Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Acha, do dziewczyn ktore do nas wrocily ostatnio!

    Powymienialysmy sie kiedys z dziewuszkamui naszymi danymi na Naszą Klase, zeby moc ogladac swoje fotki i lepiej sie poznac. Jesli macie konta na NK i ochote- powysylajcie nam swoje dane na prv


    Skomentuj

    •    
         

      Dziewczyny ale duchota dzisiaj, mała marudna, płacze, nie chce cyca, ale przy suszarce w końcu złapała... Stwierdziłam, że chyba głodna... no i była...
      Spać też nie chce za bardzo...
      Niech się skończą te upały wreszcie...

      Dziewczyny a w co ubieracie maluchy w ten skwar?
      Moja w samym bodziaku a w południe nawet i bez niego.




      Skomentuj


        Milenka skończyła 2 miesiące usmiecha się i gada po swojemu a tak wygląda
        Attached Files
        Milenka jest z nami od 20.04.2009

        Skomentuj


          Bagnes szczesciaro, ciesz sie ze najgorsze meki masz juz za soba ... ja sie boje porodu , i tylko porodu, chcialabym juz byc "po" i sie goic ... taka piekna pogoda, a ja nawet nie mam juz co na siebie ubrac, 3 ciuchy na krzyz... a moja szafa az prosi bym juz urodzila tyle fajnych ciuszkow ktorych jeszcze nie ubiore... 9 dni , jak ja bym chciala tylko tyle jeszcze max... i urodzic

          Skomentuj


            No właśnie dziewczyny uzupełnijcie się bo my już na wylot się znamy
            a co do ubioru to my też w bodziaku ale moja smacznie śpi w cieniu a i w domku nie narzekam,właśnie przeszła ulewa to będzie czym pooddychać na chwilę ale tylko na chwile bo zaraz gorsza duchota będzie tak jest już od 3 dni.
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Monurkafajniutka ta twoja niunia
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Monurka śliczna jest

                Lena w upały to w bosy na krótki rękaw albo bez niczego wczoraj np. leżała bo gorąco. dziś wyskoczyła w sukieneczce i majtusiach
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  A dziś lenie nie chciało się głowy podnosic ale nogi i dupka pracują ze się przesuwa do przodu śmiesznie to wyglada bo tył cały skacze a buzia wtulona w pieluchę
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Androsia - ty swego zęba usunęłaś.
                    A moja 4 pękła ze 4 miesiące temu i od tamtej pory tak mniej więcej co miesiąc trafiam do dentysty na klejonko i czyszczenie kanałów. Za pierwszym razem miałam znieczulenie miejscowe, bo nie wiadomo czemu pękł. Ale teraz przychodzę, wyjmuje pani opatrunek, czyści i zakłada nowy. I albo się trzyma, albo wracam następnego dnia na poprawkę. Miodzio
                    No i jeszcze zapach lizolu utrzymujący się tak do 2-3 dni po zabiegu - na nic nie ma się wtedy ochoty.
                    Teraz mam jeszcze 2tygodnie luzu, a potem powrót na fotelik. A za każdym razem boli mocniej, bo dobiera się głębiej. Powiem tak, a ni ja , a ni mój synek nie jesteśmy tym zachwyceni.




                    i Bartek :-)

                    Skomentuj


                      Carin - uwierz mi, po 11 latach prawie się nic nie pamięta. A niektórych rzeczy wręcz się nie chce pamiętać )

                      Ale fakt, co nieco sobie przypomnę i może dziecka nie utopię, a ni nie zagłodzę
                      Choć powiem wprost,że nie zamierzam kupować żadnych butelek, smoczków, mleka itp. Za pierwszym razem wykarmiłam sama syna, obyłam się bez smoczków, więc i tym razem tak się nastawię. A jeśli coś pójdzie nie tak, to wtedy bedę się martwić.




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        witajcie

                        MAMY piekne dzieci na naszym watku....

                        u nas odbrze juz...tlyko jak dobrze ze Stasiem to pieprzy sie w zwiazku


                        buzka;0
                        Ala zmieniłam sie w Stasia!!!


                        Staś 9 czerwca 2009-3650g i 56cm-(09:28)

                        "Moje szczecie......dziecko-SYNEK....."

                        Skomentuj


                          hej dziewczyny
                          dzieki za gratulacje nie bylo mnie bo troszki swietowalam i zrobilam sobie wypoczynek na wsi u kolezanek bylam na necie co raz ale nie mialam kiedy napisac nic bo sie mnie czepiali ze jak tu do was zagladam to mnie pol dnia nie bedzie i krzyczeli na mnie ze tylko net sie liczy...
                          sylka swietna dzialeczka
                          monurka witaj spowrotem
                          nator gratulacje przespanej przez Kacperka nocki dalej tak pieknie spi??
                          katarzynar ja zamierzam isc na na edukacje wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym albo na pedagogike społeczno wychowawcza z resocjalizacja nie wiem co lepsze tylko?? a ty bylas na zaocznych czy na dziennych???
                          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

                          Skomentuj


                            Witajcie Kochane!
                            mamuszka,głowa do góry! ja tez narazie zrzucilam tylko 6 kg:/ zostało jeszcze 10....skóry na brzuchu mam tyle ze szok:/ nie wiem jak z tego zjade...ale mam to w du...;] na pocieche kupiłam sobie wczoraj majtki sciagające i jak oglądam sie w lustrze to juz nie wyglada to tak zle;] hehe!
                            olcm,ja Nikosiowi buzke smaruje tylko tym kremikiem i jak miał jakies potówki,przemyłam mu buzke,posmarowałam to po paru godzinach znikneły,takze jestem bardzo zadowolona z tego kremu a co do łuszczenia skóry u Maluszków to Nikosiowi tez strasznie sie łuszczy na całym ciałku ale jak bylismy u lekarza w zwiazku z tym ropiejacym oczkiem to lekarka powiedziala ze to normalne i noworodek tak jakby zrzuca ta skórke zeby miec nową wiec przestalam sie juz przejmowac tym,ale oczywiscie natłuszczam go oliwka:]
                            U nas nocka byla dzisiaj tragiczna:/ Mały mnie budził nie wiem co ile ale jak tylko zdarzyłam zasnąc to juz musiałam wstawac:/ i tak chyba z 8-9 razy dzisiejszej nocy bylo....takze mamuszka zazdroszcze Ci ze mozesz sie wyspac...ja tak juz Nikulka rozpiesciłam ze calu czas chciałby byc noszony na rekach:/ a ja siły juz czasami nie mam...a Meza w nocy nie chce budzic bo codziennie pracuje po 10 godzin a oprócz tego jak wraca o 21 to od razu na budowe do nas do domku idzie i jeszcze tam robi co moze....ale jak jest w domku to super z niego Tatus ostatnio smiałam sie do rozpuku bo usypial na rekech Małego i nucil mu cos...wsłuchałam sie i wiecie co to było? Jingle bells hehehheheh!!!! pory roku mu sie pomyliły;] hihi! Ale wazne ze sie stara:] ja ogolnie mam problem z ubrankami bo Nikos jest taki malutki i szczuplutki ze wszystkie na 56cm wisza na nim jak na wieszaku i maja straszne dekolty....dzisiaj mu kupiłam 2 pary body na krotki rekawek najmniejsze jakie tylko znalazlam...zobaczymy jutro czy tez przez niego przelecą:/
                            Mamuszka,co do chrzcin to my tez chcemy w sierpniu zrobic.
                            Mały niedawno zasnął a ok 18-18.30 go codziennie kapie i staram sie przestrzegac tej godziny.mam nadzieje ze sie obudzi do tego czasu i ze nie zamienił sobie dnia z noca...
                            Lece! jak go uspie ok 20 to wlece zobaczyc co u Was:] buziaczki!
                            Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                            Skomentuj


                              Hej kobietki!
                              Byłam dzisiaj na usg. Martwiłam sie troszke wczesniej bo mam mały brzuszek a to juz 32 tydz zaczyna sie. Okazalo sie ze dzidzius rozwija sie bardzo dobrze. Wszystko w normie. Wazy prawie 1600 gram. Ach i dzidzius ulozony jest glowkowo wiec wszystko na dobrej drodze.
                              Dlatego Carin nie martw sie - na pewno wszystko jest ok.

                              Mnie tez maz dzisiaj kupil wiatraczek
                              i bedzie troche lzej
                              Tymoteusz - ur. 03.09.09

                              Skomentuj


                                coyotek74 o rany to ale musisz sie meczyc z tym zebem, nie da się z nim nic zrobić żeby naprawić na długi czas? Mi znieczulenie już zeszło i ból daje sie we znaki.
                                W mieszkaniu gorąco jak w saunie już nie mogę doczekać sie deszczu. Zazdroszcze wam tych wiatraczków, musze naciągnąć mojego mężusia
                                Last edited by androsia; 02-07-2009, 18:33.
                                Madzia - 2 grudzień 2007
                                Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X