Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cześć Mamuśki!
    Kolejny upalny dzień, znów będę się snuć po domu. muszę tylko pojechać do marketu po zgrzewę wody mineralnej i truskawki.
    Miłego dnia
    Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
    Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


    Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      CZeść
      Ja wczoraj przesiedziałam 5h przy stole na kolacji u babci, masakra. Wszyscy pili wódkę i pod koniec już nie nadawaliśmy na tych samych falach. Plecy mnie bolały i marzyłam tylko o tym, żeby się wyciągnąć na kanapie.
      Planuje jechać do Ełku do przyjaciółki w przyszłym tygodniu, ale to ponad 4h pociągiem.
      Teraz idę walczyć praniem.
      Miłego dnia
      Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
      Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


      Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

      Skomentuj


        Napisane przez indra83 Pokaż wiadomość
        Cześć Mamuśki!
        Kolejny upalny dzień, znów będę się snuć po domu. muszę tylko pojechać do marketu po zgrzewę wody mineralnej i truskawki.
        Miłego dnia
        Hehe zgrzewa wody mmm mąż powiedział, że jak w takim tempie będę pić wodę (2but dziennie) to sama sobie będę biegać do sklepu, bo On już nie wyrabia
        Ale wiem,że jak powiem, że dla Antosi tego nie zrobisz? To biegiem się ubiera i leci po pićku do sklepu.
        Nie ma to jak męża krótka trzymać
        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

        Skomentuj


          Hejo ho kobitki

          Ale skwar za oknem, zresztą w domu podobnie...

          Piję kawę, pokażę wam fotki z wczoraj i lecę wieszać pranie. Dostałam troszkę ciuszków dla Julki od kuzynki i własnie się piorą

          U nas po staremu, z tym, że Juleczka tak jak i wasze maluszki nie bardzo chce spać przez ten upał... Wczoraj byłam z nią rano i wieczorem chwilkę na polku, a tak to wegetujemy w domu.

          Nator
          jakie pieczesz te rogaliki? Z jakim nadzieniem? może wkleisz przepis? Jak miną upały to może wypróbuję, bo teraz z włączonym piekarnikiem nie dam rady hehe

          Ania super fotki Lenki
          Attached Files




          Skomentuj


            Hej dziewczyny!
            Mało mnie tu, ciągle ktoś wyciąga mnie na spacer, bo ładna pogoda i "brzuszek musi się poruszać"...

            Jak uda mi się znaleźć kabel od aparatu to wrzucę zdjęcia...

            Od dłuuugiego czasu nie odnotowałam ani jednego maleńkiego skurczyku !

            Na upał nie narzekam, bo mąż postawił mi wiatrak i mnie chłodzi, mmm....

            Mały dziś całą noc próbował powiększyć ściany swojego domu, niestety mimo starań mu się to nie udało, a szkoda, bo mam wrażenie, że jak na ten etap ciąży mój brzuch jest za mały...

            Skomentuj


              o! a ja dzisiaj za to spóźniona, u nas upał od samego rana więc też już nie wyrabiam. Też nie planuje dzisiaj nigdzie wychodzić no ale zobaczymy jak to będzie No a mi szczerze mówiąc nie ma kto chodzić do sklepu bo mieszkam z mamą a ona pracuje, a mojemu najzwyczajniej nie chce się jeździć przez pół miasta żeby mi tylko wodę przywieźć Ehh... Zazdroszczę wam takich mężów! Jenyy jeszcze 2 najgorsze miechy a ja tu już nie wyrabiam!

              Skomentuj


                Ja tam patrze na to jak na 2 ostatnie miesiące względnej wolności w moim życiu . Ale chcę już mojego Kubusia...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Carin: fajnie, ze sie tu pokazalas
                  A co z Evela? Kurcze nie ma jej tu juz od dluzszego czasu?

                  Mi sie woda skonczyla. Wczoraj nie bylismy na zakupach przez to "zamieszanie" z kupnem auta no i dzisiaj zaparzylam sobie dzbanek herbaty owocowej i ja mecze.



                  Rosne...
                  14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                  17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                  13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                  16.11.2009 5620 gr, -
                  16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                  19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                  17.06.2010 9250 gr, -
                  06.09.2010 10600 gr, 77cm
                  14.12.2010 11600 gr, 81cm
                  05.05.2011 11900 gr, 83cm
                  20.09.2011 13200 gr, 90cm
                  14.01.2012 14300 gr, 93cm
                  19.07.2012 15500 gr, 98cm



                  Skomentuj


                    Wsadź ją do lodowatej wody to szybko ostygnie

                    Skomentuj


                      hej laski mam kryzys tak strasznie chce mi sie spac ze w nocy to karmie malego z zamknietymi oczami nie daje rady inaczej boje sie ze mi sie zasnie z nim na reku :/ co do tych potowek to moj najwiecej ma na buzi kupilam wczoraj ten krem co mamanikosia ale pani w aptece mi powiedziala ze on jest na sucha skore i zebym lepiej mascia hydrokortizonem 0.5 % posmarowala wiec wzielam na probe zobaczymy rano czy choc odrobinke lepiej.Mamuszka mojemu Matiemu tez sie luszczyla skorka bardzo zwlaszcza na raczkach i nozkach ale to normalne smarowalam go balsamem po 10 razy dziennie i juz jest ok z tym ulewaniem to normalne wiem ale moj zaczyna chlustac juz drugi raz tak z niego buchlo noskiem i buzia az sie wystraszylam:/ Mloda ale styrojnisia ta Twoja Polcia a powiedz ty nie boisz sie ja klasc wsrod tylu zabawek tam w lozeczku:/ kurczaczku jak tam kupki u Was ? to ja sie dalej sciagam a Wy spijciebuziaki
                      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no nic, ja zmykam przerabiac mojego architekta (po krolu Zygmuncie)
                        Milego dnia Wam zycze!



                        Rosne...
                        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                        16.11.2009 5620 gr, -
                        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                        17.06.2010 9250 gr, -
                        06.09.2010 10600 gr, 77cm
                        14.12.2010 11600 gr, 81cm
                        05.05.2011 11900 gr, 83cm
                        20.09.2011 13200 gr, 90cm
                        14.01.2012 14300 gr, 93cm
                        19.07.2012 15500 gr, 98cm



                        Skomentuj


                          Czesc dziewczunki niewiem czy mnie pamiętacie byłam z wami jakis czas jako monurka ale niestety mniałm drobnom awarię komutera i wszystko mi zablkokowało
                          Milenka urodziła sie 20 kwietnia jest kochana ale daje czasami popalić.
                          Patrząc na wasze maleństwa sa naprawde śliczne cieplutko was pozdrawiam
                          Milenka jest z nami od 20.04.2009

                          Skomentuj


                            Cześć Dziewczyny.

                            Głupio pisać, ale ja dopiero pół godziny temu się obudziłam, miałam ciężką noc. Mój synek jak zaczął koło 23 swoje harce, to chyba około 3 zakończył. Wczoraj się prawie cały dzień nie ruszał to w nocy nadrobił - żeby mu tylko tak nie zostało. Teraz jest spokój, chwilkę mnie popukał tak delikatnie i teraz sobie śpi. Mam nadzieję, że nie powtórzy się scenariusz dzisiejszej nocy.





                            Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                            Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                            Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                            Skomentuj


                              Oj, widzę, że nie tylko mi waga skacze. Ja hmm jak na wzrost 168 waże 58,6 wczoraj byłam na badaniach więc waga wczorajsza z rana
                              Brzuszek mam malutki, ale doktor powiedział mi, że nie ma co się martwić Oj i słuchałam tętno maluszka...

                              Wiecie jak na pierwszą ciąże USG i KTG to chyba jedne z najprzyjemniejszych chwil.

                              kara_boska ... basen to bardzo dobra rzecz, byle by nie wchodzic od razu na zimna wode... Ja na basenie staram sie byc regularnie. Bardzo się przy tym relaksuje i moje malenstwo również.

                              A co do wieku... mam 19 lat no i jestem w 20 tygodniu

                              Pozdrawiam Mamusie i Brzuuuszki


                              Pomóżcie mi zdobyć brakujące punkty!!! PROSZĘ

                              http://www.100zl.net/?t=58539166

                              Skomentuj


                                a ja dopiero z pół godziny temu wstałam, tak mi się dobrze śpi ostatnio zwłaszcza nad ranem (tak ok 5). Mój mąż mówi że zanim wstanie to Weroniczka się z nim wita ale ja nawet nie czuje tak mi się dobrze śpi (chyba przyzwyczaiła się do tatusia)

                                a co do picia kupilismy dużego arbuza i go męczę od wczoraj

                                u nas mąż sam rzadko wychodzi do sklepu bo jak ma iść po jedną rzecz to zawsze wróci z pełną reklamówką

                                przyjemnego dnia
                                będzie Weronika

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X