Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
    Wam powiem,że 200zł to można wydać w momencie na brzdąca
    jak dla mnie to nawet nie drogo, ja mam w ulubionych 15 pozycji z tej aukcji do zamówienia więc jakby nie patrzeć nawet niezle
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      ja u nich w sumie zlicytowałam 12 aukcji i na niektórych po kilka sztuk i taką pierwszą wyprawkę mam już kompletną wiec to chyba wyszła fajna kwota jak za tyle rzeczy, no zobaczymy nie myślałam źle o nich a teraz tak poczytałam dokładnie te negatywy i kurcze jak nie dostanę tego co zamawiałam to bedzie fruwał ten sklep
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        diabelecke wiesz ja też bym chciała taki odzielny pokoj bo czułabym się komfortowo , może z dziadkiem pogadam i mi zasponsoruje ,mam taką kochaną rodzinke że napewno nie zostane na lodzie.
        A ty pracujesz?
        ja chodzę do lo .. kosmetycznego

        Skomentuj


          Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
          ja u nich w sumie zlicytowałam 12 aukcji i na niektórych po kilka sztuk i taką pierwszą wyprawkę mam już kompletną wiec to chyba wyszła fajna kwota jak za tyle rzeczy, no zobaczymy nie myślałam źle o nich a teraz tak poczytałam dokładnie te negatywy i kurcze jak nie dostanę tego co zamawiałam to bedzie fruwał ten sklep
          hehe to ja Ci pomogę
          a wózek zamawiała też z allegro? pochwal się jaki
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Wózeczek nie z allegro, zakupiony w Niemczech a taki: http://www.baby-markt.de/ABC+DESIGN+...ktion+2009.htm

            tylko jak kupowałam był jeszcze tańszy bo była promocja

            ps. tak czytałam wczesniej jakieś rozmowy o facetach więc mój teraz wiecznie w pracy a po pracy siada i gra i gra i gra :/ a remont i zakupy czekają cholera, w pracy gra po pracy śpi lub gra ehhh nie nawidzę przez to gier a zwłaszcza footbal managera :/
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Ankasos to mamy ten sam problem !GRY! tylko że mój sobie ostatnio jakieś wodbo znalazł i ciśnie przez pół dnia i nocy (bo w nocy podobno lepiej chodzi) normalnie komputer szumi przez cały dzień okropność... mam nadzieję że jak maluch się urodzi to się weźmie w garść bo jakiś kabel ze środka wyciągnę dobrze że ja mam swojego laptopa bo bym umarła z nudów...
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                a ja tak z innej beczki.Wiecie co słychać u założycielki wątku - koniczynki?
                Chyba już dawno się nie pojawiała, co ?

                Skomentuj

                •    
                     

                  No ja nie mam swojego laptopa ale też już zapowiedziałam ze jak się urodzi to koniec z graniem bo zabije

                  dziewczyny idę już się położyć bo już ciezko mi się siedzi i ogólnie dziś nie najlepiej się czuję... dziękuję za miłe przyjęcie mnie tu napewno zajrzę z samego rana dobrej nocki
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    ja niestety nie mam pojęcia
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Hej dziewczynki Mam termin na 20 kwietnia. Cierpię na ciążową bezsenność Miotam się od 3..............
                      Kochany Nikodem 2009.04.07.

                      [/url][/url]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                        Hej dziewczynki Mam termin na 20 kwietnia. Cierpię na ciążową bezsenność Miotam się od 3..............
                        wiatm mam coś podobnego obudziłam się o 3 i koniec spania
                        Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                        Skomentuj


                          Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                          Hej dziewczynki Mam termin na 20 kwietnia. Cierpię na ciążową bezsenność Miotam się od 3..............
                          Hej Sylwia widzę ze też tu wskoczyłaś
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                            Hej dziewczynki Mam termin na 20 kwietnia. Cierpię na ciążową bezsenność Miotam się od 3..............
                            Witaj Sylwia.b fajnie, że dołączyłaś, bo im nas więcej tym weselej.
                            Poopowiadaj na wstępi na kogo czekasz, czy wybrałaś już imię i jak się czujesz??? Bidulko, ja też miałam noce nieprzespane, bo synuś tak kopał, że nie dało się spać...ale mi już przeszło i ostatnie noce są niezłe. Więc zostały tylko spacery na siusiu... Mam nadzieję, że Wy też się w końcu wyśpicie
                            A w dzień siedzisz z brzuszkiem w domku i mozesz odespac???

                            Collen, Koniczynka ostatnio się na zadnym wątku nie pojawia. Może urodziła i oddała się bez reszty brzdącowi???
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              liliana: ja piję mleko trochę pomaga ale nie zupełnie.
                              xXxAtusiaxXx: ja rownież mam straszne leki co do tego połówkowego usg.Bo lekarz już robił mi jedno i miał jakieś wątpliwości i idę jutro na kolejne. Strasznie się boję. A Tobie szczerze współczuje bo to co przeżyłaś to naprawde szok. Ale najważniejsze że znów jesteś w ciąży i maleństwo jest zdrowe.

                              Skomentuj


                                Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
                                Hej Sylwia widzę ze też tu wskoczyłaś
                                Witaj Sylwia! Ja te mam termin na 20 kwietnia!!!
                                TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X