za rekeRozalko ciesze sie ze ze Stasiem juz dobrze a faceci juz tak maja ze krwi napsuja buziaki mamcie
                  Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                  Skomentuj


                    Sukces Lenka kolejny raz zasnęła sama w łóżeczku tylko zaczęły się problemy z jedzeniem, strasznie długo walczy zanim zje, masakra jakaś czasem to już obie jesteśmy upocone a ja mam dość.

                    my też nosimy już na 68 i niektóre na 74. Jest z niej kawał baby już

                    Nichol dasz radę a jak coś to my tu zawsze jesteśmy
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      ankasos znowu pierwsza
                      spac nie moze pilnuje wszystkiego jak ty kochana w dzien funkcjonujesz spisz troszke?? ja to jak w nocy wstaje to juz nawet z cucem na wierzchu zasypiam a ona sobie smiga z rana jak by nigdy nic ty to tak jak moja coreczka tez nie mozesz spac wstala dzisiaj o 4.30 to dalam jej zabawki i sie baw a ona sie przekrecila i kopala mame w glowe znalazla lepsza zabawe
                      a Nikola spi z mama tak nam lepiej niedlugo do lozeczka moze pujdzie pomyslimy
                      ankasos podrzuce ci moze moja Nikole jak nie masz co tak robic rano cio??
                      Nichol przynajmniej spokoj bedziesz miala w domku a takie wyjazdy dobrze robia w zwiazku bo puzniej przynajmniej sie nie bedziecie klucc bo bedziecie z tesknieni
                      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dzien Dobry,
                        znowu jestem pierwsza
                        I jutro sie tez nie wyspie, bo mamy mase rzeczy do zalatwienia. U mnie super pogoda, noc przespana, malenstwo powitalo dzisiaj swojego tate kopniakami.
                        Androsia: co do nacinania krocza, to musze sie jeszcze poloznej dopytac, jak to w tym szpitalu praktykuja. Ja tam wole byc nacieta niz popekac.
                        Agatti: milo slyszec, ze u Was wszystko w porzadku!
                        milego i chlodnego dnia



                        Rosne...
                        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                        16.11.2009 5620 gr, -
                        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                        17.06.2010 9250 gr, -
                        06.09.2010 10600 gr, 77cm
                        14.12.2010 11600 gr, 81cm
                        05.05.2011 11900 gr, 83cm
                        20.09.2011 13200 gr, 90cm
                        14.01.2012 14300 gr, 93cm
                        19.07.2012 15500 gr, 98cm



                        Skomentuj


                          witajcie dziewczynki. dziękuje za miłe słowa miło tu wrócić. Kurcze myslałm ze będe piersza a tu taka niespodziank.Milenka śpi sam w łuzeczku od 2 tygodni w czoraj zasneła mi dopiero o 23 myślałm ze oszaleje n a rekach nie w wózku tez u taty jeszcze gorzej i w końcu zasneła w moim łuzku masakra
                          Milenka jest z nami od 20.04.2009

                          Skomentuj


                            Sylwia chodzę spać góra o 22 czasem zasypiam po 20 tak jak Lenka i potem wstajemy ok 4 na jedzenie i ona zasypia a ja już nie mogę więc się krzątam po domu a mój jak wstaje na rano do pracy to wstaje o 4:30 wiec trochę pogadamy i całkiem mi się odechciewa albo jak wraca z nocki to wraca o 5 rano wiec ja ululam misie po karmieniu i też albo trochę pogadamy, albo pijemy poranną kawusię no i on idzie spac a ja znów nie mogę zasnąć a potem jakoś tak mam energie na cały dzień.

                            a dziś się zmobilizowałam i już jestem po porannej serii cwiczeń na brzuch, talie, pośladki i uda jestem z siebie dumna że wkońcu wziełam się za cwiczenia tylko pewnie bedę miała niezłe zakwasy
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Napisane przez montur Pokaż wiadomość
                              witajcie dziewczynki. dziękuje za miłe słowa miło tu wrócić. Kurcze myslałm ze będe piersza a tu taka niespodziank.Milenka śpi sam w łuzeczku od 2 tygodni w czoraj zasneła mi dopiero o 23 myślałm ze oszaleje n a rekach nie w wózku tez u taty jeszcze gorzej i w końcu zasneła w moim łuzku masakra
                              ja tu co dzień jestem po 5
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Polecam tą stronę, są fajne serie ćwiczeń na dole strony http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=lista&dz=11
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X